Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Upravo tako. Dodao bih u tu grupu i Djerleka. Ako vec neki trener ne racuna na igraca treba bar tu jednu sezonu po odlasku da bude na pozajmici negde. E sad tu verovatno postoji problem kad npr igracu istice ugovor na leto pa onda ni ne moze da se posalje na pozajmicu tog istog leta ako se prethodno ne potpise novi ugovor ali zato treba razmisljati dosta unapred pa potpisati duze igraca. Sehovic i njemu slicni su trebali da budu neki dugorocni projekat....jer mi kao veliki klub moramo tako i da se ponasamo. Uzmite primer Rome koja ima brdo igraca na pozajmicama i koja ocekuje solidan profit od toga. Ti klubovi salju igraca na pozajmicu i 2-3 sezone zaredom. Takodje mislim da ovo ne zavisi toliko od trenera koliko od stava samog kluba. Trener moze da kaze da ne racuna na nekog ali uprava ima dosta drugih opcija kako ce tog igraca da tretira pa je u ovom slucaju stvarno nelogicno da se potpuno odreknemo nase dece umesto da ostavimo sansu da se u buducnosti vrate na velika vrata ili da profitiramo od njihovih transfera.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Sve ovo ima smisla sto pisete...ali da li treba u rosteru ekipe da bude 45 igraca?
Jel mislite da ti mladi igraci ne zele,ne traze od kluba da idu da bi negde drugo igrali?
Da drugi klubovi nece pozajmice nego da oni postanu njihovi igraci?
Ne pitamo se sve uvek mi,Partizan!
I da bi se otvorilo mesto za jednog klinca u ekipi,moraju da stradaju 3-4 mlada igraca....tako je uvek bilo.
To je posao struke da oceni ko je ZA Partizan a ko NE ...
E sad da se gresi to je sigurno,a da ima pravih odluka,mislim da ih je vise....
NIJE LAKO FORMIRATI GRUPU OD 25 IGRACA ZA TAKMICENJE...a Partizan ima kvaliteta i potencijalnog kvaliteta za 50igraca
 

doktormedicine

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2019
Порука
19
Reaction score
26
Локација
Beograd
Samo tokom prethodnih 6 meseci, mi smo poklonili (!) klubovima iz nase lige sledece mlade igrace:

Veljko Birmancevic - Cukaricki - 24 utakmice, 3 gola, 4 asistencije
Jovan Nisic - Vozdovac - 18 utakmica, 3 gola
Jovan Kokir - Vojvodina - 9 utakmica, 1 gol, jedna asistencija
Bojan Balaz - TSC - 8 utakmica
Strahinja Bosnjak - Vozdovac - 5 utakmica
Filip Cermelj - Macva - 3 utakmice
Strahinja Karisic - Vozdovac - jedna utakmica


Osim njih, jos par mladih igraca je poklonjeno klubovima iz drugih liga:
Nikola Novic - Metalac - 17 utakmica
Yuri Vakulko - Dnjepar - 13 utakmica
Lazar Vujanic - NK Sesvete - 9 utakmica, 2 gola, jedna asistencija
Jovan Vlalukin - Metalac - 7 utakmica

Dakle, za sve ove igrace klub je dobio nula eura. Da su samo poslati na pozajmice, u ovom trenutku mi bismo mogli da zaradimo na njima par miliona eura. Da ne pricam da bi Nisic i Birmancevic bili i vise nego zanimljive opcije u rotaciji, a verovatno i neki od mladih stopera. Ne treba daleko u proslost ici i naci primere Bogosavca, Luke Stojanovica ili Nenada Lukica, koje jurimo sada vec godinama ali nemamo novca da ih vratimo. I nakon svega ovoga, opet cemo besramno pokloniti Sehovica, jednog od nasih najtalentovanijih igraca???
Preterujes, ovo da su bili na pozajmici pa bismo ih prodali za par miliona. Nesto se ne secam da je klub pogresio u proceni do sad. Koga su to pustili ovako a da je napravio nesto? Pa taj isti Bosnjak je bio na pozajmicama pa nista. Pre par godina ko se seca Filip Knezevic, bio godinama po pozajmicama, data mu sansa u Partizanu i nista godinama. Da nece Armin Djerlek da napravi karijeru? Aham. Nadjite jednog koji je pusten za 0 a da je uradio. Mislim da bismo trebali da verujemo Savu sto se mladih igraca tice
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Samo tokom prethodnih 6 meseci, mi smo poklonili (!) klubovima iz nase lige sledece mlade igrace:

Veljko Birmancevic - Cukaricki - 24 utakmice, 3 gola, 4 asistencije
Jovan Nisic - Vozdovac - 18 utakmica, 3 gola
Jovan Kokir - Vojvodina - 9 utakmica, 1 gol, jedna asistencija
Bojan Balaz - TSC - 8 utakmica
Strahinja Bosnjak - Vozdovac - 5 utakmica
Filip Cermelj - Macva - 3 utakmice
Strahinja Karisic - Vozdovac - jedna utakmica


