Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Grobari Pg

  1. FK Partizan 2015/16

    Bože Gospode, zar se tako situacija okreće prosto smo nevjerovatni... Od stanja ekstaze posle Steaue do stanja ocaja posle poraza od Bate-a (pritom smo postigli relativno dobar rezultat ukoliko uzmemo u obzir nase brojno stanje na terenu). Ne vidim cemu toliko nezadovoljstvo, pa sta...
  2. FK Partizan 2014/15

    Ja bas ne znam zasto ovoliko mracite,kao da ne znate situaciju u kojoj se klub nalazi. -Losa uprava koja centa nije dala za pojacanja u prelaznom roku. -Igraci se ne sjecaju kad su primili plate poslednji put. -Povrede(2 standarna igraca su nam povrijedjena)plus nekoliko igraca koji su...
  3. FK Partizan 2014/15

    Gorane,nasao sam hvala ti :)
  4. FK Partizan 2014/15

    Izvinjavam se za off,je li moze neko da mi kaze dje je ta biletarnica kod stadiona Obilic?
  5. Liga Evrope 2014/15

    KK Partizan kao sto je pisalo na grafici u timu sa Sashom Markovicem i Sashom Ilicem na terenu koji je gori od terena Crvene Stijene(znace momci iz Crne Gore/Podgorice o cemu pricam) je objezbjedio sebi EVROPSKU jesen. Svaka cast momcima prije svega Skuleti i Marku Nikolicu.:napred Partizan
  6. Uprava i marketing

    Sad znamo kome je bilo upuceno slavlje gola protiv farana....
  7. Uprava i marketing

    Pogledao sam komentare na sportskim portalima i ne mogu da vjerujem da ljudi ovaj strajk dozivljavaju kao neku negativnu pojavu.Naprotiv ovo su trebali odavno da urade,puna podrska igracima i strucnom stabu. Nadam se da cemo u skorijoj buducnost konacno svrgnuti upravu sa vlasti naseg...
  8. Uprava i marketing

    Krenulo je!Sada nema stajanja! :napred Partizan
  9. Liga Evrope 2014/15

    Niko nista za upravu da kaze,zaboravljate koje glavni krivac....Stvarno nemam vise snage.
  10. Liga Evrope 2014/15

    http://www.sportal.rs/news.php?news=130317
  11. Liga Evrope 2014/15

    AJDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:napred Partizan
  12. FK Partizan 2014/15

    U koliko sati je mec sa Malme-om ?
  13. FK Partizan 2014/15

    Gledam ovaj snimak i na pocetku negdje oko drugog minuta,prica *portparolka* kluba a nas mutavi presednik se smije sa burekom u pozadini... e paa :banghead :pop
  14. FK Partizan - sezona 2013/14

    Nisam puno pisao na forumu,svega nekoliko desetina poruka jos u jesenjem dijelu sezone,ali ljudi dokle vise?Otjerali su 42144141353535551326 legendi iz kluba sveli su klub koji je nekada imao veliko postovanje sirom Evrope na rang Crvene Stijene ili Cijevne(klubovi iz 3.(beton) lige Crne...
  15. Liga Evrope 2013/14

    Zadovoljan sam sa pobjedom,ali mi nije jasno zasto su stali zadnjih 10 minuta,umjesto da su napadali dali bi im jos jedan gol,jer ekipa Tuna je slaba(jedini koji valja jeste onaj crnja na sredini).
Top