Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
A gde sam napisao da je igrao? Nije dosao ou Partizan da se raxvija, nego je drugi najplaceniji igrac. I? Upropastuo je brdo utakmica. Znam da ti sujeta ne da da priznas da sam bio u pravu da defanzivni skok puca zbog njega, pricao si o nekoj vertikalnoj inferiornosti Ledeja... Sta nisi pisao. Mi imamo igraca manje u odbrani kad on igra. Covek je operisan od borbenosti.
Zeko mislio si da je igrao G ligu sad se vadiš.
Nije problem samo sam više očekivao od tako edukovanog člana.
Ne bih se razočarao da je to napisao neki običan član ali od tebe očekujem više.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Ma trol sa foruma je zivnuo, kao i posle svakog poraza. Bilo mu tesko u cetvrtak vece, sokantan poraz. Sad mu malo lakse. Mada, i dalje nikako da savlada glumu, slabo mu ide.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
sta cemo da radimo sa unutrasnjom igrom ?

bice da nam dobrano nedostaje

zli jezici bi odmah pomislili da nam procenti za 3 "variraju" mozda zbog toga sto nedostaju oni izlazni pasovi nakon kojih se u najvecem procentu realizuju sutevi za 3 pts.
 
Последња измена:

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Nisam skapirao, sta su Grci htjeli da poruče onim transparentom, sem da su govna? Nije mi jasan onaj dio sa školom
Meni jedino pada napamet nase gostovanje u Zagrebu na rukometu, kada smo uspeli da stignemo do Dugog Sela i tu zbog procene hr policije zadrzani u sali neke skole dok je par nasih (Čegi, Siki...) uspelo sa novinarima da udje u halu, kada je nakon prepoznavanja i izbio onaj incident. Ako im je to na ponos i za transparent posle 15-20 godina ne znam dal da se smejem ili da placem. Cenim da gresim sto svakako tu prijateljsku skupinu deteline i plavih deckica ne cini manje jadnom. Pusite ga govna sa obe strane.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.398
sta cemo da radimo sa unutrasnjom igrom ?