Osim njih, jos par mladih igraca je poklonjeno klubovima iz drugih liga:
Nikola Novic - Metalac - 17 utakmica
Yuri Vakulko - Dnjepar - 13 utakmica
Lazar Vujanic - NK Sesvete - 9 utakmica, 2 gola, jedna asistencija
Jovan Vlalukin - Metalac - 7 utakmica

Dakle, za sve ove igrace klub je dobio nula eura. Da su samo poslati na pozajmice, u ovom trenutku mi bismo mogli da zaradimo na njima par miliona eura. Da ne pricam da bi Nisic i Birmancevic bili i vise nego zanimljive opcije u rotaciji, a verovatno i neki od mladih stopera. Ne treba daleko u proslost ici i naci primere Bogosavca, Luke Stojanovica ili Nenada Lukica, koje jurimo sada vec godinama ali nemamo novca da ih vratimo. I nakon svega ovoga, opet cemo besramno pokloniti Sehovica, jednog od nasih najtalentovanijih igraca???

Hvala na ovoj statistici, ali iskreno ni jedan od ovih igrača trenutno ne bi dobio ni minut u prvom timu Partizana.
Ako neki igrač ne uspe da se nametne u klubu, nije tu sve do kluba, ima tu dosta i do samoga igrača.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.740
Reaction score
11.333
Локација
.
Ali zato Pešukić, Gigić & co zaslužuju šansu.

Nikad mi neće biti jasno puštanje i poklanjanje dece bez prave šanse u prvom timu, bez obzira što nemam lepo mišljenje o igračima iz naše škole. Pa ako nekog školuješ i uložiš u njega valjda je logično da mu daš bilo kakvu šansu.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.911
Reaction score
21.597

O Sadiku i odbijenih 6 miliona

Ponuda za napadača iz Francuske, koja je klubu iz Humske stigla sredinom decembra, iznosila je čak 6.000.000 evra, saznaje Telegraf.
Tim iz Lig 1 (ime kluba je poznato redakciji) želeo je da već sada napravi dogovor sa crno-belima, potom sačeka leto, kada će Partizan i zvanično otkupiti Sadika od Rome za iznos od 1.600.000 evra, posle čega bi transfer u Francusku odmah bio realizovan.

Kada je ponuda stigla, čelnici Partizana su počeli da vagaju situaciju, a potom je konsultovan i trener Savo Milošević, koji je pre nekoliko sedmica izričito naglasio da Sadik nije na prodaju, ni sada, ni narednog leta.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nema Partizan prostora da razvija igrače kojima treba 3 godine da prokinu.
Jel vi hoćete rezultate ili da budemo razvojni klub? Razvojni smo klub za evropske klubove, ali za čunga lunga nismo.

Nijedan od tih igrača nije uspeo.
Čuj odigrao 9 utakmica za Vojvodinu ili 18 za Voždovac, koji su to parametri?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Nastasic, Vlahovic na dobrom putu....ali da, vecina njih propadne
E jbga, sad se miješaju babe i žabe.
Njih dvojica su prodani, tačnije menadžerske kombinacije sa Ramadanijem odnosno Nedićem. Sulejmani je otet od nas praktično, gdje je kumovao i on sam, ne potpisavši ugovor sa Partizanom nakom stipendiranja.

Što znači, nismo ih samo tako pustili, kao Šehovića npr. i za njih nije stručni štab odlučio da nam ne trebaju.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Za Kokirom su neki sa foeuma i suze pustili cini mi se, budući Mesi... balavurdija kojoj treba da je ponos sto su i u petlicima Partizana igrali a ne da placu sa 15 godina kako ne mogu u prvi tim... Da je srece razvijali bi pa tek kad sazru i pokazu zavidne statistike da se ciato povedu na zimske ili letnje pripreme pa tek onda odluči sta sa njima... al to možda u nekom paralelnom univerzumu
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.885
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

O Sadiku i odbijenih 6 miliona

Ovo je pišanje po Partizanu i po najboljem napadaču u Evropi. 6 miliona, a za onog akrepa Olma se nudi po 40 miliona? Tom francuskom klubu i svakom u vezi sa njim treba zabraniti ulazak u Srbiju.
 

felix

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
43
Reaction score
195
Preterujes, ovo da su bili na pozajmici pa bismo ih prodali za par miliona. Nesto se ne secam da je klub pogresio u proceni do sad. Koga su to pustili ovako a da je napravio nesto? Pa taj isti Bosnjak je bio na pozajmicama pa nista. Pre par godina ko se seca Filip Knezevic, bio godinama po pozajmicama, data mu sansa u Partizanu i nista godinama. Da nece Armin Djerlek da napravi karijeru? Aham. Nadjite jednog koji je pusten za 0 a da je uradio. Mislim da bismo trebali da verujemo Savu sto se mladih igraca tice

Evo na prvu, pustili su Dejana Drazica, Skuletica kog smo morali da vracamo kasnije, Aleksandar Pantic je igrao u Primeri kasnije... Tehnicki i Radonjic je pusten za dzabe, Zivkovica i Pantica ipak ne bih mesao u tu pricu.

