Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ništa, vraćajte Marka Jankovića i Nemanju Nikolića umjesto Sume i Sadika, il' pustite Matkea da nam nađe zvjerine koje će orati teren, postizati golove, dijeliti asistencije i koji neće biti sebični, ali za nekih pola miliona eura.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Golman nam nije goreci problem, sigurno jos godinu dana, ali ok ako ima neko da je dobar treba ga pojuriti, jer Kljajic i Stevanovic tesko da ulivaju poverenje.
Suma nek igra 2 od 3 utakmice kao u cetvrtak, inace dzabe krecimo sa 1 od 5.
Zanimljivo da Sadik pored toga sto je dao vise golova od Sume (sto bi i morao po poziciji) ima i vise asistencija od njega...
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Isto kao i Sadik što se veliča a većinu golova do sad što je dao dao je već kad su bile utakmice rešene uz nekoliko izuzetaka.
Ovo je generalni problem sa Partizanom. Mene ova pobeda nad Astanom sa jedne strane jeste obradovala jer smo odigrali vrlo dobru utakmicu, ali sa druge strane dobro znamo da mi mozemo da odigramo tako sigurno uglavnom kad nema nekog velikog pritiska. Verujem da ovaj strucni stab moze to da promeni, zato i imaju moju podrsku jer vidim da se nesto menja, ali to moraju i da pokazu u nekom bitnom trenutku.

Sadik je takodje sebican kao i Suma ali igra na takvoj poziciji da to manje dolazi do izrazaja. Sto se te osobine tice, ne vidim veliku razliku izmedju njih.

Mislim da Suma moze da bude veoma koristan kada bi poceo da igra skolski. Nista vise od toga, samo da doda loptu kada je to prirodno da se uradi, kada mu se otvori neko ko je u boljoj poziciji od njega. Neko rece ranije da je pitanje da li bi taj neko pogodio ili ne... Nije stvar u tome da li bi taj neko dao gol ili ne, stvar je u tome da se odigra skolski, ono sto je naprirodnije u datoj situaciji.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Možete vi biti ironični koliko god hoćete, El grande da izvrće za šampionskog igrača što sam rekao, činjenica je da on nije igrač za ozbiljan takmičarski fudbal sa toliko dodira i sa takvom jednodimenzionalnom igrom. Ovo što si izvukao statistiku pomislio bih da smo ubedljivo prvi u ligi i da smo prošli dalje u ligi evrope, a realnost je sasvim drugačija. Ajde ligu mogu i da nađem opravdanja zbog opšteg nameštanja kurvetine ali smo i tu previše kiksirali i gubili tamo gde nismo smeli. Sumi svaka čast za ovu sezonu, hvala mu za gol na derbiju ali za tu platu od 600 hiljada to se valjda i očekuje od takvog igrača, očekujem da ode u Arabiju ili eventualno plafon Turska neki klub iz donjeg doma.

Svako ko je ne igrao nego pogledao nekoliko sezona zna da se sezona ne može početi samo sa 1 špicom i pri tome taj špic pre nas nije odigrao konstatnu sezonu ni što se tiče minuta ni golova. To je ništa drugo nego sabotaža.

Što se tiče Sadika ne priželjkujem njegov odlazak, nego dolazak krila. Uz Sadika moramo imati dva krila egzekutora i tek onda će njegove igre doći do izražaja.

Zadnji vezni karakteristika Evertona, nova odbrana, krilo, špic i 10 za sledeću sezonu. Para ima gospodo izvolite. Savo ako ih sad ne uceniš za pojačanja džaba smo krečili. Osloboditi se plate Tošića, zahvaliti mu se, smanjiti platu Stojkoviću.

I nemojte molim vas fudbal gledati kroz prizmu lažnjaka, proturenih lopti kroz noge to je za ekipe koje igraju sredinu tabele i koje nemaju pritisak rezultata. Pa se teše nekim potezima, a za rezultat ne mare.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
У овом Савовом систему, ми сем десног крила и немамо горућу позицију. И то само зато што је Тошић језив, а изгледа мора да игра. Ајде и позиција централног везног, ту треба неки озбиљан апгрејд у односу на Здјелара. Лутовца треба прекомандовати на десног бека. Он и Урошевић су добра решења. Задржати остале
првотимце и тоето.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.700
Reaction score
23.136
Локација
Академија
Када су у питању појачања, највише се говори о двојцу из Јавора Петковићу и Кувељићу, интересантан је капитен Чукаричког Марко Доцић, али би, пре свих, у Партизану током зиме могао да заврши Слободан Рајковић.

