Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
369
Reaction score
1.529
I ja sam pisao za Ivića, vrhunski bi bio potez da sad odmah dođe i odradi prelazni rok kako treba.Mnogo se plašim kako će i taj napadač da izgleda što ga dovodimo.A podržavam odlazak Banjaka, prosečan štoper, ima u našoj ligi mnopgo boljih štopera, bezveze je da zauzima mesto stranca.
A napad na savez u vezi tog glupog pravila?Ništa a?Pa ciganima odgovara.Tad se ne menja.
Prosecan stoper a bolji od karatiste na beku interesantno
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Banjak dosao bez dovoljno poznavanja jezika i bez odmora (potsecam dosao pravo iz olimpije na pripreme) igrao dobro a ne retko i odlicno!
Pokazao dakle zelju da bude deo Partizana, odigao bez greske! cak i na desnom beku!! i sad kao da ide?

serem im se usta ja nesposobna.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Banjak je za nase uslove odlican stoper,pametan,skolovan,odlicne tehnike,ali cenim da mu je plata nekih 100 hiljada preko “crte” a taman tih 100 hiljada im treba za ruckove,par putovanja,malo Vazura da se ponovi,neko novo odelce da padne,da se caste drugari sa tribine,red je...
A imamo mi i domace stopere na izvoz! Sto visi,sto jaci i sto gluplji da bude,to im uvek treba! I naravno dobar covek,da podeli platu sa njima svima! I to je red.
 

Contador

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2018
Порука
31
Reaction score
24
Локација
Novi Sad
Ne treba razmišljati o smeni trenera dok god ima rezultate tj. dok pobeđuje. Jedino može dobiti otkaz ako baš zareda sa porazima ili ako, kao Nikolć, nekim čudom prestigne cigane.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ali ljudi, kako mi znamo da smo sve prodali sad? Koliko god mrzeo nitkove iz uprave, Stanoje je rekao da bi želeo svi da ostanu. Da ukoliko ponuda zadovolji klub i igrača neće se mešati ali i da je prioritet domaći desni bek i napadač. Ako neko ode, takodje i zamena.

E sad mi ispisasmo strane i strane zahvaljujuci nagadjanjima medija. Daj da forum krene da zaradjuje, okačimo banere na ovu temu pa nek klikću ljudi.
Evo ja ću da izmišljam tekstove i da prodajem svaki dan.

Evo prvog članka:


“Nećete verovati kakvu je ponudu dobio Suma nakon stajanja na ludi kamen, jedan od najboljih klubova iz Italije je Partizanu i Sumi ponudio ovoliko!!!”
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa protiv Šarloa je direktan krivac za gol Banjak, u istoj utakmici mu još jednom beži kapiten Šarloa na prekidu i maši mrtvu šansu.To je jedina kolko tolko ozbiljna utakmica a odigrao je loše.Pa do skoro je duvao na tribine loptu po par puta na utakmici.
Gde su njegovi pasevi, iznošenje lopte nekad?
Pa sve to radi Marković.Pa zbog nonšalantnog driblanja i trčanja ka lopti je izgubio status prvotimca kod nas.
Ima Stanojević milion mana al ovde je u pravu.A mane su rekoh, kompleks da je omašio sva pojačanja i sad klub ispašta pošto moraju Miljkon i Jojić da igraju , a Suma se prodaje zbog toga.
Primer poslednjeg kola je da mi imamo dobar tim, da je Milošević bio u pravu sa formacijom.I da taj tim treba nadograđivati na spoljnim pozicijama, špicu i zadnjem i centralnom veznom.
To nama treba i svi to vidimo al evo 3 prelazni rok ide i mi ne radimo na tome.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.420
Gde bi nam kraj bio da je Banjak naš najveći problem. A realno gledano, uz njega bi mogli po istim kriterijumima da nabrojimo bar još jedno 15-20 igrača iz prve postave koji su takođe kandidati za šut kartu. Samo se plašim da za većinu moramo da doplatimo da ih ne bi gledali.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Apropo gola Šarlroe - Vitasu pobegao igrač koji je šutnuo prvi put, Zdjelaru pobegao čovek koji je dao gol, dakle nema tu krivice Banjaka, on je uradio svoj deo posla.