Da se razumemo, ni na trenutak ne uskracujem podrsku Savi, Partizan od pre 365 dana i Partizan danas su neuporedivi. Samo mi se cini da je mogao bolje da se iskoristi potencijal ovih generacija. Pre svega tu mislim na Birmancevica i Nisica, koji su mladi reprezentativci i medju najtrazenijim igracima u ligi trenutno.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Sve u svemu ta deca nisu kriva sto vec sa 15 god hoce da budu zvezde jer nije im to razmisljanje palo sa neba neko je morao da ih nauci, a naucili smo ih tako prvo mi kao klub (nazalost) pa posle i njihovi roditelji (ali ne svi naravno) jer sve uprave zele sto brze da lansiraju klince i da ih sto brze prodaju pa kad mnogi "izgore' u tom projektu onda se cudimo zasto ni centa necemo videti od Bogosavca, Kokira i ostalih precrtanih....ali evri nisu problem od evra slabo vajde imamo, problem je (primera radi) sto smo kukali jer smo imali levaka Miletica u momentu dok je otpisani Bogosavac rastao u Cukarickom i delovao kao preko potrebno ali nazalost i nedostizno pojacanje u tom momentu na toj poziciji u timu..... Medjutim, da je taj Miletic pokazao neki zavidan kvalitet niko ne bi toliko zalio za Bogosavcem tako da dok je trener poput Sava kod nas ja nemam nikakve sumnje da je svaki potez striktno u sluzbi daljeg jacanja ekipe pa i ta prodaja Pavlovica posle koje svi mi sa pravom ocekujemo da omoguci jaci Partizan na prolece. U proslosti smo vidjali neke drugacije metode "jacanja" ekipe ali se nadam da je sa Savom konacno prestala ta praksa prodaje svega i da ce buducnost biti malo drugacija....bar dok je on tu
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Прилози

  • Screenshot 2019-12-25 at 08.35.44.png
    Screenshot 2019-12-25 at 08.35.44.png
    83,5 KB · Прегледа: 160

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Uros Knezevic (17) potpisao ugovor sa PArtizanom i prikljuci ce se pripremama

Na koliko je potpisao?
Ako vec vide da je neko super talenat, uzmi lepo potpisi sa njim ugovor na 4,5 godina.
A ne kad ga novinari malo dignu u nebesa i odigra desetak utakmica dobro, dodje neka ponuda od milion dva da ga odma prodas. A on odma umisli da je Ronaldo.Nego lepo ako je dobar igrac ostavis ga u Partizanu do neke 22,23 da uradi nesto i onda ga prodas za 5,10 miliona. Dobro ne znam koliko je u ovoj situaciji ova prica realan, ali mislim da bi na taj nacin trebalo raditi, i onda ne bi imali 100 igraca koji prodju kroz prvi tim za tri cetiri godine.
 

doktormedicine

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2019
Порука
19
Reaction score
26
Локација
Beograd
Evo na prvu, pustili su Dejana Drazica, Skuletica kog smo morali da vracamo kasnije, Aleksandar Pantic je igrao u Primeri kasnije... Tehnicki i Radonjic je pusten za dzabe, Zivkovica i Pantica ipak ne bih mesao u tu pricu.

Da se razumemo, ni na trenutak ne uskracujem podrsku Savi, Partizan od pre 365 dana i Partizan danas su neuporedivi. Samo mi se cini da je mogao bolje da se iskoristi potencijal ovih generacija. Pre svega tu mislim na Birmancevica i Nisica, koji su mladi reprezentativci i medju najtrazenijim igracima u ligi trenutno.
Pa Dejan Drazic igra u Slovanu, nesto ne vidim da je neka karijera ozbiljna.
Okej Skuletic i Pantic.

Ali to je vrlo mali broj igraca u odnosu na broj koji je pusten, poenta price je da se vrlo vrlo retko gresilo kada su igraci pusteni za dzabe, to su cinjenice, nisu bez razloga pusteni. Ako nista, koja god uprava da je bila, imali smo odlicne igrace iz omladinske skole na kojima je klub zaradio.


Ovo za Birmancevica i Nisica ne bih smatrao da su uradili nesto jer su mladi reprezentativci i medju "najtrazenijim igracima u ligi" jer najtrazeniji je bio i Djordje Ivanovic, pa i Gigic je dao podosta golova za Macvu, pa nista.


kada kazem napravili ozbiljnu pricu ne mislim da igraju aktivno u Srbiji
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top