Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
3.999
Локација
Kobasicarija "Venac".
a mozda smo mogli traziti of uefa da igramo samo jedno poluvreme protiv ovih?
nestvarno dobra igra u prvih 45 minuta. bili su zreli da I'm damo drugi, ali nije se poklopilo. njihov drugi gol nas je totalno sjebao, I vise nije bilo povratka. ubi nas losa fizicka sprema I danasnji sudija. na kraju, nerealno visok poraz. ovaj tim moze do lige evrope, samo ako ostanemo na okupu.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
576
Reaction score
2.277
Nadali smo se i to je to, niko nije iznendjen ovim rezultatom. Izasli smo da igramo fudbal i primili 3 komada, sto je najace nisu golovi padali na ludacke akcije, nego onako kao sto smo mi Macvu nabusili. E sad je malo problem kako dalje, ako nas sreca ne pogleda u zrebu za LE, ima da se naelektrise jos vise atmosfera. Suma nije spreman, Leo ide, mozda i DJuka... Sramotno je da smo dopustili da nam odbrana spadne na ovakav nivo, jebiga.
Tawamba mnogooo znaci u ovakvim utakmicama, kada je protivnik jaci na sredini kada ne mozemo do gola pas igrom, sutnes visoku na Tawambu i vec si pola posla obavio.
Everton ocajan, nije mogao da namesti glavu posle onog kiksa, mislio sam da je jaci.
Leonardo dobro odigrao, jedini sposoban da nesto uradi 1na1, trebali smo vise da ga koristimo.
Sudija je tezak debil, ne znam na koju foru je na spisku sudija za LS...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ma kakav ciganijakos, dobili nas ko što smo mi dobili Augzburg tamo, iz tri šuta na gol, "rutinski".

Đukićeve greške večeras (samo):
1. Kosović
2. Odsustvo bilo kakvog plana, mi smo počeli utakmicu sa ovih 11, nijedan špic na klupi... šta da se neko povredio, ne daj Bože?
3. Izmene reda radi, bez pokušaja da se utiče na igru, na mrtvilo kod 1:2...
 

DARZYK

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2017
Порука
23
Reaction score
33
Jebem te zivote. koja razlika dva poluvremena. U drugom sem presinga prvih 5 min smislen napad jedan da osmisli neko
Citavoi drugo pol gledas cirkovica i ostojica kako rizikuju vracajuci loptu golmanu. .
ako nema nikome ispucaj bre imas tawmbu napred lea sta im znacilo ono skakanje po zivcima
Grci ovo ono. Oni su samo super cigani jos veca ciganija od "nasih" ko da ih je sve koroman pravio. Sa lazeticem. A pomagao im purovic .Busan su kur....
Cim ih stisnes frka
E sad popili smo dva komada (treci je default) zbog naseg lelemudisanja ,doveli sami sebe na ivicu ....
Nek se Suma sabere i oduzme , sad treba il nikad. Verujem u 0:3:partizan_fan: tamo
Sudiji jebem sve teze od 50 kg. linijskim takodje.
Nesto me drugo nervira
Veceras vidim ne prenosi Straja, reko super , al cini mi se mozda sam subjektivan da je onako hrkao protiv partizana nije faul sudija u pravu to se ne svira .
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Ma treba cela uprava da popusi kurac Leonardu i da prodaju sve zive ako treba da bi on ostao.
Titrajte mu jajca, boli me bas sto je instagram zvezda starleta stogod. Lik je jedini igrac u Srbiji koji kad ima loptu u nogama deluje opasno i znas da ce se nesto dogoditi u gol-zoni protivnika. Mislim da nam zaista nisu potrebni fini skromni momci koji lopte salju svom golmanu ili protivniku u noge.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.524
Reaction score
23.532
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Sta da se prica o treneru koji napada LS sa Mileticem, Cirkovicem i gde ja u pm treba da stojim Kljajicem?

