Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Kljajić, Smiljanić, Ožegović... Ajmo, Ivice, nastavi bombardovanje...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Alo bre ljudi mi da smo imali jednog Lolu na derbiju u rupi znaš kad bi se ostali sakrivali od lopte i odigrali onako pičkasto. Sigurno nije u stanju da igra pun gas, neka dodje samo zbog ravnoteže u timu, nemamo bre Grobara u timu
Smatrao sam te čovekom koji ima uglavnom odmereno mišljenje, ali posle ove tvoje izjave to više nije tako... Da li je moguće da ne shvataš da vreme svima prolazi i da karijera fudbalera nikako ne može da traje večno?!
Pa da li smo mi fudbalski klub ili udruženje penzionera, veterana, rekreativaca, šta li, pa da nam treba i Lola?!

Čuj, Lola je Grobar, jeste pa šta?! On treba da bude fudbaler, ako bi da igra fudbal, a ako mu je do grobarstva eto mu tribine pa nek dođe da gleda utakmicu, kao i svi mi koji NE MOŽEMO da ga igramo na nivou koji je potreban za ozbiljno bavljenje fudbalom...
Jak mi je on Grobar koji na JNA sopstvene navijače gađa flašama vode, jer mu se ne sviđa njihovo mišljenje o njegovom fudbalskom ,,umeću,,...

Prosečan fudbaler u mladosti, nikakav spor i debeo fudbaler u Partizanu kad je tu bio poslednji put, mogu misliti našta liči sad posle tolikih godina?!

:puke: :pop:pop:pop:puke:

Dame, ako nećete da čitate malo ,,jače,, izraze, sklonite se podalje, mene je toliko iznervirala informacija da ta osoba (ne mogučak ni da kažem fudbaler) može da PONOVO traži nešto i baulja po terenu u dresu Partizana da moram da se izrazim slikovito:

Jeste, bio je on nekada fudbaler, ali i ja sam nekada mogao da jebem 7 puta samo za jedno pre podne, pa, kao stariji (i iskusnij) 3 puta na dan, pa kako vreme ide (a ja sve iskusniji), ta brojka se smanjuje - a isto je i sa fudbalom, iskustvo vremenom raste, ali fizičke moći uglavnom svima opadaju...
Mogućnost da Lola i dalje može da igra fudbal na normalnom nivou je ista kao i da ja opet mogu da jebem 7 puta za jedno pre podne...
Ja to ne mogu, on možda može - ali teško da može da igra fudbal!

Ako dokaže da može (fudbal), svaka mu čast, ali šanse za to mere se promilima...

Koga mi dovodimo...?! :krsti:
Da li je moguće da je to (ovo) STVARNOST?! :krsti::krsti::krsti:
:pop:pop
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.529
Reaction score
23.680
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nemanja Tomic je free agent

Samo da kazem
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Prvo sam i ja reagovao kao Džin: "ćuti, bar jedan Grobar!"
Istina, morali smo da nađemo bolje rešenje, a s druge strane, posle ciganizacije ekipe, kažem daj i Danka i Drinčića ako treba.
Ionako ovo što mi igramo kod ovog stratega veze sa fudbalom nema.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Bolje Lola nego dzigi ili babovic
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
@Goran Tomić

Lola Smiljanić je neko ko ne zaslužuje pljuvačinu. Zašto? Pa zato što je jedan od najboljih domaćih zadnjih/centralih veznih igrača koji su igrali u Partizanu u nekih 10 godina iz nas. Ne može se od igrača na njegovoj poziciji očekivati neki spektakularan potez ili gol, to su igrači zadatka. Da rade ono što im trener kaže i da ne greše a složićeš se sa mnom da je Lola vezni igrač sa veoma velikim procentom uspešnih pasova. Ne pravi spektakle sa pasom iza protivničke odbrane ali i ne greši. Pritom o njegovoj privrženosti Partizanu ne može niko reč da mu kaže.

Drugo, njegov dolazak u mnogome povećava šanse za Stojkovićev ostanak. A verovatno i Bambijev.

