Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Nema negativnosti, Lola nije garant neko ko moze da napravi prevagu al drazi mi je od nekih koji su otisli ko picke a danas bi mogli napraviti prevagu u klubu. Bar ce cigane da mlati iz sve snage.

svakako! ako bude bio u stanju da ih pohvata po terenu,
pazi kad mi ni u najcrnjim prognozama lola nije pao na pamet. svesno urusavanje na delu.
Nema negativnosti, Lola nije garant neko ko moze da napravi prevagu al drazi mi je od nekih koji su otisli ko picke a danas bi mogli napraviti prevagu u klubu. Bar ce cigane da mlati iz sve snage.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Šokiran sam.
Mislio sam da je Lola prestao da gleda fudbal a ne da ga igra.

Verovatno dolazi da bude tu za ne daj Bože povredu Zdjelara i ostlih priučenih zadnjih veznih, jer ne verujem da može da igra ozbiljan fudbal.
Daj Bože da me demantuje..
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Jel smemo da napišemo da je dovođenje Smiljanića čisto useravanje Partizanovih navijača ili će veliki gospodin sportski direktor sa svojom starletom opet u Vesniku da nas naziva miševima?

Svakim potezom kopaju sve dublju i dublju raku našem Partizanu. Neka budu sigurni samo da im Smiljanić neće oprostiti ni cent kada bude odlazio. Šta pričam ja Bože?! Kakva dugovanja?! Sve plate se isplaćuju redovno! :puke::pop
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.440
Reaction score
11.872
Локација
Beograd
Znaju oni da im nece oprostiti,pa jos uvek mu dugujemo od proslog puta...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.792
Reaction score
29.732
Локација
Beograd
@Goran Tomić

Lola Smiljanić je neko ko ne zaslužuje pljuvačinu. Zašto? Pa zato što je jedan od najboljih domaćih zadnjih/centralih veznih igrača koji su igrali u Partizanu u nekih 10 godina iz nas. Ne može se od igrača na njegovoj poziciji očekivati neki spektakularan potez ili gol, to su igrači zadatka. Da rade ono što im trener kaže i da ne greše a složićeš se sa mnom da je Lola vezni igrač sa veoma velikim procentom uspešnih pasova. Ne pravi spektakle sa pasom iza protivničke odbrane ali i ne greši. Pritom o njegovoj privrženosti Partizanu ne može niko reč da mu kaže.
...
Mi smo na početku prošle sezone imali više cigana nego Grobara u timu, o čemu mi pričamo?
Pričamo o sastavljanju respektabilnog tima Partizana a ne o sastavljanju navijačke tribine!
To svoje grobarstvo on može da ,,okači mačku o rep,, ako na terenu ne bude bio kao Everton (što neće sigurno!) ili bar znatno bolji od Jevtovića (vrlo sumnjam u to!) - pa šta će nam onda na terenu!

,,Veliki broj uspešnih pasova,, - pa to može i neko od 40-50 godina da ti radi ako svaku loptu doda prvom do sebe unazad, a čemu to služi u IGRI Partizana?!
Gde su večeras Duljaj, Katanec, Bajro, zadnji vezni su, Grobari su, a usput su neuporedivo bolji ljudi od dotičnog, oćemo i njih da zovemo u tim?

Pljuvačina?!
Poveruj mi ako hoćeš, ako nećeš ne moraš, ali od 1975.-e do danas, koliko je samo fudbalera ,,prodefilovalo,, kroz Partizan, a upamtio sam samo nekoliko igrača Partizana koji su mi se ŽESTOKO zamerili, i nekima mogu i da oprostim, za neke još čekam njihovo izvinjenje, ali ovakvima kao Lola - teško!

Vladislav Đukić se, recimo, na zvižduke gledalaca jer nije mogao da se sastavi sa loptom, okrenuo ka Istoku i uhvatio se za muda, pokazavši nam ih svima (iako mu nismo svi zviždali) - a na tribini je, pored mene, bio i moj otac koji je za taj Partizan,,drhtao,, i živeo još dok ,,mudonja,, nije ni znao šta je to Partizan ili stadion JNA, ja na izvinjenje još čekam...

