Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Jbg, ja koliko se sećam Vlahovića kod nas, bio je na nivou Štulića. Fizički slab, preplašen... ne znam na osnovu čega si video toliki talenat, osim ako si gledao treninge i redovno pratio omladince. Doduše, svaki igrač koji iz naše škole dodje do prvog tima je vanserijski talenat, ali ko će se kako snaći dalje u karijeri, to zavisi od zilion stvari i uglavnom je lutrija.
Što se Sadika tiče, ne možeš na silu da zadržiš igrača. Mislim, možeš ali se ne isplati. Odigraće ti preostalu godinu ugovora preko qrca, i otići nakon toga svakako i to bez obeštećenja.
Glede AS-a. Mi boljeg trenera nećemo naći, najviše bih voleo da on bude naš Ser Alex. Dati mu ugovor na 10 godina, uz obavezu da ostane najmanje 5, odrešene ruke u organizaciji, planiranju, dovodjenju igrača. Bez rezultatskih klauzula, da napravi sistem, slično kao Dule (mada košarka i fudbal ne mogu da se porede). Da iskoristi ove godine kada ćemo imati prodju u Evropi, stabilizuje klub i da napravi od nas instituciju, ali evropsku. Da napravi od Teleoptika superligaša nivoa TSC-a, gde će klinci da stasavaju, umesto da ih prodajemo sa 19 godina. Da nam Teleoptik bude sponzor, kao što je sanjario 2012.

Nek me ispravi neko ako gresim, ali je Vlahovic bio najavljivan kao najveci talenat u prethodnih x godina pre nego sto je uopste krocio na teren za prvi tim Partizana. Ne secam se da je bilo koji igrac ni pre ni posle njega bio tako najavljivan, doduse neko stariji ce se sigurno setiti. Prodati najtalentovanijeg igraca koji je skoro izasao iz nase skole jer nije resetao sa 16 godina je idiotizam epskih razmera i za to nema nikakvog opravdanja, cak i da nije realizovao talenat, mogao je da bude prodat kasnije za ne mnogo manji novac, a da je ostao i nasledio Djurdjevica nakon sampionske godine, uzeli bismo sigurno 7-8 miliona. Duplo vise para smo uzeli za Saponjica koji je cak i tad bio mnogo manji talenat, samo zato sto smo ga malo istrpeli.

Sto se tice Stanojevica, covek se dobro snasao u ovom haosu, ali njegov izbor igraca, stila igre i rezultati u velikim utakmicama mi govore da on ne treba da bude taj koji postavlja sistem. Idealan scenario bi bio da Stanoje zavrsi sezonu i uzme duplu krunu, a onda da ga nasledi Ivic ili neki stranac (ako racunamo da Celavi nije realna opcija). Nazalost, klub nam vodi gamad, i mozemo da ocekujemo Krstajica nakon sto ga najure iz Makabija, pa je odlazak Stanojevica uzasna stvar za klub i moramo da se nadamo da ce ostati. Takodje, ubedjen sam da bi Stanojevic neke od Stanojevih mana bile korigovane kad bi imao sportskog direktora koji zna da mu kaze ne kad trazi povratak "nase dece" koja su na nivou Lucana i koji zna da proceni kvalitete igraca, ali mi na toj poziciji imamo dvorsku ludu tako da su sa te strane Stanojeve mane jos uocljivije.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Stanojević deluje da je sposoban za sve osim da u 5 godina napravi sistem od kog će Partizan imati koristi i u narednih 55...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Nek me ispravi neko ako gresim, ali je Vlahovic bio najavljivan kao najveci talenat u prethodnih x godina pre nego sto je uopste krocio na teren za prvi tim Partizana. Ne secam se da je bilo koji igrac ni pre ni posle njega bio tako najavljivan, doduse neko stariji ce se sigurno setiti. Prodati najtalentovanijeg igraca koji je skoro izasao iz nase skole jer nije resetao sa 16 godina je idiotizam epskih razmera i za to nema nikakvog opravdanja, cak i da nije realizovao talenat, mogao je da bude prodat kasnije za ne mnogo manji novac, a da je ostao i nasledio Djurdjevica nakon sampionske godine, uzeli bismo sigurno 7-8 miliona. Duplo vise para smo uzeli za Saponjica koji je cak i tad bio mnogo manji talenat, samo zato sto smo ga malo istrpeli.

