Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Avatar Roku

  1. Avatar Roku

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Evo imaš odje: https://basketball1.sportshub.stream/ Nikad nijesam imao problema, kad god sam gledao sa ovog strima. Aj pa da izdominiramo ovo noćas!
  2. Avatar Roku

    Dule Vujošević

    Samo bih volio da vidim vas u svoj toj političkoj igri i priči... lako je sve posmatrati sa strane i onda davati virtuelne pluseve i minuse. A kad smo več kod tih pluseva i minusa, stavite ih sve na papir konta Dule Vujošević i vidite šta će da prevagne, tako da bih vas usput i zamolio da ne...
  3. Avatar Roku

    Kup Srbije 2011/12

    poručio bih upravi, fudbalerima i cijelom fudbalskom kolektivu da se samozapale. eto toliko. dovidjenja i goodbye!
  4. Avatar Roku

    ABA-liga 2011/12

    Arena Sport 1 prenosi utakmicu
  5. Avatar Roku

    Euroleague 2011/2012

    a oli im oprostiti nošenje odjeće na kojima ima crvene boje? šta sve neće odje čoek pročitat... :banghead ps. ako nijesi zaboravio i ako ti se to uvijek mota po glavi onda nijesi ni oprostio
  6. Avatar Roku

    ABA-liga 2011/12

    a i mi crnogorci iz crne gore isto govorimo Vlado ;) mada ne znam što je to uopšte bitno, samo neka on melje i zvacu ga Gospod-Bog-Vladimir-Vlada-Vlade-Vlado-Dovla Jovanovic ako treba :BB
  7. Avatar Roku

    Jelen Superliga 2010/11

    Rts ti prenosi utakmicu (ako ga imaš), evo sad vidjeh na programsku šemu...
  8. Avatar Roku

    NLB-liga 2010/11

    Evo odma u suprotno da te uvjerim, makar 50% nas je bilo koji smo crnogorci a volimo i navijamo za partizan. ima nas svakakvih ali sigurno nijesu sve srbi i ne treba da prepisujete tolike zasluge srbima iz crne gore, kad nas ostalih ima možda i više... inače pola je naših ostalo van hale sa...
  9. Avatar Roku

    KK Partizan 2010/11

    Ja ne znam jesi li ti gledo iste utakmice kao i mi :confused mada evo @partizan111 je isto naveo neke DOBRE razloge zašto NIJE trebo da bude otpušten
  10. Avatar Roku

    KK Partizan 2010/11

    I ja sam prijatno iznenadjen, od one drvezine gori ne može da bude... a dobrom igraču (kakvog su Jerrells-a i predtavili) ne može biti toliko teško da se adaptira na evropsku košarku... nadam se da će nastaviti sa dobrim partijama i u Partizanu, u svakom slučaju, dobrodošao!
  11. Avatar Roku

    ПАОК

    1-0 za PAOK!!! :D: Ko bi drugi nego IVIĆ! :BB
  12. Avatar Roku

    Liga šampiona 2010/11

    yes, as Charlie Hunnam said in Green Street Hooligans: ''Great football, shitty firm'' :D Nego, neka dodju oni slobodno da ih edukujemo malo :BB
  13. Avatar Roku

    Prelazni rok, leto 2010

    ma koga zabolje što je cigan, ako bude dobro obavljo posao na golu, a sigurno ce ga bolje obavljati nego Jadiša... Je li važnije da je rupetina od golmana, a da je grobar ili je važnije da dobro brani i da nas dovede do nove titule? pa koga boli qrac iz kojih razloga... bitno je da zaustavlja...
  14. Avatar Roku

    Evroliga 2009/10

    U finalu igramo protiv Joventut-a, a u polu-finalu se sastajemo sa Joventut-om :BB
  15. Avatar Roku

    KK Partizan 2009/10

    Zašto se niste ubili? :D Nego, mene je Olivera toliko ispiždjela sa onim glupim pitanjima, nijesu mogli nekog stručnijeg dovesti da vodi emisiju? pr:
Top