Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
razbijena "evropska" zvezda, trebalo je i vise, ali nema veze. Savo cestitam samo tako nastavi. Da dovedemo sledece sezone dva brza krila i bice to dobro
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.474
Reaction score
2.255
Ако нема метла за управу ускоро славље је залудно, мора нова управа за ноли почетак и нове титуле.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Рекао сам себи да се нећу јављати на форуму док не узвратимо ударац најзликовачијој форми државе Смрдије у њеној историји. Ето, дочекасмо и овај диван дан, а што је најјаче је да је атмосфера пред утакмицу и међу нама, а Бога ми и међу губертима била таква да су сви очекивали да их карамо онако на фињака. Победа Саве тренера-почетника над говнаром Милојевићем, сликом и приликом зликовачког режима који форсира говна овог типа, је победа Коче Поповића над Миланом Недићем. Багра, ма колико силе имала иза леђа и у ма колико надређеном положају била, је и даље багра.

Честитке нашим момцима, Сави, не знам шта нас чека сутра, мени искрено и даље не мирише на добро, али за разлику од срамне позиције коју је ККП изабрао, глумећи фикус ФМП-у, мени ово фашистичко поступање режима према ФКП ове сезоне даје ипак трачак наде да није све изгубљено.

Капитену, хвала на свему!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Pod hitno oterati upravu, vezati ugovorom oba Pavlovića, Šehovića, uz još neko pojačanje vrlo brzo se vraćamo na pravi put... Bez ovoga - piši propalo što se kluba tiče...

I još jednom, Sale hvala ti, privilegija je bila gledati te sve ove godine u svetom dresu sa brojem 22 i trakom oko ruke!

Mnogo mi je drago što se na ovaj način oprostio od nas i fudbala... JEDAN JE ILIĆ KAPITEN!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.174
Reaction score
14.596
Локација
Brdo Banovo
Hvala za sve Sale,
Hvala Ostojicu, za gol, za igru, za pretrpljeno sranje koje ti je uprava priredila!
Hvala Partizana, cetvorostruki uzastopni sampione kupa :D.

Jebi, gazi kurvu dok ne stane.
Kurva milionerka ima timcinu gde ne igra Kafu...doce njima glave snsovsko poslovanje i Terza doktor.

P.s. posebno hvala intermecu na zadrzavanju i "ljubaznom" pretresu kola na Slaviji. Usli smo u 28.minutu. Ne moram bas svaki gol da vidim uzivo. Jebao vas ministar slina.

nusknvP
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Radujmo se noćas, a sutra se vraćamo našim sranjima.

I dalje imamo lopovsku nakaradnu upravu.
I dalje imamo 4 frakcije.
I dalje imamo krš od tima.

Smejurija je da cigani sa toliko para i igrača ne mogu da uzmu kup kod kuće, al eto.
Smešno i koliko su naši igrači bili nesposobni da daju 2-3 komada.

Ostoja hvala ti!
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.415
Reaction score
4.486
Domaci fudbal jeste stanje ali ovaj Savin Partizan igra korektno, deluje mi da svlacionica ima hemiju i da se napokon ne branimo kad povedemo ko p... ja sam zadovoljan, bravo za Savu (nikada nisam mislio da cu to o njemu reci...)
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.789
Reaction score
55.696
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jbg ako pljujemo red je i da pohvalimo, ovo Savino i protiv radničkog i ovih je donelo odredjenu disciplinu u igri. Zatvaranje klasično koje smo vidjali od drugih trenera i očigledan napredak.
Da se razumemo sve je to kurac od igre ali ko zna s nekim pismenim napred uz rad možda nas i demantuje.
Skandal je odnos prema Ostojicu.
A Sale bez obzira na skandal sezonu oprašta se na lep način trofejom.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
drago mi je zbog Ostojica, ne kazem da je neka klasa od igraca ali je uvek davao sve sto ima, pa koliko god da je to bilo
sramotan odnos prema njemu je olicenje svega sto smo mi kao klub u proteklom periodu... govna iz uprave je glupo i komentarisati u vezi s tim, a ponasanje prethodnih trenara koji su to prihvatili je za svaku osudu, blago receno
da ne mracim dalje, bar ne veceras, UVEK JE LEPO KAD IM NA RAJKU JBS MAJKU (i ne samo tamo...)
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Bojan Ostojic, covek koji je sklonjen iz tima jer nije hteo da oprosti dug, je doneo Partizanu trofej kupa.

Uz to zeli da ostane a ovi izgleda nece da produze ugovor. Klub se ponasa kao da ima novaca i plan. Cime li se drogiraju, kako stvari stoje otice Pavlovic, Ostojic a moguce i Markovic , Valiente je izgleda van planova Milosevica...Ludost ili glupost birajte.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Iako ostaje zal sto nije veca razlika, kad se malo ohladi glava i vidi sta smo, tj. bolje sta nismo, uradili ove sezone, mogu samo reci: Bravo Crno-beli! I fudbaleri, posebno Ostojic, ne samo zbog gola nego odnosa prema klubu i igri, ali i Savo. UPRAVA NAPOLJE!

