Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Ne, nemam 100 evra ... a i ne verujem da je mnogo prodato sezonskih... tako da æe verovatno biti pušteno u prodaju jedno 3-4 000, i sad pretpostavljam da æe biti isto 500 din karta i da æe biti puštene u prodaju u sredu od 10:00 ... sve ovo lupam ali verovatno æe tako biti ..... Nema još ništa zvanièno ... Ja idem sigurno rano ujutru na blagajnu, tamo oko 7 ... pa šta mi bog da ... Ako budem imao para i ako bude moglo da se kupi više od 3, kupiæu i tebi ... verovatno si to i hteo da me pitaš ...:D ...
    Dobro, al u povratku je bilo ludo :D Dolazim i ja na Briz, mozemo opet negde da se nadjemo, al ima vremena dog cemo se vec :D
    Jesam, i ja bio sinoc u neko selo na rodjendan i isao sa ortacima autom :D Spremam se, hteo sam da idem sad u nedelju na Jagodinu al me jebe zima, da mi se ne vrati opet virus pa da ne idem u cetvrtak! Ti jel dolazis?
    Sta se radi? Jel i kod tebe zima pocela? Ovde je da se smrznes:banghead
    Darko huliganac :D Sajam je ludnica, svi dodju u Bg na sajam njih 5% idu po halama traze knjige, a ostatak u gsp pa u centar ili u kafanu :ziveli
    Dolazim, prvo na Unikahu 22gog, pa na Briz! Evo sad sam nesto kao bolestan imam opravdanje za skolu pa sedim kuci, idem samo na kontrolne i to! Nema Darka da ga zezam pa mi dosadno :D
    Е Малеру,сад сам причо са Спејсом..договорили смо се да нас 4 будемо уредници ЕМТ (ти,спејс,пеђа и ја)...Одби све остале који су се пријавили јер ми смо ОДАБРАНА ЕКИПА!!! :)
    Videcu ja sa Ziksom da se nadjem sa njim negde kod stadiona ili u basti pa da se svi nadjemo!
    extra, vidimo se u cetrvrtak mozemo i pre tekme negde da odemo ako dolazis ranije!
    Ja sam juèe uzeo koplet za jug (imam sezonsku), mislim da æeš bez sezonske vrlo teško naæi jug. Ne može æak ni sa sezonskom za istok da se uzme jug ... vidi to sa ticketlinom ako može
    прво полувреме-егзалтиран,у трансу,срећа срећа радост.после се мало једио ал ок,има да се игра још.ово је ништа,тек ће да буде ;)
    Nas vode kroz celu Grcku, u Paraliji smo dan dva, pa palimo za Atinu vise smo u bus-u nego u Grckoj!
    извини ђоле,јебе ме фајерфокс,на фејсбуку не могу ни једну страницу да отворим,а камоли да четујем.овде ми је исто хаос.једва куцам поруке....вирус или реинсталација...
    oæemo CS ovih dana , nije te bilo dugo na forumu :confused jeli si bio kod Jessice možda :roll: :D, ajde bani malo do grupe èisto da vidimo da je još neko živ :D
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top