Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Cestitke ekipi, a posebno nasem treneru na prvom trofeju u karijeri, al' ipak DJUKICU ODLAZI
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Време је да се своде рачуни ...
након дупле круне прошле сезоне, освојене у немогућим условима (где је ривал успео да изгуби намештену титулу), ова сезона делује као корак назад.
Плус:
освојен Куп, нимало лако (Чукарички, финале)
победе против Видеотона и Јанг Бојса

Минус:
недостатак било какве игре у већем делу сезоне
промашаји са појачањима (бр.51, Сума ...)
издања у дербијима
брукање против Динамо Кијева и Плзена
на десетине голова које смо дали сами себи

По мени, сезона за заборав.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.753
Локација
Beograd
Uzmi kup i idi,nosi ga sa sobom ako hoces...Sve je ok,uspeh u evropi,kup,titula je bila nemoguca ali najvece zamerke bezmudost u dve kljucne utakmice protiv Plzena i cigana i to sto ne samo da niko od igraca nije napredovao od pocetka sezone vec su svi losiji nego sto su bili.To sigurno nije i ne moze da bude do igraca...
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Sezona kako je počela, bez Leonarda, Djuke, Milinkovića, kasnije i Evija, dobro je i kako se završila. Ipak će ostati sećanje na prolazak grupne faze LE i osvajanje Kupa. Ko bi tome nadao, posle svih bravura nadam se, sada već bivšeg trenera.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Cestitke igracima, i svima koji navijaju za Partizan. Ovo je trofej za spas sezone, koja je daleko od vrhunske. Ta izjava je jedan vrhunski bezobrazluk i vrhunska arogancija!
Ali navikli smo...nadam se da ce svojim vrhunskim trenerskim umecem "usrecivati" navijace nekog drugog kluba, nas je dovoljno "usrecio"...ako smem da predlozim, neka mu sledeca adresa bude u komsiluku...
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
doticni nema slifa da bi bio arogantan...

najzalije mi je da je ocigledno da su mnogi igraci mogli i morali da imaju mnogo bolju sezonu, mnogo bolje da igraju, a zasto nisu...
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Cestitke igracima na osvojeni kup.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Nekako je gorak ukus u ustima, skoro nikada mi se to nije desilo a da Partizan osvoji trofej.
Stvarno je mucna sezona iza nas, za mene licno, jedna od najgorih u poslednjoj deceniji, uz onu sa pijanim Kizom.

Nadam se da nam nikada vise na klupi nece biti ovakva bezlicna ciganska prevara , kao sto je ovaj govnar iz Stitara.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
I meni je nekako gorak ukus u ustima, posebno kad vidim trenera u euforiji kako trči da ljubi sve na klupi i na terenu...
Ajde, ok, igrači slave, bar su to zaslužili, da kažemo... ali nekako mi nisu prijale te scene (kako ovo zvuči, znam), valjda posle one izjave...
Šta ćemo večeras, daj da palimo neki autobus, pa u kafanu do ujutru...

Ne znam, samo nek se ovo završilo, na sreću sa jednim trofejom, ali da nam se ne ponovi ovakva sezona...
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Cestitke na osvojenom Kupu.

Djukicu iskreno se nadam da ti je ovo posljednja utakmica na klupi Partizana ikad.

“Grobari” na twiteru masovno cestitaju “senjoru” na vise nego uspjesnoj sezoni??? Ja nisam mogao da vjerujem da neko ko je navijac Partizana moze to da izjavi za ovu sezonu, ali ocigledno zivim u velikoj zabludi i iluzijama.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
I da ne zaboravim po cijenu poena, Ivice jeb'o te Majo Vujovic u dupe.
Dati ciganskom skotu dres Partizana je svetogrdje, jos pri tome imati onaj blago teleci osmjeh. Zivot ti jebem, de i Radomanu jedan retroaktivno daj, a otidji i do tvorze pa pokloni jedan i Srkiju Obradovicu.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.811
Kup pisemo, igru i Djukica (nadam se) brisemo, pa cim prije remont gdje je vise moguce jer je ovo prvo kolo veoma blizu.

Gledao sam samo drugo poluvrijeme, i ne znam, ali prosto me je sramota kad sam gledao kako ovi lijepo kombinuju po nasoj lijevoj strani. Porodili smo tu pobjedu, kao sto ste i rekli vec.

Poklanjanje dresa "drugaru sa mora" je jos jedno pljuvanje u lice svim navijacima Partizana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top