Ne znam, ja uvek volim da vidim ovakve polupane grobarske glave u Partizanu a siguran sam da Lola neće uzimati više minuta od onog koliko može da igra. U kakvom je stanju ne znam, ali ne znaju ni ljudi koji su ga ovde dočekali na nož. Ne tako davno, kad se Saša Ilić vraćao, ovde na forumu se isto moglo pročitati svašta. Ne kažem da je Lola taj kalibar igrača ali neka da doprinos onako kako najbolje zna i koliko može i bićemo svi zadovoljni. Loli niko ne garantuje da će da igra svaku utakmicu 90 minuta, a pretpostavljam da mu i plata nije velika. Mi smo na početku prošle sezone imali više cigana nego Grobara u timu, o čemu mi pričamo?
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Verovatno je u dobrom stanju kada je uspeo da sakupi 4 nastupa u prethodnih godinu dana u ekipi koja je ispala u drugu izraelsku ligu
Mislim da ni za svlacionicu ovo nije dobar potez, jer ce vecina preko kurca da gleda na Smiljanica i njegove otrcane fazone kao uostalom i na njegovu prepotentnost.
Pa mogli su i Mocu da vrate, ako fali grobara u ekipi.

Po meni ovim potezom nam jasno daju do znanja da nas vode pravo u ambis, ako uopste i postoj ineko kome to nije bilo jasno do sada.
 
  • Like
Reactions: Pop

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Igrao je do februara u Izraelu, ne znam šta se posle desilo.
Ukupno odigrao 19 utakmica u 22 kola, zatim nije igrao poslednja 4 kola u regularnom delu i plej-aut.

Dakle, nije baš da nije sakupio 4 utakmice.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nije stvar u imenu i prezimenu, nego je stvar u tome da je svakom zivom jasno da nam Lola ne donosi potreban kvalitet koji nam je svi cemo se sloziti prijeko potreban. Ako je on zamjena za Jevtovica to je neozbiljan potez, samo treba pogledati koliko je Jevtovic odigrao utakmica prosle godine, jasno je svima da Smiljanic ne moze izvuci toliko. Ja sam kao i vecina ljudi ovdje ljut i razocaran u Ivicu, trenera i sve ostale koji su ucestvovali, nisam ljut na Lolu sto je prihvatio ponudu. On ce imati podrsku i kredit pa i grejs period da nesto pokaze.

E sad najavljeno je dva igraca na sredini i dva u napadu, pa da vidimo ko je taj drugi veznjak hmm
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
onaj ko obuce dres Partizana i pokaze da ume da igra fudbal na dobrom nivou i daje sve od sebe na utakmicama ne moze biti cigan vise (ima i uslov da nije neki kenjavac bio, taj uslov recimo ne ispunjava npr. #51)
tako da me ne zanima na pocetku prosle ili ne znam koje sezone kakav je ko bio kad se radio, i cije dresove mu je otac kupovao, zanima me samo sta pruza na terenu u nasem dresu i kako se ponasa, ako vredi onda vredi, ako igracki ne vredi onda mu dzabe svo moguce grobarstvo od malih nogu
Lola Smiljanic... nekad je kao klinac puno obecavao, ali nazalost nije ostvario ni trecinu toga sto se ocekivalo, a u kakvom li je sada stanju i sta moze i da li uopste moze nesto da doprinese je blago receno veliki znak pitanja....
31 godina nije mnogo, naprotiv, ali ne znam da li on ima telo 31-godisnjaka ili ce pre biti da lici na 41-godisnjaka...

svi ovde prizivamo jednog dobrog srednjaka, nosioca igra, i ako je ovo to to sto misle da dovedu onda sam siguran da na ovom forumu ima nebrojeno mnogo ljudi koji bi 100 puta bolje radili posao u sportskom menadzmentu i od ilijeva i od svih ostalih nazadnih smradova iz uprave
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.852
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nijedan igrač u istoriji fkp nije toliko iskoristio i naplatio svoje tzv grobarstvo koliko ovo govno od čoveka, cigansko splavarakog mentaliteta koje samo igrom slučaja navija za Partizan i od njega živi 10 godina. Govno cigansko smecarsko koje 10 godina ne može da potrči naplati svaki cent od pevanja s megafonom i naplaćuje lepo svoju “ljubav” i svoje debilne izjave.
To je klasičan primer onoga sto zovem grobarski cigan. Navija za Partizan sticajem okolnosti, po svemu ostalom cigan klasični.
Smece ljudsko.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top