Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. kvisko

    Liga Evropa 2017/18

    Mi smo vec dve sanse za prolaz propustili - Dinamo + Skenderbeg u gostima = 5 ispustenih bodova. Ovo je treca, koja u nasem slucaju gotovo izvesno nece biti srecna. Ako izgubimo od Jangera, dzaba nam i petarda u Kijevu ako Svajcarci dobiju siptare. Moja prognoza je da gubimo rutinski X-2...
  2. kvisko

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Ma dobijamo 0:13 sta vam je, isto kao sto smo ovde dobili 3:0, 4:1 ili kako su vec ljudi po internetu pisali. Gledati jer volimo Partizan, ne ocekivati cudo jer navijamo za Partizan. Nama je Bilbao nasuo laganih 5 komada, toliko o nasim gostovanjima respektabilnim klubovima. De facto smo...
  3. kvisko

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Ovako cemo mi ispadati jos 20 godina dok ne shvatimo da treba da se ugledamo na ruski Ural i Karabag, umesto sto glumimo Ajax. Ova taktika prolazi za Macvu i domacu zgadiju kojoj treba 12 minuta samo da potera loptu preko pola, stavise posracemo ih sve ukoliko se ne desi raspad poput 2015/16...
  4. kvisko

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Tavamba je prednost kod kornera jedino kada branimo isti. On glavom ne moze da da gol sve i da mu posade zgradu SC Teleoptik na gol liniju.
  5. kvisko

    FK Partizan 2016/17

    Tresem se ko penzioner sa artritisom, reumom i spondilozom zajedno
  6. kvisko

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Ма да, сјајна је та логика ајде да се угасимо боље него да нас пуне. Цигани лајкс дис. Пратићемо одбојку шукурац. Једно је бити икебана систематским уништавањем и планским свођењем на спаринг партнера разметли звездани. Али у чему је проблем навијати за клуб који свим расположивим средствима...
  7. kvisko

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Не знам зашто одлазак Вујошевића поистовећујете са уласком СНСа у клуб. Ако су Берић, Пековић, Тоша и остатак екипе отелотворење снс полтронства, онда стварно не знам... И сад кукате због одласка ДВа,а до јуче је пола вас било за његов одлазак. То ми делује као она прича ма раскинуо бих са...
  8. kvisko

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Кад бисте знали само шта се дешавало у ПКБу кад је испао из Српске лиге, не бисте веровали...
  9. kvisko

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    @Andrei Па ето, ако је већ Вујошевић бивши а ти си толико упућен у материју, отвори нам свима очи и реци шта је по среди, доста рекла-казала више у пичку материну.
  10. kvisko

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    sА ово што пишу да ће ДВ бити саветник, има ли истине?
  11. kvisko

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Све време током овог турбулентног и јако осетљивог периода транзиције "старог" у "нови" ККП сам покушавао да мислим својом главом. Уколико је тачно да је Дуле бивши, имамо следеће стање ствари: - из клуба су отишла два човека који су доказали да су 100% уз ККП, а да се у последње време нису...
  12. kvisko

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ма јеееесте, сад ће човке преко петог колена са вучкетовим шураком да договори преко миловог пасторка да Пековић не узме клуб. Не параноишите, могу да га повуку за курац.
  13. kvisko

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    @Oki Каквих 5 милиона?
  14. kvisko

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Има ко има :D Сутра наслови у новинама "Тодорић: Како сам спасио клуб од пропадања"
  15. kvisko

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    ПРОНТО лењоболитосасапуном, да ваши проблеми нестану као руком однешени
  16. kvisko

    FK Partizan 2015/16

    Можда дошао да се договоримо око православне лиге Б или како би већ то звали ови од преко...
  17. kvisko

    FK Partizan 2015/16

    Само онај ко није пратио Партизан пар година би помислио да је за нас готов прелазни рок. Сутра је наше време, сутра ми доминирамо :D
  18. kvisko

    FK Partizan 2015/16

    Па сад ви после свега овога замислите овакав мутави ККП који је на сва она срања у пректле 3 године ћутао и махао главом.
  19. kvisko

    KK PARTIZAN 2015-16.

    И јебе ми се тачно да поред сезонске још дајем 100е клубу којег је до јуче болео курац да пусти дрес у продају.
  20. kvisko

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Шукурац више помоћ клубу па помоћ клубу. Који ће нам онда и Лига Шампиона, нек свако од оних 30000 уплати по 500е и ето 15милиона.
Top