Ne mozemo dati koliko mozemo primiti.

Igrac od milion i ko zna koliko sedi na klupi u utakmici sezone, koji to trener moze se sebi dozvoliti?

Valjda onaj koga boli kurac, i koji je tu jer dobro placaju.
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Nama je realnost Liga Evrope (uz malo srece). To smo svi znali i pre zreba, jedino bi nas vadila luda sreca sa kuglicama, koja je bila kurata, ovom prilikom.
Nisam mogao da gledam utakmicu, ali po sastavu, stanju Leonarda i Sume, jasno je da je ovakav scenario sascim solidan, mada je moglo i ostati 1-2. Ovako se lepo treba predati pred revans, ne stavljati u tim potencijalne kartondzije, pokazati vrata onima koji zele da odu i uigravati ovo sto imamo za poslednje kolo za Ligu Evrope.
O igracima i treneru ne bi bilo fer ovom prilikom...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.059
Reaction score
26.273
Локација
ante portas
Nista ovde ni Nikolic ne bi mogao.
Jbt pa ovo je njegova ekipa 90%.
O cemu mi pricamo ?
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.449
Reaction score
12.078
Локација
Beograd
Ljudi, nas 3:0 vodi dalje.Nadajmo se da ce pirejske cigansture napraviti sranje,izazivati ih maksimalno i ko zna mozda i zaseru stvari tamo pa se prekine mec :)
jebalo vas pljuvanje po Djukicu.Juce ste svi hvalili ofanzivnu postavku i da treba napasti neuigrane cigane a ovi nas izvozali pasevima kao da igraju 10 godina zajedno.Bolji su,kaznjavaju svaku gresku na sredini,ne vrede dzabe 80 miliona.Ostaje zal za prilikama Leonarda i onaj skok Ostojica.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Ovako cemo mi ispadati jos 20 godina dok ne shvatimo da treba da se ugledamo na ruski Ural i Karabag, umesto sto glumimo Ajax.

Ova taktika prolazi za Macvu i domacu zgadiju kojoj treba 12 minuta samo da potera loptu preko pola, stavise posracemo ih sve ukoliko se ne desi raspad poput 2015/16. Djukica ostaviti, ako je cilj domaca dominacija. Za promenu je svakako kasno.

Ej bre, drzis Jankovica u igri koji se raspada do 81'.

??? koju li si ti utakmicu gledao, prijatelju...

Jankovic najbolji. Tawi odlican u prvom, Leo takodje dok je igrao. Djuka se trosio i uradio dosta, ali najvise u prazno. Vidi se napadacka potentnost, ali dzaba kad Ilic izgleda treba da doceka starosnu penziju dok ne dodje adekvatna zamena. Kosovic tanak i za nase uslove, kamo li za evropske.
Ilijev ispalo presmesan sa Sumom.

Djukicev poraz i glavni krivac za ovakav rezultat. Ti kao bivsi stoper ostavljas ovakvu poslednju liniju na vetrometini? Sramotno.
Miletic kriv za 3 gol, kod prvog ocajni kretnja i postavljanje u tranziciji.

Veceras isplivale sve mane Evertona. Ma koliko ga gotivio, on je otprilike i kalibar za Partizan... Mada, bilo je nesto i u taktici, ne moze sam.

Ne pamtim kad sam se ovako posrano osecao zbog neke utakmice. Ne zbog poraza, bilo i bice. Ali da, nakon onakvog prvog poluvremena, ti sam sebe pobedis, dokle vise...
Non stop sami sebe izbacujemo i pucamo sebi u noge.
 

ZoranJ

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
88
Reaction score
6
EH sudbino.... Bio sam ubedjen da cemo u drugom poluvremenu dati bar jedan gol. Jednostavno dobili su nas na kvalitet jednog igraca.

Prvo poluvremene sem onog kiksa kod gola odlicno odigrano + veoma pozitivan stav prema igri koji je rezultirao da se brzo povratimo posle soka i izjednacimo rezultat.