Lola Smiljanić je na jednoj utakmici GAĐAO NAVIJAČE PARTIZANA flašama sa vodom, jer mu se nije dopalo njihovo usmeno izrečeno mišljenje, i od toga po meni goreg ponašanja nema - ovde je tona materijala napisana zato što je ,,cigan,, Ožegović srao po mrežama i pokazivao prst navijačima Partizana, ali čovek bar tad nije bio Grobar, a ova osoba ,,zakleti Grobar,, pa udri po svojim navijačima...
Od takvog tipa mi čak ni izvinjenje ne treba!

Ostali koji su mi se zamerali (a nema ih mnogo), takođe su tu negde Lolinog mozga - Babović, Šćepović Marko, i još plus nešto drughačiji od njih Andrija Živković (ali ne zbog kerebečanje na svoje navijače)...

Za 40 i nešto godina što gledam Partizan samo 5 igrača mi se zamerilo, ali Lola najviše!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
nema tu sta da se pljuje ili ne pljuje, decko bre ne igra fudbal vec nekoliko godina, ostao veciti talenat i nista vise, sad treba da budem zadovoljan zato sto je grobar, pazi molim te, sve silni grobari sete se pfc kad im karijera ode u q... ako je on pojacanje ja sam onda japanski car !!!

je*o ih prelazni rok !!! !!! !!!
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Ja i dalje ne mogu da vjerujem šta se desilo... Pa od toliko igrača, Lola Smiljanić, a pričamo o nekoj ozbiljnoj priči, ne ide mi jedno s drugim...
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Gorane....potpis za sve napisano !

Jebo ja njegovo Grobarstvo ......on i rumeni 11 ne zasluzuju nikakve komentare ....ne znaju oni sta je Grobar...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Kapiram ja sve vas, iako ne kapiram gde ste ga gledali poslednjih 5 godina (isto gde i ja, sigurno, znači nigde).
I uopšte mi nije cilj da branim Smiljanića od bilo koga, ali kukalo se na Jevtovića toliko, e sad kad je došao ovaj, ispade mnogo gori.
Niko ne zna u kakvom je stanju i šta mu je u glavi, niti koliko će igrati, ni da li će doći još neko... pa i #51 je ovde imao branioce koji su pozivali da mu se da šansa, a sad svi kolektivno paljba po Smiljaniću.
Nije problem, ali sa nekim argumentima, a ne zato što je igrao u Izraelu i ispao iz lige, pa sad kao svi znamo da se raspada.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.774
Reaction score
19.411
Локација
Nickname
Gde ćeš Virke veći razlog od 2. lige Izraela?
Ajde da je Jojić u pitanju. Ispao u Cvajtu, menja klub, mlad je, bio bi bomba.
Lola veseli ceo život svirao k, kad je trebao da napreduje on se rasipao po klubovima i splavovima i glumeo šerifa. A mogao je kao Jojić.
Ja ga pamtim po 2 poteza. Izjavi posle večitog derbija i golu protiv OFK-a u zadnjim momentima pred punim JNA.
Videćemo, možda i iznenadi i bude pojačanje ali sve naginje ka tome da će biti nešto poput Radina i njegove minutaže.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Da on ima radnu etiku kao Radin bilo bi dobro, pre će biti kao Ivan Petrović, koji teren nije video ni u prijateljskim utakmicama
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Radin je bar mogao da trči kao navijen 90+ minuta.. :rolleyes:
da, rekao sam T-rči :icon-twisted:
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.774
Reaction score
19.411
Локација
Nickname
Mislio sam na ulogu Radina koji je igrao kad je baš morao, Radin bi sada bio u najmanju ruku pristojna zamena Jevtoviću ako ne i pojačanje u odnosu na Jevtaru.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ma ja bih slavio 3 dana da je došao Jojić, ali on je za nas ne preskup, nego nismo imali šanse nikakve, kao i Raća, i Rukavina, Obradović, itd. Mi takve igrače ne možemo da dovedemo. Možda Kačara, da platimo debelo, ne znam, ne pratim dotičnog, ne znam šta se dešava, ali verujem da ni on ne bi došao u njiva ligu...
Uostalom, verujem da je senjor hteo Smiljanića, pošto ga je već trenirao u prošlom mandatu...

