Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ako novosti kazu onda bi to trebalo da znaci da je gotovo. Mada prosle godine u ovo vreme su nas bas gasirali.

Ne deluje mi na snimku nesto spektakularno ovaj igrac, solidno, videcemo.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!


Pošto dalazi kao slobodan igrač, i neće biti velika šteta ako bude promašaj... Mada ne može toliko loš da bude, kao #51, opet 22 gola u drugoj portugalskoj nije za potceniti. Da je neki pulen Radojice Božovića iz Zete postigao 13 platili bi ga negde oko 400k. Tako da smo dobro prošli. Može se reći da je ovo ok posao.


To bi cak i bilo u redu u neku ruku da oni imaju neke simbolicne plate, a neki ovdje su pricali da i nisu bas simbolicne. Dok je Stojkovic opravdao da ide i tako, Tosic od koga smo svi mi vise ocekivali to sigurno nije.

Niko nema pravo da uzima platu od Partizana, a da posle ima dogovor da ode na neku ponudu koja je njemu primamljiva. Pa šta to znači, da ti je Partizan usputna stanica, ovde sam došao na rehabilitaciju, pa ću posle negde dalje. Nema problema, može, ali da igraš za DŽABE, jer ako Partizan dobija nulu, onda i ti sine pristani na nulu, dok si u njemu. To nije ljubav prema Partizanu, nego njegovo iskorištavanje.
Partizan mora profitirati od svakog igrača, to je nekada manje nekada više, ali uvek mora kapnuti nešto.
Da ne bude zablude, mnogo mi se gadi, kada nekoga, uprava ucenjuje da otpiše dug, kakvo otpisivanje duga, ono što se zaradilo to se mora isplatiti. Mi smo gospodski klub, a ne pilicarski kako bi voleo da to budemo Glazura i ekipa, pa on je oprostio svoja dugovanjeod 20k evra, veliki je Partizanovac, a da je tražio svoje novce bio bi izdajnik, a zato debelo krme primi 60k evra godišnje. Šizofrenija.

Mislim da Stojke nakon svjetskog nece vrijediti ni pet para. Tako cemo proci tamo..
Stojković kao golman će uvek vredeti između 750k -1,5m€, to mu cena zavisi od sezone. Ispod ne može da padne pa sve da se ponovi SP Nemačkoj. Mada, mislim da bi se on žestoko zajebao ako bi ponovo otišao. Mislim da on vredi da ga klub plaća 400k € godišnje, em što boljeg golmana nećemo naći, nego zbog mladih igrača, njima mnogo znači kada imaju pored sebe čoveka koji je 10 godina reprezentativac
 
Последња измена:

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Lazar Rosic se spominje kao opcija za stopera. Bivsi igrac Vose trenutno u Bragi.

Jel neko upucen malo vise?
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Jesu bili zainteresovani ali je Ricardo izrazio želju da se fudbalski usavršava u opa opa akademiji kod vrsnog stručnjaka sa jednim trofejom titulom Djuleta Van Mozga.
Da se manem šale, neko će da mi zameri što nam omalovažavam trenera ili titulu u kupu, a ja bi samo da omalovažavam trenera jer mi jede dzigericu, ovaj novi Ricardo je danas pokazao da zna da šutne izvan 18 metara što je misaona imenica za većinu naših fudbalera nego se plašim da kad dodje u Partizan to naprasno zaboravi, jer su pod Djuletom Van Mozgom svi zaboravili da igraju fudbal.
Tako da moja Grobarijo, nemojmo se unapred radovati, može i lično Garinča da vaskrsne u crno belom dresu, kad vidi ko nam je u loži, a ko na klupi, leva noga će mu postati desna, a desna leva, pa neće biti ni za čoček ni za moravac.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Da ne bude da stalno mracim ovaj iz 2ge lige Portugala ima potencijala da uradi nešto kod nas. Ako ništa gori od #51 ne može biti makar po ceo dan pio vinjak umesto vode.
Ja iskreno čekam da vidim šta će uraditi sa pojačanjima u odbrani i na mestu Jevtovica
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Jebiga, sto ljudi sto ćudi, ali meni je Jevtović bio najbolji igrač pored Ivanovića zadnjih 10 utakmica, kad on nije bio u timu, mi smo bili u kurcu. Baš je igrao dobro. A da ga nije bilo u Surdulici, teško da bi uzeli ovaj Kup.
Može da ide, ali mu treba dovesti zamenu, mnogo znači da imaš takvog igrača koji će igrati malo iza Zdjelara, a Pantiću dati više slobode, jer jedino pored Ivanovića može da uradi nešto jedan na jedan, da proigra nekoga, ili da šutira sa 20 metara.

