Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

umislimamojim

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
73
Reaction score
295
Au ljudi kakva utakmica, kakva pobeda. Neverovatno. Još ne mogu da dođem sebi.
Falila je luda glava našeg kapitena i to mnogo. Od one blokade Lesora na šutu za 3 kao da je i sam popizdeo i da je počeo mnogo bolje da se kreće i da lagano pravi višak, podsetio me na prošlu sezonu iako je mašio tih prvih par šuteva i verovao sam da je samo pitanje trenutka kad će da krene da sipa. Muda do poda, doktor.
PJ kapa dole, dečko je majstor. Neverovatno koliko zna i izgleda da konačno preuzima odgovornost. One trojke, ideje koje ima u napadu, sjajno. Pamtim jednu situaciju da je promašio jedan zicer al da sam ja bio u šoku kako je uopšte prošao i došao u priliku da šutne taj zicer uopšte, samo sam rekao majstor :respect
Ledej koji je izmišljao poene dobar deo meča, luda glava naša. Najbolja partija a opet ne znaš koga da izabereš za igrača utakmice. Samo nek tako nastave.
Anđušić sjajno, kako se borio dečko svaka mu čast.
Bruno takođe.
Za brate Lesora nemam reči, gospodin čovek. Onakva zverska kucanja i nijednom ni na faci mu ne vidiš da slavi a ne nešto drugo. I mnogo mi je drago kako je dočekan i ispraćen, pokazao je poštovanje kakvo ne pamtim ni od naše dece. Obožavam ga i voleo bih da nam se jednom vrati.
Utisci večeri, osim pobede naravno, su sjajna atmosfera kad je bilo najbitnije (jedan deo tekme opet ne bih komentarisao), doček Lesora, i kad sam na terenu video zajedno kapitena, Nanelija i Zeka, mnogo sam bio srećan u tom trenutku i osetio neki mir i da će sve to da bude kako treba.

AJMO CRNO BELI!!!
Na Feneru je navijanje bilo konstantnije, sinoć nismo mogli da uhvatimo ritam nikako. Prakticno su nas desavanja na terenu trgla i dovela do toga da pocne da grmi, što ne bi trebalo da bude slučaj-već obrnuto da mi njih trgnemo, ali dobro. jebiga, moramo svi da navijamo celu tekmu šta peva kop mora da se isprati! Napred Partizan!
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
btw Lesor je odrzao lekciju ponasanja velikom delu nasih bivsih igraca...

Ovo je i meni jedan od utisaka od sinoc. Nijedan ciganski potez, nijedna gestikulacija, neko pretjerano radovanje narocito pri onim zakucavanjima, a sve to dolazi do izrazaja imajuci u vidu njegovu energiju kojom sebe pumpa…jbg, neko je Lesor-Lovernj, a neko Milutinov. Neko je odje juce konstantovao u vezi javljanja nas koji cemo pljunuti na Lesora ako ubaci 15-20pt. Ne radi se o ucinku, najmanje…

Kapa dolje bratino…
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Iako se ne razumem u košarku ni blizu kao Stojanče, kad kažem ni blizu mislim uopšte, jasno se vidi na terenu ovo što on priča da igra zavisi od PiDžeja... Nekako sam miran kad ima loptu u rukama u poslednjih par utakmica, i deluje mi da je smanjio one alibi pasove igraču do sebe ili unazad... Kad krene ka košu ili je koš ili faul, ala Dante samo malo manje atraktivno to sve izgleda, ali jebe mi se za estetiku rezultat je bitan...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Plejevi su nam PJ i Panter.
Avramovića u treći red bolje nego na pleja..
Ovaj Nun bi nam bas legao ako smo ga i trazili, Željko je ostao zavijen na te teme..
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ne može ovo da bude loše.
Nikako ovaj tim ovaj način ne može a da ne bude velikih stvari.
Utakmica je dokazala koliko je bitan Panter, on je šav za nedostatke svog tima i vrh igle oko koga se protivnici fokusiraju da ih ne ubode.
Defanziva i energija svih igrača u poslednjoj četvrtini je bila fenomenalna. Znači da može.
Onog trenutka kada se tim bude uvežbao da ispratiti defanzivne nedostatke novih igrača ovaj tim ima da uništava protivnike.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Bruno pruža jako solidne partije i baš me je prijatno iznenadio kako se za kratak period snašao u sistemu i jako je bitan šraf otkako je prvi put kročio na parket. Oni ofanzivni skokovi i odbrana na Nanu na minut do kraja su ono što nam je jako falilo.

Za Zakarija, ne sećam se maltene od LeBrona u Kavsima, da neki igrač igra istim intenzitetom 35+ minuta iz nedelje u nedelju. Da na 10 sekundi do kraja produžetka imaš snage da uhvatiš alley-oop preko 3 igrača, a pre toga si igrao 40. Meni je to brutalno, stvarno jako retko viđeno.

Za Pantera sam osetio da će ući ona 3 za -2, jer tako funkcionišu najveći jbg. Promašio sve i dao 13 poena kad se lomi i kad je najbitnije. Malo je takvih igrača generalno i i dalje mi je nerealno što je on naš.
 