EDIT: Briljantnim potezima sportskog direktora i zadržavanjem Sume ne bi bilo mesta za stranca. Šta bi sa Dražićem? Ništa, naravno. Jbg, ja iskreno ne znam koga bih doveo od domaćih zadnjih veznih.
 
Последња измена:

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.774
Reaction score
19.411
Локација
Nickname
Mi smo ludi kad se nadamo tituli.
Ova govna što čine upravu neće dinara da daju za neko pravo pojačanje a najavljuju ofanzivan Partizan, titulu, redovne su plate...
Cigani dovode iz Tuluza, Brage, Apoela.
Mi dovodimo iz Subotice, 2. lige Portugala, opet Subotice, 2. lige Izraela, belgijske sile Eupena.
Hteli smo Popovića iz Voždovca, premišljali se, evo ga kod cigana.
Hteli smo Stojiljkovića iz Brage, svi se ložili još prošlo leto, sad je kod cigana.
Pominjali Melega između sebe, evo i njega kod cigana.
Nama je pogodak kad ubodemo nekog stranca ili našeg omladinca, naši iz inostranstva su nemoguća misija.
Kad ova debilna uprava ne vidi dalje od nosa. A grobari kao Jojić, Škuletić, L. Marković, R. Petrović su nemoguća misija. Sposoban čovek koji zna da radi svoj posao bi bar jednog doveo nekako na jednogodišnju pozajmicu ako ništa drugo.
Na stranu Djukić i njegovi (ne)kvaliteti, bar za našu ligu i titulu ako imaš jak tim i stvarno uložiš u njega, nije ti potreban trener. Kad već ne možemo da prave trenere sačuvamo u timu duže vremena da forimiraju svoj tim.
Ovako ovi dovedu drvo Ožegovića, Djukić kaže dobro je, dovedu Nikolića, on misli da je napadač jedno mesec dana, pa se uveri da nije, tako hvali i Šehovića, siguran sam da nije ni čuo za dečka do ove sezone.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ma, realno, ne treba da se "primamo" na ove njihove gestapovske odluke. Ili se bori, a ako je to nemoguće ne narušavaj svoje zdravlje zbog njih. Šta da kažem, kad god se u sportskom sektoru radilo kako treba Partizan je bio prvak. Sada se ne radi, i kao navijač Partizana, ne realan, već ostrašćen, mogu da kažem da ja ne vidim nešto pozitivno u predstojećoj sezoni. Derbi je 22. septembra, tad se lomi. Ako nakon njega ne budemo prvi na tabeli ništa od titule. A ne vidim kako ćemo biti kad neće Sumi da dodaju loptu, Đ.Jovanovića isteruju, #51 igra li igra, dolazi Smiljanić... Prosto, Ivan Tomić je Leonardom, Milenkovićem i Evertonom kupio par godina fotelje ovoj upravi. Sada se vidi jasno koliko oni i šta oni znaju.
Zato drugari čuvajte živce, koliko se meni čini Đukić leti u sred sezone. Onda se nadam nekom ko zna posao. Inače, ti živci koje bismo uštedeli trošićemo na nekog novog Đukića.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Imam utisak da nam nije dozvoljeno da dovodimo bilo šta na šta gurbeti bace oko. Teško mi je da povjerujem da mi nešto ko vidimo, a oni koji su u fudbalu toliko godina odjednom fasovaše amneziju i retardaciju.
Nas sad jedino može izvaditi da se gurbetima vrati Grok i da dovedu gumu Bogdanovića, Tutorića i "kralja peterca" Mudrinskog u prvu postavu te Abiolu Daudu i Obinu Ekezija da im igraju vudu ples na terenu prije i poslije utakmice.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Kakva je ovo zajebancija sa navijacima Partizana.Ivica i co. pisaju po nama sa Lolom samo tako.Cemu ovo stoto vracanje igraca koji ne moze ni u drgoj turskoj ligi da odiga da bi sacuvao posao tamo.decko je veliki grobar ,ali dajte dokle bre vise??? Ivice serem ti se u zanat i u tvoje veze i u sposobnost da radis svoj posao i nadjes krstenog igraca.Bruka i sramota.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top