Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
I od tog ima gore, zamisli da je rekao nešto poput: "Titula je izgubljena, ali ipak neće biti smak sveta ako ne osvojimo ni kup jer je ipak napravljen veliki uspeh u Evropi."

Inače, kup je naš!
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Sa igračima mora da se radi. Pogotovo sa mladjim. Ovde ne mislim na stvari vezane oko samog fudbala, već na psihologiju ličnosti. Neku vrstu fudbalskog vaspitanja. Svako dete koje je došlo u Partizan, već je prošlo kroz ko zna koliko skautinga, praćenja, tako da samim tim svaki taj igrač ima talenta, ali isto tako, profesionalni fudbal zahteva i neku vrstu vaspitavanja, psihologije za samog tog igrača. To treba da rade odredjene osobe u klubu. Što se tiče te izjave, oko koje se potegla rasprava, nevidim nikakvu grešku niti bilo šta loše u njoj. Voleo bih čak, da mali Djole dobije veću minutažu na današnjem meču i pokaže, barem deo svoje vrednosti i talenta. Očekujem dobru igru, naravno i pobedu. Svaki uspeh, svaki pehar je bitan. Parni valjak neka melje...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Nisi stavio sastav :) srećno nam bilo !!
88 Stojković Vladimir 4 Vulićević Miroslav 73 Miletić (R) Nemanja 15 Marković Svetozar 33 Antonov Nemanja 21 Jevtović Marko 16 Zdjelar Saša 55 Pantić Danilo 10 Janković Marko 18 Ivanović Đorđe 3 Tavamba Leandre
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Koje su ovo ciganske fore sa ciganskim trubacima???Na sta ovo lici?Na ciganski praznik,Poselo???Pa zgadili su mi Kup,mater im jebem mrtvu.
I zasto onaj "trener" ne izvadi ekipu dok se ne sklone ovi debili sa trubama?Sve sam video u zivotu,ali ovo je...
Ciganski stadion,ciganske trube,Partizan mizeran...Pravi "praznik fudbala"",dusu im jebem mrtvu cigansku.Bruka.
A,dali smo gol.Prvi sut na gol u 31 min.Bravo.
Izvinjavam se sto pisem dok traje poluvreme,ali zgadili su mi Kup.

POENI
 
Последња измена од уредника:

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Konacno da Djukic uzme prvi trofej u svojoj karijeri!!! Bravo Djukicu!!! :buhaha
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Porodjajne muke... Jos jedna recka upisana, meni je to ipak najbitnije.

Ali, celokupan utisak, blagi uzas.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nadam se da je ovi zadnja Djukiceva utakmica. Kao i uvijek porodjajne muke, nasa odbrana je bozemesakloni jedna od najgorih sto sam gledao.
Ako sta mislimo da igramo iduce sezone ozbiljan remont svega. Ako pare odu na triling Pantic ,Zdjelar, Antonov ugasili smo ga i iduce sezone.
Cestitke na Kupu, prvenstveno nama koji sve ovo prezivljavamo.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Tri kupa uzastopno osvajamo , što je za pohvalu , jer to nismo imali u dugoj istoriji..
Lep gol Jankovića , drago mi je i zbog Zdjelara , značiće mu ovaj gol odluke i očekujem da bude pravi sledeće sezone.

Remont odbrane komplet , krilo i dva špica i novi trener pa da opet karano cigane.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top