Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Šta je sa tobom :confused ... nemate dva dana na forumu :D , ajde ako ne vidiš ovo preksano doði na kanter danas u 19
    ajde na kanter ovih dana ... nemate nešto ... ili nema mene :D ... Šta ti radi žena (Jessica Alba) ? :D Kako ide sa Lostom ...
    ja stižem za bg u minut pred poèetak tekme al možemo da se vidimo posle na putu ka pioniru ako bog da ðole moj dobri.
    Ne znam, nema.Nemam sezonsku ali sam uzeo od ortaka tako da cu da idem...jbg
    neke koje nisu max,šunjalice i ostala fegetska sranja. ako naðem prevoz onda æu doæi,nemam para za ceo dan po bg.a pogotovo celu noæ.
    ok,videæu da doðem ali ti ne garantujem,trebaju mi pare za patike,idem kao cigan pocepan sav,a to ne prilièi jednom grobaru :D a došao bi na kup,ili možda èak i na basket.

    Kako smo se sjebali,ladno æe ljudi na jna da idu na kup,a ovi æe da igraju bez grobara sa ciganima i èak možda da proslave titulu.što neko reèe potpuno su i zaslužili takav scenario,sami su ga napravili.

    iscimaæemo se još ali samo mi reci kad je taèno satnica poè
    ma jok.uèim radim al nisam zadovoljan....

    Toliko sam ove nahvalio,ali ovo veèeras,partija Rašiæa,Tripkoviæa,Tepiæa i Velièkoviæa za Zatvor.

    Šta ti Ðole?
    Do tada ima vremena, ne brini! Evo do sada se nije desilo da je neko ostao ispred, ako baš baš zagusti ne brini uzeæu ti ja kartu!
    Ma brate opušteno! Karte se i kupuju na dan utakmice, a za tribinu sa Grobarima manje-više uglavnom puste i bez karte! Ali ako hoæeš da dolaziš opušteno, u krajnjem sluèaju možeš da kupiš kartu!
    djokice što te nema u bg ? u frci sam pa nisam stigo da te ispitam.šta je problem ?
    pa po onoj slici na kojoj si mi objasnio za potpis ... prvi tab partizan.net , pa facebook, pa google ... :D vidim nešto i crtaæi.info :buhaha
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top