bice da nam dobrano nedostaje

zli jezici bi odmah pomislili da nam procenti za 3 "variraju" mozda zbog toga sto nedostaju oni izlazni pasovi nakon kojih se u najvecem procentu realizuju sutevi za 3 pts.
Ako bi mogao ti nama da kazes zasto se javljas posle poraza a posle pobeda ili jos bolje serije pobeda nema te nigde?
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje
po meni najbolja opcija je da sve seratore/trolove,koji se pojavljuju samo posle poraza, stavis na ignore listu... ne zasluzuju paznju, bar ja tako radim...
Опробан рецепт и препоручујем свакоме :cool:
Сваки пут се слатко намијем када видим како поједници никако да то схвате и узалудно троше живце и вријеме за безвезне расправе са типовима који на форуму само грану искључиво послије пораза.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Kada od rodjenja gledam na Partizan kao na Svetinju koju volim i branim gde god bio... Kada sam vaspitan, koliko god nekad bio razočaran, da se trudim nikad, da ne koristim ružnu reč protiv igrača, kamoli za nekog kao što je gospodin najveći neponovljivi Željko Obradović, ne vidim razlog, zašto bi iko pomislio da je moj jučerašnji post bila neka kritika, ili ne daj Bože, vredjanje. Žao mi je, ako je iko to tako shvatio. To je moja porodica i ja na porodicu ne udaram.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Meni jedino pada napamet nase gostovanje u Zagrebu na rukometu, kada smo uspeli da stignemo do Dugog Sela i tu zbog procene hr policije zadrzani u sali neke skole dok je par nasih (Čegi, Siki...) uspelo sa novinarima da udje u halu, kada je nakon prepoznavanja i izbio onaj incident. Ako im je to na ponos i za transparent posle 15-20 godina ne znam dal da se smejem ili da placem. Cenim da gresim sto svakako tu prijateljsku skupinu deteline i plavih deckica ne cini manje jadnom. Pusite ga govna sa obe strane.
Bas su jadni. Pogotovo zbog Obradovića koji im je osvojio toliko toga.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Brzo se zaboravilo da je ulazak Kabokla uz iskljucenje Kaminskog bio jedan od faktora preokreta utakmice protiv PAO u Areni, gde je Kaboklo skakao preko Lesora i zakucavao.
Nego mnogi koje znam imaju pamcenje samo do poslednje emisije ne dodjite na stadion, gde su vidim i sinoc opljunuti Panter, Kaboklo i Obradovic, a nahvaljen Kaminski.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Nije bilo Kapitena i sut je podbacio skoro svima. Osnovni razlog poraza. Ali polako, pogledajte snimak koliko smo sjajnih akcija imali. Ono kad igrac ostane sam na sutu, narocito pod kosem! Komentator je to nekoliko puta nazvao PUCANJEM odbrane panate ali se meni cini da se oni automatizmi o kojima Zeljko non stop prica polako usvajaju i sve su vise prisutni u nasoj igri!
Ide to kako treba. Ali ocito da je Zelimir ocekivao da se ti automatizmi usvoje ranije. Zasto nisu, to najbolje zna strucni stab. Ali ne sumnjam u Zeljka i struku.
Do 5, 6min pred kraj, mi smo bili u egalu sa domacom ekipom koja je trenutno u najboljoj formi u EL!!! I to bez Kapitena i Alekse koji su starosedeoci!
Malo li je???
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.214
Reaction score
15.814
Локација
Beograd
Šta gledaš tog ludaka, čovek sere o nekoj cenzuri a kod njega, gle čuda, sve pozitivni komentari na YT, stvarno preteruje sa pljuvanjem Pantera, jedva čeka da odigra loše.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Vezano za Kaminskog, njegovog ne(igranja), rasprave juče sa Željkom... Jedna anegdota. Sećam se kao juče, kraj '90-tih, igramo kadetsku ligu i gostujemo u Zrenjaninu. Egal utakmica, par minuta do kraja gubimo loptu, njihova kontra i ja trčim za igračem, koji je 10, 15 cm viši od mene. Nemam nikakve šanse, da ga sprečim. Naravno, bez problema postiže koš i naš trener traži time out. Pita me, galami na mene: Što nisi pokušao da ga izblokiraš, napraviš faul! Ja spustio pogled i kažem: pa treneru, da sam napravio, bio bi mi 5, već imam 4. U sekundi mi kaže: Izmena, kad je tako, marš napolje! Prihvatio sam i shvatio sam poruku. Trener je hteo borbu, kidanje do poslednje sekunde. Po cenu 5 faula, makar i koša, nisam bio bitan ja, bitna je borba, bitan je tim, kidanje i lomljenje za svaku loptu, svaki posed. Tako i treba da bude i tog trenera sam cenio i poštovao više od svakog. Imao je taj stav, tražio od nas ratnike. Tako i Kaminsky... Kakva rasprava sa Željkom? Ćuti, sedi i uči. Učiš od najvećeg! Jedno je sigurno. Ako te Željko još više ne unapredi, tvoju igru, shvatanje košarke, sigurno te neće unazaditi. Problem je samo u igraču.
 

NenadPFC

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
37
Reaction score
119
Локација
Beograd
Zalgiris kuci, monako i virtus u gostima... Naredne 3 mozda i ključne za bolji plasman. Nekako se crta da ce biti borba od 7-10 mesta među nama, oly, baskonia i makabi ( eventualno valensija i milano)... Bicemo napokon kompletni i od naredne tri tekme očekujem previse, skor 2-1 minimum.... Sa 3-0 priključak za top 6...
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Vezano za Kaminskog, njegovog ne(igranja), rasprave juče sa Željkom... Jedna anegdota. Sećam se kao juče, kraj '90-tih, igramo kadetsku ligu i gostujemo u Zrenjaninu. Egal utakmica, par minuta do kraja gubimo loptu, njihova kontra i ja trčim za igračem, koji je 10, 15 cm viši od mene. Nemam nikakve šanse, da ga sprečim. Naravno, bez problema postiže koš i naš trener traži time out. Pita me, galami na mene: Što nisi pokušao da ga izblokiraš, napraviš faul! Ja spustio pogled i kažem: pa treneru, da sam napravio, bio bi mi 5, već imam 4. U sekundi mi kaže: Izmena, kad je tako, marš napolje! Prihvatio sam i shvatio sam poruku. Trener je hteo borbu, kidanje do poslednje sekunde. Po cenu 5 faula, makar i koša, nisam bio bitan ja, bitna je borba, bitan je tim, kidanje i lomljenje za svaku loptu, svaki posed. Tako i treba da bude i tog trenera sam cenio i poštovao više od svakog. Imao je taj stav, tražio od nas ratnike. Tako i Kaminsky... Kakva rasprava sa Željkom? Ćuti, sedi i uči. Učiš od najvećeg! Jedno je sigurno. Ako te Željko još više ne unapredi, tvoju igru, shvatanje košarke, sigurno te neće unazaditi. Problem je samo u igraču.
Mozda i bolje sto si tako prosao, nego kao Andjusic juce kad je pokusao da spreci kontru 3na1 onim kurcevim faulom za 2+1 :D
 
Top