Hvala i u kapitenovo ime sto ste uspjeli da izborite da u penziju ode sa trofejem. Nije najbolji, ali, u okolnostima u kojima ste se nasli, jos na njihovom stadionu, odlicno.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
Bravo crno-beli. Čestitke igračima, treneru i stručnom štabu. Uprava neka puši kurac.

Naravno da je svakom navijaču Partizana drago što se legenda kao što je Saša Ilić na kraju oprostio sa trofejom.

O utakmici. Zaslužena pobeda apsolutno. Šteta je što nismo postigli još neki gol jer imali smo situacija gde smo imali dobre kontre i višak igrača ali smo nekako uvek birali najgora rešenja ili što je još gore bili sebični u tim nekim situacijama gde smo mogli lako do gola. Odbrana odlična, bez grešaka. Vezni red sasvim ok i dobro smo držali i sakrivali loptu ciganima da ne mogu ni da prismrde. Nijednu jedinu šansu nisu imali. I na kraju dođosmo opet do toga da od 4 derbija nijednom nismo nadigrani od srpskih galaktikosa pa se opet odgovor sam daje kako oni pobeđuju lako ove druge... Jasno je svima.

Idemo u novu sezonu boljeg raspoloženja i ipak sa osvojenim trofejom a nadam se bez ove govnjive uprave.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Uz sve kritike za kriminalnu sezonu, ipak igracima svaka cast za svaki derbi koji su odigrali ove sezone. Apsolutno dominantna igra nad ovim bednicima koji su intergalakticki sampioni. Ko nije bio veceras, ima za cime da zali za ceo zivot. Veliki naklon za Stojketa, Ostoju i Scekica koji udara pi.... kako stigne.

Imamo previse mana, ali svakako nisu sisice i kad treba da se udari, nismo se izmakli, cak naprotiv. Srce mi je puno i zbog trofeja i sto je osvojen igrama na strani, protiv svih i na kraju u njihovoj prokletoj rupi. Sale, ponovila se 2001. Ovo je samo pocetak.

Na kraju, podatak za Ginisa verovatno... Navijaci Partizan na 5 razlicitih sektora, svi odvojeni jedni od drugih tampon zonama.

Kup je nas, ali je sladak kao retko kada, pogotovo kad Ostoja siluje komsinicu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Браво момци, браво Саво! :clap
Честитам вам освајање Купа, хвала и што сте омогућили да Сале са пехаром оде у историју!

Мени је дерби најбитнија утакмица и тиме што сте ,,Галактикосима најтифортисикс,, показали у борби за трофеј и у последњој утакмици сезоне чија нана црно-белу вуну преде, вратили сте ми срце на место, и, ако сам вам нешто замерао током сезоне или вас критиковао, сад вам више апсолутно ништа не замерам, а није ни да вас нешто додатно критикујем, али ствано је вечерас била прилика да ,,ривалку,, испратите на летњи одмор са бар 3-4-5 комада у њиховој мрежи...

'Ал, 'ајде...да будемо још бољи идуће сезоне па да се и то деси!

:napred-partizan: :šal :napred-partizan:
 
  • Like
Reactions: MAK

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Ivanović je bio naš ponajbolji igrač dok se nije povrijedio.
Ne znam šta se desilo sa tim momkom.
Sjećam se da je Mire Vuličević takođe bio među najboljima, čak i na onom derbiju kad je pokidao ukrštene.

Inače, MAJKU LI VAM JEBEM! Aškalije sve utakmice kući, mi u gostima, ko u Fuenalabradi '92. da igramo, pička li vam materina. Mnogo mi je drago što smo im zagrnuli septičku.

Čestitke momcima na pobjedi i trofeju. Ovo je za Saleta. Druga opcija nije postojala.
Dobro smo ih zatvarali i nismo im dali da se razmašu, Prava stvar.
Je l' zna neko da li je igrao zvezdin najbolji semberski mladi igrač u univerzumu?! Prema podacima je bio oko pola sata u igri.
Kurva je dala po prvi put u sopstvenoj jami (nakon dugo vremena, kako kaže dnevna štampa) :)
Ista ta štampa je pisala da je Milojević odbranio duplu krunu :D Šta kažu sad?

Savo se malčice oprao.
Uprava nije, niti će, i zato UPRAVA NAPOLJE!
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
Jeba Savo miloja, ko mladoga majmuna....
Veliki Sale se oprosti sa osamnaestim trofejom u karijeri...
Cestitke svima,drago mi zbog Ostojica,zavuce i on svom bivsem treneru...
Vredelo je ovo,popisati im se na sve 3 zvjezdice i to posred cmare...
Bravo momci, crno beli bravo, bravo:pfc:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top