Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од kezman mateja

  1. Liga Evrope 2012.

    Sto se tice bicikliste da je za postovanje jeste , da je napisao 100 e mailova da mu ovo omoguce jeste, da je on licno nije primer nije ..
  2. KK Partizan 2012/13

    Da Simeunovic je gan , al nas konacno prenosi iskreni Grobar i covek koji je kosarku igrao i kosarku se razume nas Srdjan Radojevic ...
  3. Uprava i marketing

    uvek cu da pohvalim sve sto dorpinosi boljitku kluba koji obozavam ... jos jednom , ko god i kako god je uradio sajt bolji je od predhodnog i pomak je na bolje ! inace bice da je pao sajt kolika je navala upravo da se vidi
  4. Uprava i marketing

    Lep je sajt , pohvala za Snezu .. Android verzija ? Nista
  5. Uprava i marketing

    Pretopstavčjam da si umesan u novi sajt pa prenesi :D Dajte ljudi i ANDROID verziju sajta ... psv. Gazda mogao bi i ti bar forum da pustis na ANDROID :D
  6. JSL 2012/13

    Koji novi momenti ... Kako je BSK ostao u ligi prosle godine ...
  7. FK Partizan 2012/13

    samo polako :BB
  8. JSL 2012/13

    Ljudi utakmica sa klubom cije celnike vodimo po Evropi ... Ne da nije relevanta nego je smesna blago receno ...
  9. FK Partizan 2012/13

    Ogrejace obasjace sunce iznad humske ulice za pobede za miran san za titule za PARTIZAN
  10. FK Partizan 2012/13

    a Zeka je za Tumbu uvek dobro dosa sa svojim Milijom ...
  11. Dres Partizana - nekada i sada

    Meni se od nase brace Juve dres za ovu godinu svidja kao ni jedan pre . Nema ona gay zuta boja ... nije mi jasno zasto ne pratimo njihovu liniju kad smo od njih i dobili boje .. Meni se ni na jednim dresu do sad nisu svidela jednobojna ledja nije mi jasno zasto konacno ne uradimo ovakva...
  12. FK Partizan 2012/13

    Gledam vecera ovu Omoniju sto je 4 puta tukla AEL bez primljenog gola i dodje mi da placem na danasnjoj tiradi Vladimira Veremezovica !
  13. Liga šampiona 2012/13

    isto aposlutno vise nemam nikakvu emociju cak me ovo vise i ne nervira cenim da ce da pocne da me zabavlja .. Inace voleo bi da cigani prodju prvi put u zivotu !
  14. Liga šampiona 2012/13

    ajde nas jednom zajebite i otresite ove sa 3 razlike . Ajde jednom ajde da Vas vidim !
  15. Liga šampiona 2012/13

    Eno ga Volkov brine ko je jaci Omonija ili Ael a ja brinem da mu ne pobegne napadac Ael vise od 2 puta u sredu vece !
Top