- У задовољавајућем је физичком стању. Бобан је добро, може бити спреман максимално за пролеће, ако остане овде. Рекао сам му да му правимо услугу што тренира са нама, водили смо неке разговоре и није искључено да заврши са нама. Рајковић је играч који може да донесе додатни квалитет овој екипи. Ако тај посао завршимо, биће презадовољан. Претходну сезону је играо скоро све утакмице у Италији, а такмичарски ритам може да се достигне током припрема.

Похвалио је тренер Партизана на крају странце за учинак ове јесени.

- Сви странци су нам донели голове и асистенције, све су то момци са добрим карактером, посвећени, давали су себе за екипу и кад нису играли добро. Увек постоји проблем адаптације странаца на домаће играче, а доћи до хемије није уопште лако. Ми смо имали среће да, осим што смо изабрали добре играче, изабрали смо и феноманалне момке и екипа их је прихватила - закључио је Милошевић.


Извор: Вечерње новости
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Renoviranje odbrane je prioritet u ovom prelaznom roku. Stoperi se vec rade, nadam se da ce se i golman rjesiti. Kljajic kao opcija je suluda stvar, a sa Stevanovicem nek se rjesi ili ce mu se dati sansa u drugom djelu sezone ili da ga pustimo dalje. Stojkovic vise nije za prvog golmana. Na ljeto bi bilo odlicno da dovedemo bekove koji imaju malo vise napadackih kvaliteta to bi nam dalo jod jedan dodatni napadacki impuls. Potreban nam je jedan napadac i veznjak za rotaciju, to ce vjerovatno biti domaci igraci. Ne treba ocekivato da se sve uradi u ovom prelaznom roku ali cijenim da ce vise od pola posla biti rjeseno.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.736
Локација
Produženje ugovora sa Sumom je dobra stvar. Doneće nam kvalitet i narednih godina i isplatiće se. Međutim, ono sa čime se slažem sa Matketom je njegova (ponekad) sebičnost, koja je bila izrazita u utakmici sa AZ-om u par navrata. Lično mislim da je podelio pas u stranu u jednoj ili dve kontre u kojima nije podelio, dali bi i treći gol i tu bi bio šah mat. Pored njega, povremeno su sebični i Sadik i Asano, čini mi se da imaju veliku želju da se istaknu, pa im je često gol cilj, a ne pas u 100% šansu. Čini mi se da je Asano protiv Astane na 0:3 imao pas za Tošića na levicu unutar kaznenog prostora, a on je šutnuo i promašio.

