Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.180
Reaction score
6.953
Локација
NbG
Savi skidam kapu sto je izvukao Ostoju iz zaborava u koji su ga ubacili jer nije postovao poznatu srpsku ekonomsku doktrinu oprastanja dugova prilikom odlaska iz kluba. Veliki Savin rizik jer znamo koja govna su skrajnula Ostoju ali se taj rizik na kraju svima nama isplatio. Iskreno se nadam da ce se i samom Ostoji isplatiti, prvenstveno kroz novi ugovor sa nama, a ako mu govnari ne ponude isti zelim mu do poslednjeg eura da se naplati. Takodje, voleli mi Savu ili ne uveo je disciplinu u igru i za ovo kratko vreme prodrmao ekipu koja je bila u ozbiljnoj silaznoj putanji. Ne znam da li je to dovoljno za ona prava dela i rezultate koje ocekuje svaki navijac Partizana ali izvukao je jednu od najsramotnih sezona FK-a. Veliko hvala i igracima koji ciganima sinoc nisu dali sekund mira na terenu. Scekic, Ostojic, Pavlovic, Pantic... Poduza je lista. Ispratili su vecitog kapitena na pravi nacin. Ivanovic je mogao biti X faktor al jbg "to malo sto fali..." I nema uljuljkivanja, ovo je bilo samo (uspesno) gasenje pozara. Ja sam za to da se Savi da sansa (i budzet koji nemamo) da proba da postavi Partizan na prave staze. Vrlo brzo ce se videti vredi li toga ili ne. Ali da ne zaboravimo da su govnari iz uprave i dalje na svojim mestima. Na svima nama je da im priredimo vruce leto...
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
После (не)проспаване ноћи, полако се слежу утисци још једног шамарања мултимионске државне мезимице. Тактички можда и најбољи наш дерби ове сезоне, буквално је свих наших 10 играча одиграло безгрешно. (11 је погрешио бар 3 пута, иначе би било 0:5), ал ај сад да не пљујем :DО игри наше задње линије довољно говори што је Стојке остао неоцењен. И то је као дерби? :krsti:Њихов напад најбољи на балкану, нама штопери клинац од 17 година и играч који је био смакнут у страну скоро годину дана... Ћелави један кикс који нас није скупо коштао, Урошевић ме позитивно изненадио. Битно је Задржати Калабу на све начине, мали ће као Блеки за 2 године вредети 50 милки. Е сад долазим до по мени играча утакмице, иако је Остоја постигао гол(што ми је стварно много драго, човек се увек лавовски борио, свашта је преживео и прећутао од тренера, и опет је изашао на терен и одржао час фудбала), Шћекара. Бескомпромисан, јак као бик у сваком дуелу, поред њега се галактикоси марин, ивановић нису ни видели. Да нисам прочитао саставе, помислио бих да марин Није ни играо... Пантић одпичан, Тошић исто... Рики пребијен од стране сељачина из циганске задње линије, ал нека им га...
П.с.продајем 2 мајце 'Дупла круна 2019", неотпаковане, добре за отирач испред врата, понуде у инбокс :D
П.с.2.кларк кент нека се обеси одмах, Саво који има тренерски стаж од 2 месеца му је налупао пар шамара
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.432
Reaction score
11.804
Локација
Beograd
Pre dva dana dobijem malu devojčicu grobarku, odem istog dana do Akse na Nbgd da kupim neke stvari za bebu i naletim na Ostojića(imam i sliku da dokumentujem:p). Sinoć pravim proslavu I kažem nema šanse da izgubimo na današnji dan(unapred javljam ovima sa druge strane brda da se spreme da mi duplo čestitaju). Ćerka i Ostoja dao gol, dva dara sa neba, ne treba mi nista vise:pfc:
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Bravo!Melem je ova pobeda...ko je bolestan manje ga boli,ko je tužan za trenutak je srecan...Ja ranije,priznajem dok sam bio mladji nisam smeo da gledam derbi...cini mi se da bi umro da gledam da nam daju gol.Zato sam u zivotu uzivo odgledao samo 2 derbija ...bilo nereseno oba puta.Isto na tv.Nisam gledao pustim na kraju da cujem koliko je.