Nazalost u drugom poluvremenu opet zahvaljuci kvalitetu jednog igraca primamo rano gol. Imali smo par sansi koje nismo smeli da propustimo ( Leonardo 1-1 sa golmanom , Ostojih par centimerata pored stative..)

Licno sam zadovoljan stavom/borbom/zeljom i pruzenim veceras od nasih igraca. Nazalost ne tako sjajna igra ( iako je sve prethodno navedeno bilo prisutno kod istih) je pruzena od strane nasih najboljih igraca: Ostojica, Evertona i Leonarda.

Sa laksim protivnikom i ovakvim pristupom mecu sigurno prolazimo u Ligu Evrope.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
u drugom poluvremenu totalni fizicki pad sto je direktna posledica loseg kondicionog trenera.
kod prvog gola everton pogresio na sredini.
ovaj poslednji je pokazao svu tragediju nase kompletne odbrane.
ostojic veceras mimo mojih ocekivanja razocarao.
dakle da ponovim prodati leonarda jer on ocigledno ne zeli da igra za nas i za te pare dovesti levog beka i stopera.
sto pre fizicki osposobiti sumu.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Bezvezan osecaj. Bar sam pod gasom pa jos ne boli bas jako.
Đukić ce nam doneti titulu. To potpisujem. Ali donosio je i Tumba pa smo svaki put kad izađemo u evropu strahovali od petardi.
Treba biti realan i znati kad naletis na jaceg. Znati odigrati na rez, ruzno, defanzivno... Hokejaski, ziheraski.
Ne možeš ici na ove sa sitnim vezom od golmana pa na dalje. Brzi su jaki su ko bikovi, skocni ko skakavci.
U drugom su samo stali u blok i cekali nase greske, presing cim lopta pređe preko pola.
Cirkovic kakav god da je, bar je fizicki bio u stanju s njima da se kolje. Vulicevic, miletic a pogotovo ostojic su bili pregazeni. O kosovicu da ne govorim. U zubima su ga nosili.
Imaju li oni teretanu tamo u teleoptiku?
Kao juniori izgledaju kad izadu protiv seniora.
Nasa super liga nam je tezak balast. 16 timova! Jedna macva treba da nas pripremi za ovo? Ma daaaj.
Dokle god nam bude zagarantovano najmanje drugo mesto, evropu cemo moci samo da sanjamo!
Stvarno je suvisno i neukusno sada analizirati pojedince. Svi su dali svoj maximum. Bolje pricati zasto to nije dovoljno.
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Dali za "igraca" koji ne moze da potrci, jer kako drugacije nazvati profesionalca koji dodje zdrav i nespreman, 1.6 miliona, u delu sezone koji je za nas krucijalna, da smo klub kao sto nismo, neko bi odgovarao za ovo, ...a drndati i blatiti Leonarda koji je umetnik i tvorac svega lepog oko kluba u 2017 oj...to je masakr, mi takvog fudbalera tesko da cemo imati ponovo...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Kljajic je tuzna tragicna figura za sebe. Prvi gol bi mnogi golmani odbranili.
Djukic je doveden radi evrope, daj boze da bude trener krajem avgusta..
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Posle kratke prepirke sa suprugom, dozvolila je, da popijem pet apaurina. Nisam nezadovoljan, nesrećan sam. Uvek neko sranje, odvratno. Momcima svaka čast, borba je bila neprestana. To je to, imamo tim, imamo borce, upravi jebem sve po spisku. Bio sam siguram 4:3, u ciganiji 3:3. Boleće ih više, zavaravam sebe, a znam da ću opet želeti to. Zašto da se ne vrati, ovo od večers, vratiće se, jer mora, ne zbog tebe i nas/mene, već i zbog svih ljudi oko nas, koji drhte oko nas i oko našeg nesrećnog Partizana.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Pa problem i jeste jer je Nikolic napravio ekipu po livadarskoj metodi. Zato sada i imamo nezamenjivog Miletica levo i Ostojica na stoperu. Pa i Kljajica na golu cak. A imali smo Bogosavca, Goguu i Saranova. Mozda to nisu bolji igraci za nasu ligu, ali ako hocemo da budemo klub nama je ovo merilo, a ne Macva i Lucani!

