Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Ako ostanu Iliev i Djukic, to moze znaciti ili da u upravi namjerno sabotiraju, ili da su totalne neznalice. 600 hiljada je smijesan trosak da se spase sljedeća sezona, pa to je jedno promaseno dovodjenje prosjecnog igraca sa obestecenjem i platom, svake godine nam se desava.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Ko njega drži onda? Vučelić se prvi izjasnio da je nezadovoljan.
Vuletić i Iliev?
Retko pišem admini izvinite ali moram napisati ovo.što se tiće stanja u FK uprava je trenutno podeljena na pola.S jedne strane je Vučela i profa iza koga je stao Bik(tj.njegova ekipa) sa celom mašinerijom FSS i imaju dogovor da Vučelu ostave na mestu presednika FK,i guraju Stolicu .Sa druge strane su Vazura Ilijev Pantić koji bi da ostave Đukića i dovedu novu turu livadara.Izvor su mi momci koji rade u FK Partizan
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Najbolje bi bilo da odu svi ...

Nadam se novom ugovoru za Đola, moramo se oslanjati na naše igrače, mnogo puta već rečeno ali tako je kako je. Biće ovo burno ljeto.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.172
Reaction score
14.586
Локација
Brdo Banovo
Pre ce svet u paklu nestati, nego da postoji neka "struja";strana u upravi, bez najodvratnijih zivotinja- Bika&Zeca.
25 godina jahanja Partizana od strane oca jedne Mie i jednog sramotnog sportskog direktora ili sta god bio "veliki mrzitelj cigana" Nenad..ne junior.
Nije lako namiriti njih, celo vvv drustvo, pomoci novom ministru finansija i izgraditi jos pedesetak fontana. Za'eban posao.
Po svemu sudeci, ne gine nam jos kupovine novih Djilasa i akvizicija Spartak/Radnicki Nis i Cukaricki.
Realno, za ovakav jug, ovakvu upravu je Tumbako..ovaj, Djukic pravo resenje.

Srecno nam bilo sa zivcima...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ali Vucela, Profa, Bik i FSS sa jedne, a Vazura, Pantic i Iliev sa druge strane.... Deluje kao da ce ova prva ekipica ladno da ih bije, pa posle da ih kara. Ali, ocigledno nije tako.

Ima Vučelić govnar, da počisti patos s njima. Smešni su oni za njega, zato je meni ovo malo nerealno, ali baš. Da su se baš toliko podelili. Šta je taj govnar sve preživeo, od komunizma, do Mire, preko petog oktobra, i sada ponovo jaše. Ovo bi za njega bio piknik.
Možda Psiho, kaže da on mora da se skloni, pa to mogu da shvatim, ali da ih ostavi na "ferku" sa Glazurom i ovom smešnom ekipom, a još Bik sa najvećim fudbalskim mafijašem Kokezom, lele idi, bre, begaj. Ispali bi smešni kao Pera kojot genije protiv ptice trkačice.
Ali, opet na kraju najebat će Partizan.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Djukiceva plata iznosi 600,000 € godisnje?!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
To samo govori da stari udbas vucela ne može ništa protiv govana iz SNS tipa gmazure i ilieva .. kakav haos od " države " .
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Ako je tacno ovo sto Nemanja pise, onda sam svim silama uz pasioniranog igraca Texas holdem pokera.
Ma koliko prezirem te udbaske njuske, deluje da je njegova struja vise na strani Partizana.
Mozda je to utopija, ili prokletsvo naseg kluba kako neki kazu, pa uvek biramo izmedju dva manja zla, izmedju tri frakcije, izmedju ne znam ni ja cega, ali jednostavno je tako.

Iliev i mrtvi pantic su tu po meni totalno nebitni, jedini koji ima zaledjinu od aktuelnog diktatora je veprina vazura, pa zato i moze da rovari bez posledica uz podrsku okupatora sa Juzne tribine .
 
  • Like
Reactions: Pop

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
I sta sad, treba kao da biramo izmedju Vucelica i Ilieva, ne kapiram, imamo neku kao opoziciju je li? Da biramo izmedju psihopate vucica i romskog kopileta vulina? Mani me tih udbaskih izmisljotina, to kod grobara ne prolazi....
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.298
Reaction score
18.576
Локација
Kej Republika
Kakve veze Mileva ima sa "sukobom" 43 struje u Upravi? Kao da je bitno ko ce "pobediti"?

