Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Vidi, pošteno Menig nije loš. On je došao u sezoni kada je bio u lošoj formi u Tventeu i kad su ga tamo navijači terali ko mi sad. On čovek ima toplo hladno momente i vidno se zasitio JSL fudbala.

Iskreno verujem da bi ga prodali da imamo ponudu veću od 1 milion ali to nije slucaj. Meni je Menig takodje za odlazak ali je Jović strašno nazadovao. Meni je taj dečko imao potencijal Perišića ali je samo nestao..

Mi smo od odlaska Sume jako tanki u kreaciji napada, zadržavanju lopte i prodoru kroz centralni deo terena. To me opasno muči i mi nemamo rešenje ni na vidiku.

Pre krila ja bi se tu debelo investirao jer Natko to nije, Dača daleko jer je izašao tek iz povrede.

Politika je veoma jasna: “Ko ne igra, puštamo ga uz oprost dugova, čim dodje ponuda prodaj, dovedi neku zamenu, i nikako ne dovodi planski, 6-12 meseci unapred”

Ne možemo i nerealno je da od ovih govana očekujemo da se desi nešto kao u KK. A trenutno je toliko slobodnih igrača da mogu da nam popune kvalitetno pola rostera…
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Mi smo od odlaska Sume jako tanki u kreaciji napada, zadržavanju lopte i prodoru kroz centralni deo terena. To me opasno muči i mi nemamo rešenje ni na vidiku.

Pre krila ja bi se tu debelo investirao jer Natko to nije, Dača daleko jer je izašao tek iz povrede.

Kako ti se cini eventualno koriscenje Dijabatea u toj ulozi? Cini mi se da nije bas najbolje iskoriscen u domacem prvenstvu do sad, jeste on znacajan zbog toga sto maltretira protivnicke bekove i siri odbrane, ali je za igraca njegovog kvaliteta to dosta ogranicena uloga kada je u pitanju uticaj na igru. Ako bi igrao u toj centralnijoj ulozi, imao bi loptu dosta cesce i to na mnogo opasnijem delu terena u odnosu na onaj gde je dosad imao loptu, i samim tim bi bio mnogo uticajniji na igru. U tom slucaju, uz dodatak da i Bazdar moze da bude taj prodorni ofanzivni vezni, nam ta pozicija i nije bas potrebna, i mozemo da se fokusiramo na dovodjenje jos jednog krila, sto mi se cini kao opcija koja bi nam otvorila vise mogucnosti za kombinovanje sastava (i kao opcija koja bi konacno znacila kraj za Lutovca kao treceg krila u rotaciji u ekipi), narocito ako bi to krilo moglo da pokrije obe strane.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ne bi bio ni prvi ni poslednji koji bi bio prebačen u sredinu (ne samo kod nas). Ovo uz uslov da imaš krilo koje će da nadomesti njegovo uvlačenje u sredinu, kao što si napisao. Verujem da bi nam doneo dosta više možda nego na krilnoj poziciji. Pitanje je samo da li se uopšte o tome razmišlja, verovatno ne.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.727
Да је домаћи играч Мениг би био злата вредан јер он је техника и интелигенција неког доброг суперлигашког крила али је бржи, издржљивији, има бољу радну етику. Проблем је што он као такав заузима место странца јер ипак смо јако ограничени са бројем странаца и требамо бирати квалитетније странце. Влажан сан је довођење крила квалитета Диабатеа али то кад би се десило па да са два Диабатеа нападамо по боку.....то би нам дигло игру не 50% него 150%
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
он као такав заузима место странца јер ипак смо јако ограничени са бројем странаца
Natho i Rikardo više nisu stranci, tako da imamo dve opcije više za strance u timu...
vi prebacili Dijabatea u sredinu
U prvenstvu u kome ti večiti rival pobeđuje u 99% utakmica, nije dovoljno da u sredini imaš solidno rešenje nego moraš da imaš najbolje da bi pobedio u 100% utakmica i osvojio titulu...

Problem je u tome što ovoj upravi i nije cilj prvo nego drugo mesto...prodaja igrača zarad sopstvene zarade...eventualno učešće u Evropi zarad lakše prodaje igrača i lakše i brže zarade, itd...

Bili smo prvi kad smo i u sredini bili pravi: Ćirić, Ilić, Moreira, omaklo nam se (odnosno našem večitom rivalu na krovu Voždovca) da to budemo i sa Leonardom, a odonda stalno pravimo tim za drugo mesto...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Da li mi se učinilo ili niko reč nije napisao što je Terzić prodat u 2.ligu Turske?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Valjda pozajmljen uz mogućnost otkupa.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Patka, vec su neke stranice demantovale, nemamo mi te pare
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Zbog toga sto liga ima seleri kep, plate igraca u MLS-u su vrlo lako dostupne na internetu. Akosta u Sinsinatiju ima 2,2 miliona dolara godisnje. E sad, jeste to bruto iznos, a u Evropi su plate koje se objavljuju u 99% slucajeva neto iznosi, ali je to u svakom slucaju preko milion godisnje. Pored toga, ima ugovor i najbolji je igrac svog tima, koji ga sigurno ne bi lako pustio.

Kada se sve ovo pogleda, jasno je da je za Akostin dolazak potrebno da budu ispunjena dva uslova. Prvi je da Sinsinati pusti najboljeg igraca daleko ispod cene, a drugi da Akosta prepolovi svoju platu da bi dosao u slabiju ligu. Iz svega toga mislim da je jasno da je ovo najobicnija izmisljotina raznih “novinara” koji lupetaraju i izmisljaju kao i obicno. Ovakvi igraci ako prelaze iz Amerike u Evropu idu u lige petice, eventualno u Portugal/Holandiju/Belgiju u ekipe koje se tamo bore za visok plasman, a ne dolaze u Srbiju da za duplo manje para igraju po raznim Surdulicama i Lucanima.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Luciano Acosta je igrac koga je sportski sektor pratio,ali finansijske mogucnosti kluba ne dozvoljavaju ni pomisao na realizaciju tog posla u ovom trenutku(Instagram pbg.news)
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
638
Reaction score
2.339
Локација
Beograd
Ponekad nije samo lova odlučujuća.
Možda mu je životni san da zaigra u Evropi na primer.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top