Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Kao sto su doveli Leonarda na rizik tako su hteli i sada Bajbeka. Imas opciju da dovedes za te pare malo iznad prosecnog ili da rizikujes sa ekstra kvalitetom koji ima neku veliku manu. Leonardo kad je dosao nije igrao fudbal 8 meseci, zapusten je bio sa stomakom. Kolika je verovatnoca da se takav igrac vrati na nivo na kom je bio godinu dana pre toga? Pogoedajte Jojica nakon neigranja, 10% nije onog igraca iz Kelna kad sam ga gledao protiv Zvezde gde je izdominirao utakmicu. Pritom Leonardo ne da nije igrao fudbal nego je i individualne treninge jedva radio, maksimalno zapusten je bio.

Ista je prica i sa Bajbekom, mogao je da bude ekstra kvalitet ali je preveliki rizik koji nije uspeo i ide na dusu Stanoju. Inace Bajbek u poslednje 2 i po godine nije imao prevelikih problema sa povredama (po izjavi Stanojevica a sad sam proverio i na Transfermarktu) plus su ga maksimalno sporo uvodili u proces treninga i utakmica ali jbg.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
@President pa nije tako, zbog ovoga
- Сад ће Ивица Илиев са својим скаутинг тимом да прође кроз листу играча које имамо и понуди ми неколико решења, па ћемо да изаберемо.

Ako Ivica ima listu igrača u ponudi, zašto su mu na toj listi igrači kao Bajbek za koje se, kao što kažeš, i na Guglu može naći u kakvoj su formi?
 
  • Like
Reactions: Dzo
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Dobro, nije strašno za sada. Tu je kiflica na štoperskoj poziciji. Plus deda Ostoja da pokaže još koju bravuru kao u Novom Pazaru. I ono dete što je naše, a nije naše i što ga razigravamo kao da nam treba za titulu. A i Lalatovica mozemo da povucemo iz Teleoptika.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Kao što napisah juče do Januara će nam cigansport prodati sve što imamo. S druge strane je ovo nešto što smo prodiskutovali juče.

Opredeljenje Partizana u narednom periodu biće da fudbaleri iz inostranstva pokriju ofanzivne pozicije, krila i napadača
 
  • Like
Reactions: Dzo

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sramno!!! Vratite Miloša Ostojića, koji će nam kurac oni što znaju nešto!
I, ne, ništa loše Banjak nije uradio da bi ga klub „terao“. Problem je što nije uradio ni ništa toliko dobro da bi ga zadržao.

Opet naručeni i nepotpisani tekstovi! Alal vera za uigranu šemu. Trener + Uprava + ˝Novinari˝ sjajno funkcionišu. Lepše povežu igru nego oni naši na terenu. Jedva čekam da vidim koji će stranac/ludak doći kod nas posle ovakvog odnosa prema došljacima!
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Mislim da je ovo za Banjaka tačno, iako mislim da je bio korektan. Taman se ustalio, ali....
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
ja ne znam o čemu ljudi pričaju u ovom tekstu?!?! Pa taman je ušao u formu, čovek je potpuno solidan startni štoper. Ajd' da vidim koji domaći igrač će doći da igra za nas a da ima kvalitet?

sami sebi pucamo u nogu na 100 načina.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Sramno!!! Vratite Miloša Ostojića, koji će nam kurac oni što znaju nešto!


Opet naručeni i nepotpisani tekstovi! Alal vera za uigranu šemu. Trener + Uprava + ˝Novinari˝ sjajno funkcionišu. Lepše povežu igru nego oni naši na terenu. Jedva čekam da vidim koji će stranac/ludak doći kod nas posle ovakvog odnosa prema došljacima!

Joksićevi su tekstovi, autor bude prikazan desno od naslova.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Najvece pojacanje bi nam bio Vlada Ivić.
Zamislite kada bi zagrmeo u svlačionici.
Ne bih štedeo na njega.
Preporodili bi se!
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Jebo mater ako mi prezivimo ovaj prelazni rok, sve sto valja ce rasprodati.

Jos mi zao sto su na slican fazon oterali Valjijentea, sad i Banjaka koji je bar meni sasvim solidan, odnosno boljeg dovesti necemo sigurno.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
I ja sam pisao za Ivića, vrhunski bi bio potez da sad odmah dođe i odradi prelazni rok kako treba.Mnogo se plašim kako će i taj napadač da izgleda što ga dovodimo.A podržavam odlazak Banjaka, prosečan štoper, ima u našoj ligi mnopgo boljih štopera, bezveze je da zauzima mesto stranca.
A napad na savez u vezi tog glupog pravila?Ništa a?Pa ciganima odgovara.Tad se ne menja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top