Dajte nam trenera!!! Dajte nam pojacanja, pocrkali svi!!!
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
I sta sad, treba kao da biramo izmedju Vucelica i Ilieva, ne kapiram, imamo neku kao opoziciju je li? Da biramo izmedju psihopate vucica i romskog kopileta vulina? Mani me tih udbaskih izmisljotina, to kod grobara ne prolazi....
U pravu si, kod grobara nista ne prolazi.

Samo ne znam tacno na koga mislis od onih 783 sto dolaze redovno na stadion?
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
vucela je niciji vojnik. taj pliva u svim slivovima reke koja se zove kanalizacija. clan nemanja 1975 je ranije imao proverene informacije, I mi stariji ga ovde znamo kao velikog partizanovca. uopste me ne bi cudilo da je ovo istina.
kako god, navijam za opciju da ode ova vaska sa klupe. osnovno je pitanje, medjutim, sta je interes drzave. naravno da nisam optimista.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Stvar je vrlo prosta : smene ilieva, otetaju djukica i dovedu u paketu Milaniča i Zahovića. Ako Vučela ne moze da smeni-otera-protera ilieva, onda treba da se on skloni sa mesta predsednika, jer nema vecinu u u.o.,a tek onda smo najebali.
Od kad znam za sebe i Partizan, uvek smo morali da biramo izmedju dva zla. Nikada izmedju dve normalne varijante, pa da biramo onu bolju, vec uvek smo morali da biramo manje zlo....
P.S. Ne znam zasto ubacujete u ovu pricu pantica !? On je niko i nista u FK Partizan-u... Ako se on pita bilo sta, pa cak i ako je u pitanju vrsta kafe koju kuvaju u upravi, FK Partizan treba da se ugasi, da ne postoji !!!
Da skratim : iliev-djukic mrš.... Milanič-Zahović in, pa tek onda prelazni rok...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Stvar je vrlo prosta : smene ilieva, otetaju djukica i dovedu u paketu Milaniča i Zahovića. Ako Vučela ne moze da smeni-otera-protera ilieva, onda treba da se on skloni sa mesta predsednika, jer nema vecinu u u.o.,a tek onda smo najebali.
Od kad znam za sebe i Partizan, uvek smo morali da biramo izmedju dva zla. Nikada izmedju dve normalne varijante, pa da biramo onu bolju, vec uvek smo morali da biramo manje zlo....
P.S. Ne znam zasto ubacujete u ovu pricu pantica !? On je niko i nista u FK Partizan-u... Ako se on pita bilo sta, pa cak i ako je u pitanju vrsta kafe koju kuvaju u upravi, FK Partizan treba da se ugasi, da ne postoji !!!
Da skratim : iliev-djukic mrš.... Milanič-Zahović in, pa tek onda prelazni rok...
I ja sam cuo upravo ovo. Vucela i jos par njih bi najvise voleli tandem Milanic-Zahovic, prvi umesto Djukica, drugi umesto Ilieva. Obe ruke dizem za ovo! Obojica su nasi do koske a pritom odlicni u svom poslu. Dok se ne desi takva promena dzaba se prati prelazni rok, dovesce par livadica, a i da dovedu nekog dobrog igraca dzaba kada je na klupi ovaj sad pajser.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
U taj paket za odjebavanje Iliev -Djukic staviti jos ozegovica ako moze i ja zadovoljan pocetkom ljeta.

Neslaganja u klubu polako izalze na vidjelo, iako nikad nisam bio fan Vucelica, definitivno cu stati na njegovu stranu protiv Ileva, Djukica i Pantica. Jer taj trio ne mogu vise da podnesem ni sekunde, naravno ni Vazuru.

Za Ileva sam imao razmjevanja do sad u nadi da ce pokazati samokriticnost na kraju sezone u smislu da ce reci, bilo je gresaka sad moramo da ih ispravimo. Medjutim on pokazuje da je postao jako kratkovid zatim egoistican, umisljen i na trenutno stanje u klubu ima nerealne poglede a covjek sa takvim odlikama koji obavlja znacajnu funkciju moze da odvede samo u propast,

Iliev+Djukic= mrs napolje

Pantic=ucuti vec jednom ili razguli sa ekipom
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top