Danas gledam sve.Poslednje 3 godine.Od duple krune.Mnogo sam srećan jeste da ima tu puno posla ali otom potom.
Vidim da je Pantic opet hvalio upravu i ocrnio sve nas koji ne mislimo kao on.U pravu je jedino kad napusava cigane ovo drugo bože sačuvaj budalu.Jos jednom BRAVOOO !!! Hvala ti Partizane hvala Sale!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Lazar-Sale-GOTOVO.png
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Možda su godine koje su iza nas, a kako stvari stoje, izgleda i ispred, ustvari godine velikih iskušenja i preispitivanja. Najteže su one borbe sa samim sobom, često poznate i kao „protiv sebe“ ... Tako da u ovakvim iskušeničkim vremenima, igračima Partizana nije uopšte lako, toga moramo biti svesni, ali nije lako ni nama. Mnogi su otišli sa foruma, tribine, iz svog grada ili države... svi vode bitku, traže bolje... ovo sve oko nas je neko totalno vanvremensko ludilo, ništa se ne kreće, stojiš u mestu zarobljen i gledaš... izađeš na ulicu onda kada treba, odeš da pružiš podršku svom timu kada treba... i u krug... i nikako da stane... sumorna vremena. Hvala ovim momcima što su takva vremena učinili bar malo lakšim, bar smo malo došli do kiseonika. Uspeli su, usudiću se to da kažem, da učine naš trofej kupa većim od trofeja njihovog prvenstva. Uspeli su da u ovom brlogu izbore to iako su ih svi gurali u ćošak. Čak i onda kada su bili sami, bez ikog od nas, sa nekoliko različitih pesama u isto vreme koje umesto da pomažu ustvari podsećaju na trenutke koje proživljavamo. Ipak, proživljavamo ih svi zajedno. Oni sa groznom upravom, mi sa groznom socijalnom okolinom. Mala bara mnogo krokodila. Uspeli su da uzvise grb Partizana. Moralo je tako. Ostoja, čovek sa belom limuzinom od 3m koga smo slučajno usput sreli na Banovom Brdu protiv Čukaričkog i srdačno nas pozdravio, koji je u Nišu kada smo uzeli 3 boda celu utakmicu gledao dole kod istočne tribine, koga je uprava bukvalno zajebala da uzme koji dinar više... a on je uvek bio dobar vojnik Partizana... hvala. Ja se nadam i molim da Partizan od ove tačke krene snažnije, da iduće godine uzmemo prvenstvo kako znamo i umemo. A mi nikada nećemo pristati na kompromise, nikada kup, derbi ili titula, čak ni ulazak u LŠ neće biti dovoljno da za ovu upravu kažemo da su dobri, da im oćutimo nešto, jer nismo to radili ni za „najuspešniju“ upravu Dragana Đurića. Pretpostavljam da će ovaj sastav uprave možda biti malo korigovan kako bi „kritična masa“ sa istoka i zapada bila malo smirena, ali ostaće tu i dalje isti foteljaši, iste igre, iste mahinacije. I dalje će Partizan ostati ideologija koju oni svojom svešću neće moći da dostignu, jer im je preči svoj džep. Ja se nadam i molim da se stanje među navijačima promeni, sjedini, kako bi ova vremena bila bar malo lakša, ali sam svestan da se to neće desiti tako lako. I opet, kažem ne kompromisu, kažem ne sjedinjenju radi smirivanja mase. Mi nećemo kompromise, jer, dosta je više kompromisa sa životom i krupnim stvarima. Kad god nešto treba prelomiti uvek nailazi neki kompromis. Dosta je više prodaja Blekija, Jovetića itd... kao nema se para, a kad se u evropskim takmičenjima napravi uspeh puštaju priču kako se pare od UEFA ne dobijaju odjednom sve, već to traje godinama na rate... a onda ti govore kako je Danko Lazović koji plače u intervjuu za SOS „MORAO“ da ode itd... Dosta je više bre kompromisa, dosta, jednom za sva vremena, d o s t a. Svi vi što volite „belu ciganku“ marš iz Partizana, verujte mi da vaše guzice dostojne nisu fotelja u kojima provodite par sati dnevno, verujte da su u tim ložama sedeli mnogo veći ljudi od vas, koji se mnogo više razumeju u fudbal. Vama je verovatno mesto u nekim mesnim odborima, da sakupljate i trčkarate za glasove... No dobro, tu ste, gde ste, nadamo se da nećete tu biti još dugo, a jedno je sigurno, da nećete tu ostati zauvek.