Naravno, čovek koji nas je izbacio je Stojković legendarnim izlaskom na 20 metara od gola i to ukoso, a kasnije i dobro poznati srpski fudbalski mentalitet. Da smo trebali da izgubimo utakmicu, dao bi nam AZ još jedan gol. Dobro znamo šta se desilo u odlučujućoj utakmici protiv Augzburga u Beogradu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.842
Nadam se da ovo što cu napisati nije off, a ako jeste neka se prebaci u odgovarajucu temu.
Naime, na forumu postoji jedan broj clanova koji u nedostatku argumenata u forumskoj raspravi, potegnu kako su oni trenirali i igrali fudbal, i da neko ko nije igrao ne moze da razume neke stvari. Aha, vazi.
Elem, zaista smatram u najmanju ruku smesnim potezanjem za ovom argumentacijom, jer eto, neko iz pisanja na forumu donese procenu da li je neko igrao, trenirao, sta god. Siguran sam da je velika vecina clanova ovde nekad trenirala fudbal, u razlicitim uzrastima i kategorijama, da su neki prosli sve selekcije od petlica do seniora, da je neko i nakon aktivnog igranja bio u klubovima ili je i dalje, bilo kao zaposleni, treneri, clanovi uprava i slicno.
Pa ako nista drugo, svi su bar na fizickom cepali fudbal, sa društvom iz kraja ili ulice, i sad u zrelim godinama rekreativno sa prijateljima ili kolegama.
I sad, svako treba da ispise esej i svoju fudbalsku istoriju, da bi se videlo da li je "kvalifikovan" da ucestvuje u raspravama o fudbalu!? Da ne pricamo o basketu, ili vaterpolu recimo... Mozda sam napisao i prejako ovo u vezi "kvalifikovan", ali sustina je ista.
Ovo je forum navijaca Partizana, navijaca, a ne bivsih ili sadašnjih fudbalskih, odnosno sportskih radnika. Pa jbt, ovde ljudi komentarisu fudbal, sport, najvažniju sporednu stvar na svetu, a ne nuklearnu fiziku.
Meni je stvarno deplasirano da ovde sad pisem koliko sam aktivno trenirao fudbal, da postavljam slike, knjizice... Ili bilo ko od nas. I ne samo kad je rec o sportu, vec i o stvarima kojima se bavimo, poslovima i slicno. Mislim realno, koga to zanima?
I jos nesto, kada su 2015 godine oterali Marka zbog dva remija, na kojima nije ni vodio ekipu zbog kazne saveza, ja sam bas bio ispizdeo. I onda, rodjeni brat jednog bivseg velikog igraca Partizana i ljubimca navijaca, mene ubedjuje kako je Milinkovic najbolji trener u Srbiji, bez konkurencije, i da je to samo bolje za nas.
Cak sta vise, isti lik mi je po povratku Marka 2016, rekao da smo napravili veliku gresku jer smo doveli trenera za drugo mesto.
Inace taj moj prijatelj je trener, i to dobar.
Bez obzira na to, oba puta je pogrešio, oba.
I to nesto govori, zar ne?
Daleko od toga da sam ja sad strucnjak, ali biti u fudbalu ceo ili deo zivota, nije nikakva prednost ali ni mana, glede komentarisanja aktuelnih desavanja.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nadam se da ovo što cu napisati nije off, a ako jeste neka se prebaci u odgovarajucu temu.
Naime, na forumu postoji jedan broj clanova koji u nedostatku argumenata u forumskoj raspravi, potegnu kako su oni trenirali i igrali fudbal, i da neko ko nije
I jos nesto, kada su 2015 godine oterali Marka zbog dva remija, na kojima nije ni vodio ekipu zbog kazne saveza, ja sam bas bio ispizdeo. I onda, rodjeni brat jednog bivseg velikog igraca Partizana i ljubimca navijaca, mene ubedjuje kako je Milinkovic najbolji trener u Srbiji, bez konkurencije, i da je to samo bolje za nas.
Cak sta vise, isti lik mi je po povratku Marka 2016, rekao da smo napravili veliku gresku jer smo doveli trenera za drugo mesto.
Inace taj moj prijatelj je trener, i to dobar.
Bez obzira na to, oba puta je pogrešio, oba.
I to nesto govori, zar ne?
Daleko od toga da sam ja sad strucnjak, ali biti u fudbalu ceo ili deo zivota, nije nikakva prednost ali ni mana, glede komentarisanja aktuelnih desavanja.
Sta kaze taj tvoj ortak,sto mu burazer nije postao pomocni kad se to pominjalo pre mesec dana?
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Da se odmah pošalje ponuda za Šapića.Ako žele nekog od naših, može i zamena za vedetu iz Spartaka.Kupovinom Šapića i Rajkovića bi rešili centralne bekove.Mi smo njima dali i desnog beka Miladina i levog Bogosavca i imaju bolje bekove od nas trenutno.
Tu nema diskusije, Šapić mora da se uzme odmah sada.Ako ga prodaju ciganima, onda izaći u javnost i reći da sa Čukaričkom Partizan više ne sarađuje a to i njima reći, pa nek uzimaju igrače od čergara.