Loše stojimo, sigurno će otići: Janković, bek Miletić, možda ćela Miletić, Tawamba, #51, Jevtović.
Još ako odu, Stojković i Tošić to je stvarno mnogo igrača.
A pritom nisi doveo desnog i levog beka, koji nam je rak rana. I gore pomenutim moraš dovesti zamenu, a pripreme počinju za10 dana, Evropa počinje za 40 dana. Malo vremena da se nešto uradi, a puno posla je pred nama.
Na sve to dodaj da nam je na klupi ciganski saboter...
Najebali smo...
 
Последња измена:

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Može da ide, ali mu treba dovesti zamenu, mnogo znači da imaš takvog igrača koji će igrati malo iza Zdjelara, a Pantiću dati više slobode, jer jedino pored Ivanovića može da uradi nešto jedan na jedan, da proigra nekoga, ili da šutira sa 20 metara.

Ja bih ovo jako voleo da vidim, znači da Jevtović ili neki strogo defanzivni vezni igra iza Zdjelara i još jednog veznjaka, za sad neka to bude Pantić. Da se bar jedan veznjak malo oslobodi defanzivnih zadataka.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Otkud vam to da ce Pantic biti tu sledece sezone?

Ne znam da li neki novinarcic smije priupitati sportskog direktora sta bi sa pricom da se tim za evropske kvalifikacije pravi u zimskom prelaznom roku?
Smije li ga neko pitati zasto dovodi dva napadaca kad imamo onog za koga je licno garantovao? I sta uopste znaci to 'ja garantujem za njega'? Busam se u prsa i prozivam glodare kad doticni dadne go, a poslije nikom-nista?

Jebote, imamo 2 koliko-toliko sigurna startera za sledecu sezonu..
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Момак добро изгледа, али видјећемо тек када заигра. Мада видим да се већ много очекује од њега, а то ми се не свиђа.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
697
Reaction score
1.370
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Lazar Rosic se spominje kao opcija za stopera. Bivsi igrac Vose trenutno u Bragi.

Jel neko upucen malo vise?
Meni se on svideo jos dok je igrao u Nisu, kad je dao gol ciganima...Posle je i nama dao gol nastupajuci za Vosu...Pristojan igrac skroz, ali ako je zdrav, mada cini mi se da vuce neke povrede svako malo...Ja se samo nadam da ovi nasi nece otpisati Mitrovica, to je odlican stoper...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Jebiga, sto ljudi sto ćudi, ali meni je Jevtović bio najbolji igrač pored Ivanovića zadnjih 10 utakmica, kad on nije bio u timu, mi smo bili u kurcu. Baš je igrao dobro. A da ga nije bilo u Surdulici, teško da bi uzeli ovaj Kup.
Može da ide, ali mu treba dovesti zamenu, mnogo znači da imaš takvog igrača koji će igrati malo iza Zdjelara, a Pantiću dati više slobode, jer jedino pored Ivanovića može da uradi nešto jedan na jedan, da proigra nekoga, ili da šutira sa 20 metara.

Loše stojimo, sigurno će otići: Janković, bek Miletić, možda ćela Miletić, Tawamba, #51, Jevtović.
Još ako odu, Stojković i Tošić to je stvarno mnogo igrača.
A pritom nisi doveo desnog i levog beka, koji nam je rak rana. I gore pomenutim moraš dovesti zamenu, a pripreme počinju za10 dana, Evropa počinje za 40 dana. Malo vremena da se nešto uradi, a puno posla je pred nama.
Na sve to dodaj da nam je na klupi ciganski saboter...
Najebali smo...

Slazem se za Jevtovica. Dug period je bio madju gorim igracima u timu i stvarno ga nisam gotivio, e sad dal smo mi toliko pali u kvalitetu pa je on poceo da se istice ili je on unaprijedio svoju igru. Jos kad bi prevladao strah da povuce loptu naprijed bio bi stvarno ok. Inace jos se sjecam tekme sa Plzenom u BG gdje na moje iznenadjenje pokidao totalno. Mislim da ce on biti prodan jer je trenutak za to dobar.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.941
Reaction score
7.933
Dok ne vidim sal ne verujem nista. Izgleda dobro, znaci jos 2 napadaca i 2 beka i da krenemo na LE.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Šta će nam još dva napadača :biggrin::biggrin:??
Mi sad već imamo 5. A obično igramo sa jednim :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top