Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • бг...биће још један,не рачунај куп,они ће да испадну!
    ТРИПКОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО!!!!!!!!!
    Prvu sezonu sam i ja davno gledao . Ali kažeš oni su tu umrli ? Ko oni :confused ? Niko od bitnih likova (mada ih oko 15) nije umro u prvoj sezoni sem Buna (ups spojler :D), Ako si stigao tek do 7 epizode ništa još nisi video. U prve dve sezone sve se sporo dešava... Oni flešbekovi ponekad smaraju, videæeš kasnije u 4 sezoni kad krenu flešfuture tek ti onda neæe biti ništa jasno. Onaj otvor ima da otvore tek na kraju prve sezone. Lost je kasnije mnogo zanimljiviji ...

    Što reèe neko sa foruma B92 - Da mi neko stavi pištolj na èelo i kaže : ''preprièaj Lost ili pucam'' reakao bih: ''Pucaj'' . Lost je ne moguæe preprièati. :ziveli
    Ako ti nešto konkretno nije jasno uvek pitaj , mada i meni su mnoge stvari ostale ne jasne , ali to je i poenta Losta .:roll:
    Малеру остави ми онај текст (линк) на профилу,да ти преведем...
    Ni ja ne mogu da uðem ! Nije me bilo par dana na forumu .... Jel ste igrali ovih dana ?
    Pitao sam te zato što kad krenete u školu i kad krenete popodne teže æemo da se skupimo za CS ... Inaèe normalno da ne misliš o tome :ziveli
    evo za Božiæ da zakopamo ratne sekire, ja sam se vratio u grupu. Još Partizan da danas pobedi i biæe veselo !!! Vrati se u grupu ... Kad nema mene i tebe nema ko da lupa gluposti ... :ziveli . Vrati se respectrespectrespect,
    Poslacu ti ako budemo igrali posto nas je malo za sad!
    P.S. Sto neces vise u CS?
    zujim svuda.živim brzo i hranim se lako. a verovali ili ne i dalje se drkam sa projektom :D
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top