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
112
Reaction score
813
Локација
Krusevac
Matijasu kapa do poda
Bilo koji klub kao klub ne bi imao smisla bez legendi i velikih trenutaka, iskrenih emocija.
Lesor je Partizan, koliko god on zelen bio trenutno. Kolko god da mu je pevano juce malo je, covek iskreno ali iskreno puca od emocija. Postovanje za svakog bivseg igraca kome se vidi da mu je drago kada oseti pozdrave, ali Matijas to radi nekako drugacije od svih. Jbt covek nije otisao u svlacionicu, ostao da pozdravi navijace, da pozdravi igrace..izraz lica je sve govorio.. a verovatno moze i da ima problem zbog toga.
Veliki naklon, ono sto je radio na parketu mu je bio posao, i ove godine i prosle i svake godine, ali u svakoj situaciji van parketa on je prosto grobarcina. A to ide iz srca.
MATIJAS LESOR !
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.225
Reaction score
33.644
Локација
vaginamandibularia
btw Lesor je odrzao lekciju ponasanja velikom delu nasih bivsih igraca...
Covek se borio kao lav za PAO sinoc, ekakao, kucao, delio rampe, svadjao se sa sudijama i sve to bez da ispadne ciganjstura ni jedne jedine sekunde. Za razliku od nekih drugih koji pritom nisu ni stranci. Apsolutna legenda.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
347
Reaction score
2.447
Локација
Vukovar
Trebala nam je ova pobeda sinoć kao hleb nasušni.

Bili smo na ivici poraza ali smo nekako uspeli da se vratimo hvala bogu.
Vratilo nam se sinoć za Baskoniju i Olimpijakos.

Imali smo i sreće da su oni promašili dosta zicera ispod koša i otvorenih šuteva spolja , ajde jednom da nekog stane šut spolja protiv nas više u pm.

Dosta bolje smo izgledali defanzivno , pre svega zbog pravog pristupa, motivacija, pristup, energija to kad ova ekipa da to mora da da rezultat.

U prvoj četvrtini i u pola druge četvrtine smo se mnogo mučili u napadu, odigrali su vrhunsku odbranu i tu je sreća da smo uspeli da održimo priključak.
U treću smo četvrtinu ušli odlično i imali milion šansi da prelomimo utakmicu i sve smo usrali, do nekog 33 minuta Dozier je odigrao jako lošu utakmicu, usrao je sve što je mogao napadački do tada, a onda je proradio, ima hrabrosti ali još se traži.

Kaboklo odličan, Anđušić konačno igra košarku, ove sezone je do sada dobar, neka tako nastavi, dobro nam je došao produžetak da se Panter razigra:D.

Svi su dali neki svoj doprinos ali Ledej je bio najbolji.

Od momenta kada je došao u Partizan do dana današnjeg je najkonstantniji naš igrač i bukvalno srce ekipe, kičma ekipe, kako god hoćete.
On igra 35 minuta nema nikakvih problema, da ga ne ureknem ne povređuje se nije šećerko ko neki, to je sportista pravi tj. čovek sa pravim fizičkim predispozicijama za sport i uz to ima ludu glavu .

Ajmo dalje biće to još bolje.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ataman nas je zamalo sjebao sa taktikom da ne pravi faulove u poslednjoj i imali su 3 minuta do kraja ni jedan faul ušli i u produžetke s malim faulovima, ali se pojavio kapiten.
Sve ono što ljudi misle da divlja to je čisto Željkovo poverenje u njega.
Ono što raduje najviše je i poverenje u Doziera odnos prema njemu i opet kažem sezona nam staje u te njegove partije i da mora da igra 25 30 min po meču da bi ekipa bila šampionska.
Dozier je zapravo klasa, mislim da će on postati naš glavni igrač.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Psiholoski efekat na ekipu je ovakvom pobjedom mnogo veci nego da smo ih odrali 20+.

Ako odradimo ovo duplo kolo kako sad svi i ocekujemo, na konju smo definitvno. Monako je vjerovatno veci izazov. MJ-a da limitiramo na "MVP"-partiju iz prosle sezone. Aleksaaaaa!?
Sto se tice Armanija, osim pobjede volio bih da vidim neku kreativnu poruku u kopu za novog ljubimca vecinske Srbije.
Fotografija kad prima nagradu za ciganina godine i iznad tekst "Poturcise te, Nikola" jer upravo to su mu uradili. Na silu ga pociganili, isprepadali i pretili, i na kraju iskoristili za svoje licne ciljeve.
 

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
100
Reaction score
1.383
Локација
Kosovska Gracanica
Mislio sam da nakon prvog derbija kad smo okrenuli neću videti luđi preokret u El, ne samo nas, nego bilo kog tima, a onda mi je još nejasnije bilo kako smo okrenuli Fener, a šta reći tek za ono sinoć? Definitivno utakmice Partizana pratiti uz prisustvo sanitetskog vozila.
Konekcija koju imaju Kp i Zek je najvažnija za naš klub, makar sad došao i LeBron lično. Pogledajte samo na akciji za alley-up kako Ledej pokazuje Kepu prstom nagore, da mu navaci loptu, a kep u stotom delu sekunde reaguje i baca mu savršen pas, a inicijalna ideja mu je bila da sam završi na koš. Neverovatna uogranost i poverenje između njih dvojice.
Danilo Anđušić - beli Denis Rodman - 2p. 8 skokova...
Kaboklo - neverovatna pokretljivost, ali ne samo u nogama, već neverovatno dobro koristi svoje ruke. On jeste da ima veliki raspon (samo Tavares veći), ali ne ukoči te ruke u širinu pa da ometa samo, već je vrlo aktivan rukama i konstantno pokušava da iščačka loptu. Btw. još uvek mi je nejasno kako je monstruozno ukucao onu loptu posle, na prvu posle ofanzivnog skoka, pored trojice! Strahota!!!
Pričao sam da nam je ovo, po mom mišljenju bila jedna od ključnih utakmica, mislim da ćemo sada mnogo manje problema imati protiv Monaka i Armanija.
Još jedna stvar, igrali smo sa širokom rotacijom sinoć, to baš raduje. Čak i Tristan nije izašao zbog odbrane, nego nije pronašao ritam u napadu i to je to. Bravo, Groblje!!!!
 
Top