Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Ja ovu priču razumem ovako:

Partizan je birao između dve varijante: da odmah kupi igrača i plati 1,7 mil. EUR ili da ga uzme na pozajmicu i plati 100K EUR. Zaključen je ugovor o pozajmici.

Romi je stigla ponuda iz Katara da proda svog igrača koji je na pozajmici za 10 mil. EUR i oni su pozvali predstavnike Partizana na dogovor.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.305
Reaction score
10.822
Локација
underground
Ja mislim da je 100 000 pozajmica,+1.6 M za otkup.I sta mu znaci sad ovih 10 posto,da li to vazi samo za letnji prelazni rok,a ne za dalje,kao neka garancija,da ga necemo odmah preprodati?U svakom slucaju tih 10 posto mi je sumnjivo,mislim da je i Vazura unutar tih deset posto.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Ljudi, jel ima neko, ili moze da nadje intervju nekog iz nase uprave(najbolje video), gde pominju da mozemo u svakom momentu da otkupimo Sadika. Kao da sam to video, procitao, nadam se ne sanjao...
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Napravljen je novi ugovor,

Прва тачка: Парни ваљак, уколико жели, мора да откупи одличног Нигеријца закључно са 5. јуном, цена – 1.750.000 евра.

Друга тачка: ако освајач Купа Србије по завршетку сезоне прода вођу навале: Роми ће поред 1.750.000 евра припасти и 10 процената од преосталог износа (кад се поменута сума одбије) целокупног трансфера.

Ovo je sasvim OK. Dodato je 50K u otkupu i 10% od prodaje, čak piše "ako ga proda po završetku sezone" pa je moguće, ako ostane da se ne plati ni tih 10%, nejasno je...
 
Последња измена:

doktormedicine

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2019
Порука
19
Reaction score
26
Локација
Beograd
Vuletic upravo potvrdio na Tviteru, Partizan i Roma se dogovorili, Partizan ce platiti klauzulu, a Romi ce pripasti 10% od sledeceg transfera
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
Evo sad Zurnal pise da dajemo i 10 procenata Romi i da placamo 1,75m evra, (ne 1,6m evra).
Meni ovi iz nase uprave su mutni totalno.

Ako je ovo tacno, postoji fora na koju mozemo da ih zajebemo.
Prodamo npr Napoliju Sadika i Stevanovica za 30 miliona, a dogovorimo se sa njima da napisu da su Stevanovica kupili za 25 , a Sadika za 5....onda pripadne Romi samo 500 hiljada.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
Pokusali da zajebu Vazuru, al nisu znali s kim imaju posla....VAZURA OSTANI :D:D:D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.113
Локација
Žrnov
pa klauzula od 10% je samo ako ga prodajemu u junu, ako sam dobro razumela.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
769
Reaction score
1.885
I meni se cini da 10% vazi za prodaju u junu tj letos, mada neznam sto je i tada ako ga otkupimo, zar to nije bilo sve precizirano prilikom potpisivanja pozajmice.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.911
Reaction score
7.818
Ma ako burazeri/svatovi/kumovi dogovore po 1 stancic negde na strani i kola, koga zabole koliko ide romi koliko Parizanu, prodace ga ove zime.
Koliko god da uzme Partizan dug ce biti "izmedju", uvek ista rec od vrhuske, izmedju 20 i 27 meleona.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Mislim da je potrebno da se opet otvori ona tema za Matematicare da vidimo zna li iko rijesiti problem:)
 
Последња измена:

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Roma je isto uradila i sa ciganima oko radonjića.Isto 10% više uzela mimo ugovora i tada su istu foru imali.Ne bih ja da branim nikog, ili su se i ovi naši i cigani ugradili u tih 10% ili zaista se Roma ovako ciganski ponaša.
Najvažnije je da prilikom prodaje Sadika mi tražimo 20% od sledeće prodaje.To je pod obavezno.
Što se tiče Stevanovića ja bi ga bez razmišljanja prodao za ovu cifru.Naravno uz najmanje 15% od naredne prodaje.Ti % od naredne prodaje moraju da budu konstantni kada je Partizan u pitanju.I za ove igrače koji odlaze u Voždovac, Čukarički.To se vidi na primeru nekih naših igrača poput Bogosavca.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.800
Локација
"preko bare"
Meni ovo sve miriše na momentalnu prodaju. Ne vidim drugi razlog za odlazak u Italiju i revidiranje ugovora. Mogli su fino sačekati jun i Romi ne dati ništa od budućeg transfera. Ali je ovim našim izgleda baš zinulo dupe za pare po njihovoj staroj dobroj, sad i odmah. Koje iznenađenje, zar ne!?

Ja očekujem njegovu prodaju ove zime, a nadam se da griješim.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top