Oba igrača iz Javora takođe da se uzmu.Ovde se piše da su loši, jsl igrači ali to nije tačno, meni su 2 utakmice bile dovoljne da vidim da su to brzi, moderni igrači a špic ima oldično kretanje i gol je igrač.
Lukić iz TSC je mator ali ima bombu u nogama, vrhunski pas, ogresili smo se i od to naše dete.
To je to iz naše lige.
Od stranaca ja bi odmah išao na Darka Lazovića, reprezentativca, velikog Grobara.Njemu je dečački san da igra za Partizan, kad je išao kod cigana, cekao je nas 2 godine, nije došao poziv i ode tamo.Sad ga možemo dovesti za ne tako velikli novac.Ne znam kakav je slučaj sa Radojom i Brašancem ali i ta dvojica bi nam pomogla.
Pošto trener Astane kaže da mu se svidjaju neki naši igrači, mogli bi da menjamo nekog našeg za Rotarija i Rukavinu.Nek iznesu ponudu,
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Tesko je raditi u domacem fudbalu, jako tesko. Nisam siguran ni kako bi Gvardiola prosao u Partizanu i kako bi bio ocenjen od navijaca da radi u ovim uslovima.
Cak su ti i takvi uslovi podlozni promenama, pa idu od groznih do nedovoljno dobrih, pa nije zgodno meriti ucinak.
Postoje i razni tipovi trenera, kao i klasifikacija trenera za "mali" i "veliki" klub.
Ono sto je uvek bilo konstanta je da smo zadnjih 20 godina dovodili trenere bez ikakvog koncepta i da nismo sledili filozofiju Partizana, a jos manje je to bilo sinhronizovano sa fudbalskom skolom.
Ljudi su najcesce troseni, terani, ili su bezali sami... A bilo je tu zaista kvalitetnih trenera, najcesce...
Ne bi me cudilo da posle Save dodje neki trener "defanzivac".
Ono sto ja kao navijac Partizana ne razumem je cemu toliki animozitet prema golmanima Kljajicu i Stevanovicu?
Bili su golmani u sezoni koja je, bar za mene u domacim okvirima najdraza u istroriji kluba, svojim ponasanjem dostojni dresa, obojica izabrani za najboljeg golmana lige...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Kod Djukica si mogao da dovedes Maradonu on mu ne bi nasao poziciju. Nikolic je imao Radina i Djurickovica prosecne JSL igrace i njih je perfektno stavio u sluzbu ekipe i nasao im namenu. Kad je otisao,Djurickovic je bio starter par tekmi to je izgledalo uzasno. Uspeo je da ozivi Alena Stevanovica. Isto Savo ume da nadje zicu igracu,pogledajte sta je napravio od Sume i Sadika i Urosevica,sve je do trenera. Bolje je ovo da nam fale igraci pa mozes da biras nego cigani koji sad moraju da skresu pola tima,jer ova trenutna 402 igraca u rotaciji ne donose nista,ustvari dali smo im onu stvar u usta i mi i svi rivali iz Lige Sampiona. Ja ne mogu da kazem ej neki igrac iz domace lige je dobar jer ja osim utakmica Partizana uopste ne pratim druge klubove. Sve je ovde splet okolnosti,trenutka,menadzerske agilnosti i da li je neka uprava nezavisna i moze da dovodi igrace koje zeli sportsko sektor a ne one koje im dovedu. Ali eto imas tog Rajkovica u svom dvoristu,neka i on malo ispadne covek pa neka izadje u susret,siguran sam da ce ako bude zeleo iz Partizana otici u neku jacu ligu u transferu kojim cemo biti zadovoljni i mi i on.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.921
Ako su iole pametni odmah Sapica da dovedu,bez obzira dal potpisali Rajkovica ili ne. Da ne pricam o tome za koliko bi mogli da ga prodamo za par godina. Fenomenalan transfer u svakom pogledu. Ima tu jos 2-3 odlicna mlada igraca u prvenstvu. Jesu mozda skuplji malo,ali u to vredi ulagati. Em imas koristi na terenu odmah,em kasnije imas dobru zaradu.
 

choda_

Početnik
Учлањен(а)
23.07.2019
Порука
27
Reaction score
55
Локација
Novi Sad
Polako ljudi, nemojmo sa velikim rezovima i puno igraca. Potrebno je:

Napraviti pomeranja u odbrani - bolje da Kalaba odmah ode na zimu jer ako ostane do leta teze cemo se privici na zivot bez njega. Setite se postblekijevske ere.

Rajkovic da dodje, Miletica vratiti na stopera. Ostojic neka bude u rotaciji, ali imamo ludu srecu sto se na ovoliko tekmi nije povredio. Desnog beka modernog dovesti, ko zna u napadu. Negde sam procitao, al se ne secam stvarno gde, mislim da je na ovom forumu, da zelimo Erika Boacija iz Olimpije, desnog beka.

Ostalo ne dirati. Samo eventualno bekap spic, jer Gigic to ne moze ocigledno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top