Sto se tice Stanojevica, covek se dobro snasao u ovom haosu, ali njegov izbor igraca, stila igre i rezultati u velikim utakmicama mi govore da on ne treba da bude taj koji postavlja sistem. Idealan scenario bi bio da Stanoje zavrsi sezonu i uzme duplu krunu, a onda da ga nasledi Ivic ili neki stranac (ako racunamo da Celavi nije realna opcija). Nazalost, klub nam vodi gamad, i mozemo da ocekujemo Krstajica nakon sto ga najure iz Makabija, pa je odlazak Stanojevica uzasna stvar za klub i moramo da se nadamo da ce ostati. Takodje, ubedjen sam da bi Stanojevic neke od Stanojevih mana bile korigovane kad bi imao sportskog direktora koji zna da mu kaze ne kad trazi povratak "nase dece" koja su na nivou Lucana i koji zna da proceni kvalitete igraca, ali mi na toj poziciji imamo dvorsku ludu tako da su sa te strane Stanojeve mane jos uocljivije.

Slazem se sa ovim delom za Vlahovica. Tacno je da je i pre nego sto je dosao do prvog tima najavljivan kao najveci talenat, ato istini za volju i jeste bio.

Ko prati mladje kategorije nije video talentovanijeg i dominantnijeg igraca.

Sto se prvog tima tice, nikako se ne bih slozio da je bio na nivou Stulica, ali cak i da jeste zaboravljate da je Vlahovic stariji od Stulica samo godinu dana, a da je u prvom timu debitovao sa 16-17 godina. Za razliku od Stulica, Vlahovica je hteo gol, imam utisao da Stulic ni bez odbrambenih me moze da ubaci u mrezu.

Vlahovic je greska bez presedana to je svima bilo jasno i u tom trenutku. Ne verujem da je neznanje razlog zbog kog je otisao za tako mali novac, siguran sam da su kombinacije necije, jer niko toliko nestrucan ne moze da bude.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Mislim da je Vlahović potpisao ugovor kao maloletan i nije hteo da ga produži i samim tim bi otišao bez obeštećenja da je ostao...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Хтео је да оде па је управа морала да га прода за сићу не би ли извукла макар нешто ? У тако нешто могу да поверујем само ако Влаховић лично то негде изјави.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Mislim da je Vlahović potpisao ugovor kao maloletan i nije hteo da ga produži i samim tim bi otišao bez obeštećenja da je ostao...
Vjerovatno su mu nudili 50k godisnje kao i svim klincima pocetni ugovor, da su mu ponudili 200k i stan naravno da bi ostao, i tako sa svim mladim igracima, pocevsi od Nastasica, Jovetica, Savica, Mitrovica Zivkovica, svi bi oni igrali za Partizan za 200-300k, ali ovima nasima zine dupe cim vide prve pare kao da su glupi pa ne kapiraju da ti igraci sto su posli za 8 miliona mogu da odu za najmanje 20(Joveta, Vlahovic) samo da sacekaju koju godinu. Debilcine.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Dok god klub živi od prodaje igrača neće biti nikakvog plana niti sistema za budućnost a to ne zavisi od trenera već od uprave i raspoloženja države da to omogući

Клуб у задње две године не живи од продаје играча и то је проблем, нема се пара за нове играче, и неће доћи нико, осим можда неко за Џ. Имамо веома матор тим, четири лева бека, два десна од којих је један Миљковић( рек'о сам све).
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.945
Локација
Žrnov
Клуб у задње две године не живи од продаје играча и то је проблем, нема се пара за нове играче, и неће доћи нико, осим можда неко за Џ. Имамо веома матор тим, четири лева бека, два десна од којих је један Миљковић( рек'о сам све).
klub u poslednjih 20+ godina zivi od prodaje igraca.
 
  • Like
Reactions: Dzo

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ja sam pisao ovde kada je Vlahović prodat evo i sada da ponovim.Dečko je hteo da ostane i da igra još u Partizanu, lično Vazura je insistirao da bude prodat. Krivac je samo naša uprava i niko drugi. Tada sam i objašnjavao vebgazdi ko mi je izvor informacija i da bolji izvor ne postoji.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
U ponedeljak kreću da rade ovi naši. Od kraja prvenstva od posle božića da li smo ikad doveli nekog?
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Mislis poslednje dve godine ne zivimo..klinicki mrtvi! Tako nekako..
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Navodno pregovaramo sa Markom Jevtovićem
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top