Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. PFCBGD011

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Jebo mater, jel procitao neko ovo saopstenje kluba? Meni vise nista nije jasno. Vucicu pederu.
  2. PFCBGD011

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Taj stari dobri osecaj :). Hvala momci, hvala Dzile!
  3. PFCBGD011

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Lucicu kaze ko da je bilo juce...u mom napacenom mozgu ko da je sve to bilo pre 20 godina.
  4. PFCBGD011

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Ma koga bre briga uopste iz kog su razloga ovi amateri, pocetnici i diletanti smenili DV. Dovoljni su mi rezultati njihovog neznanja da mi sve bude jasno. Sram ih bilo.
  5. PFCBGD011

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Kako sam ja cuo, u ovoj istorijskoj noci izlet ekipi koja nastupa pod imenom KK Partizan su uredno obezbedjeni prevoz, prenociste pa cak i po sendvic. Redjaju se uspesi nove uprave i novog trenera. Toliko me sramota da me vise nije ni sramota.
  6. PFCBGD011

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Sta ce da se desi? Slavlje. Sta bi drugo moglo da se desi.
  7. PFCBGD011

    KK PARTIZAN 2015-16.

    odavno se u pobedi neko ovako izblamirao nije.
  8. PFCBGD011

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Kako se ovaj Grbovic javi, tako moja podrska Peri i Pekmenu zivne...Ja stvarno ne znam sta je Grbovicu u glavi. "Digao se iz mrtvih" kod tegija u emisiji kada smo otisli na final four, i od tada se ponasa sve gore i gore.
  9. PFCBGD011

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Bravo crno-beli. Borbeno i muski, Partizan koji je najzad izgledao kao Partizan. Neka tako nastave...Ne pamtim poslednji put kad mi je tolko drago bilo da smo pobedili.
  10. PFCBGD011

    KK PARTIZAN 2015-16.

    OK, cekaj...slazem se, pantersi su jaci. Ne mozemo Peru da merimo po jednom utakmici sa mnogo jacim protivnikom. OK, i sa tim se slazem. Nego, jel vidite vi tabelu? Najgori od sve dece a samo sto smo usli u tezak raspored utakmica? Jel ima neki napredak u igri? Kod koga individualno? Timski? Gde?
  11. PFCBGD011

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Na tabeli delimo mesto sa Sutjeskom i Tajfunom, dve ekipe za koje do ove godine nisam ni znao da postoje. Ne bih nista vise dodao...
  12. PFCBGD011

    Dule Vujošević

    Mi smo totalno otisli u kurac...od glave do pete smo podanici ovog mentola na vlasti. Postali smo u sportu ono sto je SPS u politici...podanicko levo smetelo onome ko je stvarno na vlasti zarad mrvica hleba. U tri picke materine vise, ko nas je uzjahao. Ne znam da li je sreca ili tuga sto...
  13. PFCBGD011

    Dule Vujošević

    Sad ce Duleta i iz JSD da proteraju i to je to. Bar za sada... Ovo su standardne komunjarske metode kada te prvo sklone sa glavne funkcije, puste te malo u cosku, sacekaju da prodje vreme, pa ako se sam ne odes iz coska samo te odfikare. Sa druge strane, ako nesto Duletu imam da zamerim, to...
  14. PFCBGD011

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mozda je Pekmen bio za napadanje Evrolige, ali sada je za to kasno. Izgubimo li manje od 5 od sledecih 6 tekmi- to ce biti ogroman uspeh. Dakle, ako se ne desi neko cudo, bicemo lepo zakovani za samo dno tabele. Da mi "jurisamo" na opstanak u ABA ligi, sve ostalo su price za malu decu.
  15. PFCBGD011

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Kontradiktorno...Od KKP se, od kad znam za sebe, uvek ocekivala borba za titulu. Tako da kad kazes da je jasno sta od kluba ocekujes kao navijac Partizana, onda to mora da bude to? Sta drugo moze da bude? A onda odmah u sledecoj recenici naginjes ka tome da nije normalno ocekivati titule u ovoj...
  16. PFCBGD011

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    A ok, moja greska onda. Izvinjavam se. Sto klub onda ne rece kolki je trenutni dug? Mislim, ako su stvarno smanjili dug, neka laju o tome jer apsolutno nicim drugim ne mogu da se pohvale.
  17. PFCBGD011

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Zamolio bih one koji su pricalu o tome da je dug smanjen na ispod 5 milion evra da nam objasne kako odjednom uprava objavila da je dug 6.5 miliona. Ne kazem da je ova uprava povecala dug, taman posla, samo se divim "insajderima" ovde... Inace, klub izneo "ciljeve" bez spominjanja i jednog...
  18. PFCBGD011

    KK PARTIZAN 2015-16.

    sad vise ne moramo nikoga ni da dovodimo, a o "sedmom mestu" mozemo da sanjamo... Kolko ovo boli jbt.
  19. PFCBGD011

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Ko sme i ima dobre zivce, neka pogleda raspored ABA utakmica u sledecih 6-7 kola...ako se neko cudo ne desi, imamo dobre sanse u dve utakmice, sve ostalo ce biti trening za protivnike a i nasa srca. Imamo 2-4, a ni jednu utakmicu protiv ozbiljnijih ekipa jos nismo odigrali.
  20. PFCBGD011

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Jos jedna horor utamica KKPa. Ekipa bukvalno ne zna gde bije, 4 poraza od ekipa iz naseg ranka- polu-amatera. Dobro, bitno je da se napredak vidi...tj ne vidi se uopste. tj mozda smo sve gori i gori.
Top