Nije cilj njegovo iznošenje lopte u ovom sistemu, to možda kod Miloševića, kod kog ne znam da li je odigrao više od par mečeva. Stanoje nema koncepciju igre gde štoperi kreiraju i grade napad a upravo zbog toga što nam je odbrana truba i što baš tu nismo imali kvalitet, stalno nam je problem da napravimo bitan rezultat.

čovek će dobiti isti tretman kao Valijente samo zato što nije mesar iako je, kao i Španac, tehnički najpotkovaniji i možda najkvalitetniji štoper kog imamo. pritom, čoveka su doveli pre pet meseci, Sumina prva sezona svi znamo kakva je bila pa je sad naš najbolji igrač, a ovaj ne da nije loše počeo, nego naprotiv. Gde je logika?
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
@nasa stvar Milosevic bio u pravu sa formacijom, A od kad je dosao Stanoje igra u istoj formaciji 4-4-2 (sa poluspicem). A pre njega je igrao Nikolic pa Djukic u istoj toj formaciji. Ko je onda tu u pravu? Milosevic iskopirao Nikolica ili Djukica? :confused-smiley-013: Kakve onda veze ima poslednja utakmica?

Inace formacija u fudbalu je mnogo manje bitna od sistema u kom se igra.

4-2-3-1 formaciju su ove godine u nekim situacijama koristili i Liverpul i Siti i Totenhem a svako igra na razlicit nacin. I to postoji ogromna razlika u stilu igre ovih ekipa.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
"Iza sebe imam odličnu godinu. U dresu Radničkog pružao sam dobre partije, a to je dovelo i do toga da budem igrač jesenjeg dela sezone. Partizanu sam zahvalan na interesovanju, ali smatram da sam dobrim igrama i zalaganjem pokazao da ne treba da budem ničija alternativa, već prva opcija. Imam nekoliko ponuda, dobro ću izvagati šta je najbolje za mene pre nego što donesem konačnu odluku o daljim planovima", rekao je Aksentijević za "Novosti".

:angry-smiley-002:
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@nasa stvar Milosevic bio u pravu sa formacijom, A od kad je dosao Stanoje igra u istoj formaciji 4-4-2 (sa poluspicem). A pre njega je igrao Nikolic pa Djukic u istoj toj formaciji. Ko je onda tu u pravu? Milosevic iskopirao Nikolica ili Djukica? :confused-smiley-013: Kakve onda veze ima poslednja utakmica?

Inace formacija u fudbalu je mnogo manje bitna od sistema u kom se igra.

4-2-3-1 formaciju su ove godine u nekim situacijama koristili i Liverpul i Siti i Totenhem a svako igra na razlicit nacin. I to postoji ogromna razlika u stilu igre ovih ekipa.
Pa ti igrače uklapaš u formaciju čoveče, ne razumem o čemu pišeš, kakve veze imaju Nikolić, Đukić kad su imali drugačije tipove igrača.Koji sistem ima sadašnji trener i koja je razlika izmedju sistema i formacije?
@ZatucaniZapadnjak Vitas je pogrešio kod ispucavanja lopte ali igrač koga je čuvao Banjak dao gol, isti igrač kasnije mu na isti način beži i maši mrtvu šansu.Ma kako ne iznose loptu kod Stanoja štoperi, pa to radi mali Marković.Napad uvek kreće od štopera, nema tu veze sa formacijom, štoper mora da uposli veznjaka, beka, da podeli dugu loptu itd.
 
Последња измена:

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ja koji sam trenirao fudbal 8 godina moram da kažem da svi vi koji kažete da Banjak nije neki štoper, pojma o fudbalu nemate, možda ste odigrali nekad na času fizičkog vaspitanja neki mali fudbal ali o ovom veze nemate.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Kapiram ja da se Sveta koliko-toliko dobro pokazao u ovom mandatu ali on nije naš igrač i ukoliko sad pustimo Banjaka (verovatno za oproštaj plata) i Svetu vratimo ciganijakosu, na štoperskim pozicijama ostajemo na starom (dobrom) Ostoji i Vujačiću, uz naravno nezaboravnu zvezdu prethodnog prelaznog roka- Lalatovića. To bi bilo toliko taktički da unapred skidam kapu kako formalno, tako i neformalno angažovanima u našem sportskom sektoru...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top