I da, oduvek sam želeo, a mislim da je to itekako „moranje“, jedna bista Duletu Vujoševiću i jedna bista Saletu Iliću. Ili, ipak, može plaćanje privatnih troškova na račun kluba...

Ja se stvarno nadam i molim da neko pronađe i iznese iz prostorije kluba kišobran Adama Trpkovića.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Svi klubovi koji ne dolaze iz San Marina, Luksemburga i Gibraltara su velika opasnost i treba ih izbeći. Lihtenštajn ne brojim tu, jer su igrali LE u onoj sezoni kada smo ispali u prvom kolu. Bice dobro ako prođemo to drugo kolo sa ovim timom. Nas su guzili Superligaši, a kamoli ovi iz kvalitetnijih liga.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Бар до плеј-офа да догурамо треба да нам је циљ, а у плеј-офу зависи од жреба.
Надајмо се групној фази ЛЕ, а то би нас барем мало финансијски извукло.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nisam više ni sam siguran da l smo ih pobedili svojom zaslugom ili da je neka mahinacija sa vrha države da se smiri malo masa kritična nisam pametan. Opet vodim se mišlju da se derbi ne može namestiti dogovorom dve ekipe to mi deluje nemoguće, ciganija u ovom drugom delu je katastrofa igraju baš očajno prezasićeni su prevelike plate su im date igraju oni koji ne zaslužuju dok kod nas je opet stanje tako da su igrači omalovažavani po meni sa punim pravom čast izuzecima i možda je to izazvalo neki revolt da uđu motivisaniji u utakmicu. Ono što mene raduje je da je Sale otišao u penziju sa trofejom, 4 kupa u nizu što je rekord opet kakav takav i trofej je trofej broji se, sa osvojenim kupom počinjemo od drugog kola kvalifikacija tako da i to dosta znači. Meni je samo žao što nije bio pun istok , kavez do istoka zabranjeni i kavez partizanovaca gde su ljudi jel moguće da su toliko ubijeni u pojam da im se toliko fudbal zgadio? Mislim ja razumem ja sam juče otišao na stadion bez imalo optimizma da mi možemo uzeti trofej eto pogrešio sam al drago mi je što smo im upropastili unapred viđenu duplu krunu.
PS Znali neko šta je potrebno da se raspišu izbori za novu upravu? Sad bi uskoro trebala biti skupština.
 
Последња измена:

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.394
Reaction score
3.226
Локација
Tamo gde su Grobari
BRAVO PARTIZANE! BRAVO SALE LEGENDO! BRAVO BOKI! Puno mi je srce, sjajno smo odigrali. Cigani neka kenjaju kako su nas pustili...Imaš šansu da posle 7 godina osvojiš Kup, posle 12 godina duplu krunu, a ti pustiš večitog rivala da te pobedi? Ta priča može samo kod glupih cigana proći, i oni stvarno veruju u to. Istina je sledeća: Sada smo vas jebali...spremite se za silovanje!!! :napred-partizan:
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.767
Reaction score
19.387
Локација
Nickname
Статус
Затворена за писање одговора.
Top