Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
odgledah sada video sa svim nasim poenima i zanima me vase misljenje o odbrani Lesora. i tome koliko lako su ga prolazili nasi i koliko je lako ispadao
bas losa utakmica defanzivno...
ne znam da li je namerno ali hvala mu ;)
Identično je ispadao i prosle sezone, samo to zbog njegove energije ljudi nisu primećivali.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.790
Локација
Храм фудбала
Ovo isto sam hteo da napišem, al još se oporavljam od tekme. Sve vreme pevaju ko na sahrani! Cela dvorana zviždi oni ne jebu dva posto, Niti gledaju tekmu, niti navijaju. Jebeno pevaju, pevaju, pevaju. Ti ljudi košarke nisu videli ni na TV-u nikad.

Željko ima muda do zemlje i sve se vuku po parketu dok šeta pored klupe. Kruže priče da i sada drži obloge. Čovek držao Pantera do kraja, izdržao ga praktično i ovaj mu vratio na kraju - Hvala Bogu!

Odlična tekma. Vratih se u 01:20 kući... Još lečim upalu mišića :D
Више пута се овдје потезала прича да "организовани" требају да звижде, а у Арени готово сваки противнички напад добар дио хале звижди, ваљда им лакше звиждати него пјевати или можда не знају све текстове.

Па на шта би ми као навијачи личили да већи дио утакмице сви звиждимо, мајке ми миле то ми је у рангу "фак ју рефери".

Пакао Пионира и пакао Арене о коме пишу сви свјетски медији и на коме нам се многи диве није настао на звиждуцима противнику него љубави према клубу. Прије свега на самом уводу Химном па затим и осталим стварима.

Слажем се ја да некад треба притисак направити али треба знати кад је тај моменат, а и писао сам већ мени далеко већи одјек на терен има кад 25000 људи скандира "Партизане нападај" са "крвљу" у очима него да се звижди.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
@Jokic
Pakao Puonira je upravo i nastao na vršenju pritiska i zviždanju od prvog do poslednjeg napada protivnika. A kada mi napadamo onda ili odgovarajuća pesma ili odgovarajuću pokliči. A nakon utakmice obaveznih pola sata cele hale navijanja sa igračima kada pobedimo ili pesma podrške kada izgubimo. I tada je u kopu bilo zbunjivanja ali su makar slušali i prihvatali šta sektor A ili sektor C povede kao dva najškolovanija košarjašja sektota ba svetu. Čak je u Arena u ono vreme delovala mnogo zajebanije nego sada. Došla neka druga vremena. Novi navijači, nova publika, novi kop. Biće i ovo na kraju dobro. Tako sam i par sezona patio kada smo iz hale sportova prešli u Pionir , ali na kraju smo ostali upamćeni baš po Pioniru .
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Kakva sisica i beskicmenjak. Ko god da je zvao i rekao mu da ne deli narod, hvala mu, pokusavajuci da nas sabotira ucinio nam je veliku uslugu. Nije ovo za njega, za njega je Milano da se ispucava bez pritiska dok mu ekipa gubi utakmice.
 
Top