Ti gorespomenuti su u JSL izgledali (a Miletic ni tu cak nije) dobro jer su fizicki spremniji od poluamatera protiv kojih igraju (Miletic) malo iskusniji i namazaniji (Ostojic) a kada dodje neki ozbiljan protivnik vidis koliko oni zapravo nemaju pojma, tj koliko su igracki i takticki nepismeni. To mozda nece da iskoristi Radnicki Nis, ali svaka ekipa koja makar zna kako se stoji na terenu hoce.

A danas je recimo Cirkovic gotovo svaki duel dobio i lepo stajao na terenu, jbg, on je fudbalski pismen. Nije slucajno ni protiv Totenhema bio dobar. E sad, sto je ziherastvo najdraza disciplina svih nasih trenera u pokusaju za posledicu nosi ovo.

Juce sam pisao o tim glupim greskama koje nam se desavaju na mecevima protiv jacih ekipa, i to je bas sve zbog ovoga sto sam gore pisao. Znaci bolje godinu dana trpiti Bogosavca i kad mu padne forma nego dati 3 minuta Mileticu koji eto moze da trci. Bolje Goguu istrpiti nego sto ga je Nikolic sklonio prvom prilikom i posadio Ostojica, i pogotovo Saranovu dati ispisnicu i posaditi treceligaskog golmana Kljajica koji je sasvim slucajno klijent Ranka Stojica. Negativna selekcija, ziherastvo i apsolutni nedostatak gledanja unapred.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.857
Ja ne znam jeste li vi gledali istu utakmicu kao ja? Grci su vanzemaljci. Grci su klasa iznad nas? Grci su ovo, grci su ono...

GRCI SU GOLI KURAC. Cim smo ih mali stisnuli nakon 1:1 pogubili su se i izbacivali lopte glavom bez obzira. To klasa ekipe ne rade... Problem je sto mi imamo Miletica koji od 30 pokusaja da doda i nabaci loptu nekom svom igracu pogodi jednom. I

Mi generalno danas smo bili izrevoltirani ciganskim sudijom kojem uzimam ovu priliku da jebem sve po spisku, al nije to problem..Problem je sto umjesto da onda grizes jos vise meni se cini da smo mi svaki put padali u ocajanju...tipa necu da se igram.

Da nismo primili drugi gol i da je Leo pogodio na pocetku drugog, mi bi zavrsili utakmicu sa 3:1, ovako jebiga... ici na sve ili nista u Atinu i to je to. Cigankijakos je definitivno tetka ovima iz rupe, tako su ogavni i jadni da to nemam rijeci. Zelim im sve najgore.

Ovo je otprilike i moj stav. Tavamba i Jankovic najbolji, iako mi se cini da je Leo mogao vise da su mu vise i cesce davali loptu. A o razlozima neka sami rijese jer Partizan ispasta.

Djukicu zamjeram sto je igrao Kosovic a ne Jevtovic ili Marjanovic ili Radin koji su svi jaci fizicki i to sto izmjene ne zna. Bolje da je uveo Saleta i jos nekog posljednjih 20 minuta jer smo nakon drugog gola poceli da padamo.

Suma ako ne bude igrao poluvrijeme u Atini ne znam koji smo djavo placali tolike pare za njega...

I da, odbrana je jaca kad je igraju i ovi iz sredine i napada sto nam je danas nedostajalo u trenucima kad smo i primili golove. A to moze da se popravi. I mora!

Mozemo dalje!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top