Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Nadam se da nikome u klubu ne pada na pamet da ovo bude poslednje pojacanje u veznom redu, fali nam bar jos jedan igrac, neko ko je brz i moze da pokriva velike razdaljine na terenu, jer trenutno imamo najsporiji vezni red u Evropi. Na srecu, Stanojevic je po svom priznanju Scekica smatrao za "box-to-box" igraca, sto Fejsa sigurno nije, tako da nada ipak postoji da ce doci jos jedan igrac koji se uklapa u ovaj profil.

Sto se tice Fejse, sekptican sam, ali mu zelim dobrodoslicu i da me demantuje. Ono sto se moze naci od statistike nije se bas proslavio u Saudijskoj Arabiji, ali nije bio ni katastrofalan. Naravno, nisam odgledao nijednu utakmicu saudijskog prvenstva tako da ne znam koliko je to ispravna slika, u svakom slucaju cemo brzo videti. Ako nije medju najplacenijima i ima bar nesto u rezervoaru, onda je dobar transfer.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Micun
Pa to radi Zdjelar. Šćekara je tu bio limitiran ali Zdjelar ima i pas u prazan prostor izmedju linija odbrane. Mislim ne znam, jel grešim? Koliko puta menja stranu i daje direktala na krila, bekove.

Pa onako... Nije da ne daje, al ovo je visi nivo, makar ja to tako dozivljavam. Svakako si u pravu.

Bilo bi lepo videti dva vezna jaka u duelu, sa sloidnom loptom (Zdjelar, Fejsa) kako dominiraju na sredini. Da mozes da zatvoris, a da se pas igra ne urusi... Samo da je Fejsa citav, boze sdravlja.
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Ako želimo titulu i uspeh u Evropi, mora jos pojacanja!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.532
Reaction score
29.391
Локација
Novi Sad

Da je srece da se jos malo pojacamo


Jedini igrac Partizana kome sam pogrdno pevao neku pesmu..


I dan danas se kajem zbog toga..



Gagica ne racunam..

Cuba_Tarabić_Libre i Spejs koji ima sansu da okaje grehe
:D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.725

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Najmanje bitno za koga je. Mislim da nema kvalitet za ono što nama treba. Docić je dve klase iznad.
Opet, ispisasmo strane o njemu a na kraju će doći Fejsa da odradi sezonu dve…

Pritom lik u ugovoru, tačno bi im se israo u usta da daju i 10.000€ za obeštećenje.
Da stavimo tačku na buljavo pseto iz Čuke. Verovao sam u ono što sam pisao jer mi je najlogičnije da na zadnjeg veznog dodje Fejsa obzirom na potrebe, iskustvo i kvalitet, činjenicu da je bivši igrač i dolazi za 0 dinara. Još jednom se serem na kurvasport.

Kad smo kod Fejse do maja 2021 je igrao u ritmu, od tada osim dve utakmice u avgustu ništa. Mislim da će mu trebati sigurno dva meseca da udje u bilo kakav ritam (nadam se da će me demantovati i da je fizički spreman)

Ovo je samo zamena/upgrade na Šćeku, pojačanja u ovom roku još nismo videli.

Pojačanje je recimo bio Rikardo koji je odmah ušao u 11. Tako nešto bi trebalo dovesti na poziciji iza špiceva, da se pojača konkurencija u vezi. Natko se vratio ali on nije neko kod koga će lopta da bude puno u nogama, da ne pričamo o prodoru i pritisku na zadnju liniju odbrane.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Nadam se da ga nećemo koristiti kao zečiju šapicu koja donosi titule.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.225
Reaction score
4.036
Локација
Uvek uz Partizan
Ja se nekako nadam da će Fejsa imati učinak koji će biti iznad proseka ovih naših povratnika. Nemam pojma na osnovu čega se to nadam. Tako sam se nadao i kada su se vraćali Jojić, Tošić, Marković...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Noc mi je uljepsana ovim transferom, dobrodosao kuci Fejsa! Sad produziti ugovor Milovanovicu, dati mu 200 hiljada godisnje i igrace jos dvije godine kod nas a onda se prodati za 15 miliona.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.253
Reaction score
2.942
Odlicno pojacanje!Top igrac
E da je jos i Rukavina potrajao malo duze…( ne zezam se,ozbiljan sam)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top