Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Komentarisanje u toku utakmice
Ova sudiska govna nas jebu onako bas ocito. Dopustili su od starta malo grublju igru pa kad su ove spanske cigansture pogubili u takvoj igri poceli su da nama da sviraju sve i svasta a njima skoro nista. Jebem vam mamu lopovsku svima :angry-smiley-002:
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
403
Reaction score
1.527
Komentarisanje u toku utakmice
Utakmicu sa ovakvim sudjenjem ne bi dobio ni NBA sampion.
Opet i opet jebem vam majku sudijsku i umrite u najgorim mukama.
huventude smrdljivi nabijen ti je kompleks još davno nekada kada je bilo mnogo važnije a doćićeš opet i bićete kamenovani
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Komentarisanje u toku utakmice
Ljudi su dali sve koseve za 7 minuta za 3 poena
21

jel realno ovo
 
  • Like
Reactions: BaX

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
825
Reaction score
2.846
Komentarisanje u toku utakmice
Ako Zeljko Obradovic smatra da su Rade Zagorac i Nemanja Dangubic kosarkasi za Partizan i ako Dule Vujosevic i Fil Dzekson to potvrde - Ne interesuje me, sva trojica grese.
 

knez

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
55
Reaction score
123
Komentarisanje u toku utakmice
Pa jebt! Da bace ciglu sa pola terena ušla bi u koš!!! Šta je ovo!!!
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Komentarisanje u toku utakmice
Spansku vam majku jebem pederi ciganski prljavi
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Komentarisanje u toku utakmice
Sve mi je već viđeno i da su sva španska govna povlašćena i da svi ubacuju i belu tehniku protiv nas.

Meni ostaje nejasno kako je musavo ciganče ostalo da nosi sveti dres i da li mi stvarno ne možemo da pronađemo ili izbacimo igrača na tri. Sve je krenulo kad je ušao na teren, lepo kažem da su on i slični utuk po klub.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Ako nam još nekad u životu dođe ovo govno od kluba u goste dočekati ih mitraljezima.
Po sto puta vam majku jebem i vama i sudijama kojima želim izumiranje kompletnog rodoslova.

Jebo im ja mater cigansku, i meni je ovo prva misao posle vecerasnje utakmice! Koliko odvratan klub, provokatorski, svaki put kada igramo sa njima... Osim originalnih cigana, ne znam da li postoji ogavniji klub!

Nebitno je kako smo veceras odigrali, nismo sjajno, ali i sudije su im pustale ovakvu provokatorsku igru, i ovi cigani su frizidere ubacivali (nevezano za to kakva nam je odbrana bila, ovi su bas frizidere ubacivali)... Samo su potvrdili misljenje koje imam o Spancima...
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Presudno u utakmicama sa Lokomotivom u Krasnodaru i ovim španskim ljigavcima u Badaloni - KLUPA!

Kada se udje u prve rotacije intenzitet naše igre opada, napadačka impotentnost i defanzivna dezorjentisanost rastu...

Razmišljao sam i pre utakmice kako je biti prvi ili drugi praktično svejedno, gledajući sezonu do sada lično ne verujem da će nas prvi iz one grupe sačekati u polufinalu u slučaju da budemo drugi.

I kao što neko reče, ne zaboravite - mrtvi se broje na kraju!

A pre kraja - Tristan i Trifa u rotaciju umesto pojedinih ;)
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Hrkljuš. Ciganska ekipa sa rukometnom "odbranom" i ciganskim sudijama protiv divlje kamenjarske ekipe bez pleja...

U jednom trenutku 2/13 za 3, kao bez ruku da igramo u pičku materinu! Oni naravno ubacuju i veš mašinu kroz obruč... Jel ima neka ekipa u Evropi da prima više trojki u proseku po meču od nas?

Nadam se da svi u klubu vide da ovako ne ide...

Poslednja četvrtina, look at this shit:
Screenshot_20220202-230045~2.png
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
493
Reaction score
1.769
Posle polovovine sezone vrijeme je da se pogledamo u oci i da kazemo da nam je igra kurac, pogotovo odbrana. Moje misljenje je da sa ovim kosarkasima mora mnogo bolje. Nazalost, sa ovakvom igrom nismo konkurentni ni u jednom takmicenju gdje nastupamo. Ostaje nada da ce se do proljeca igra poboljsati i da cemo na kvalitet nesto uraditi.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Nema gorih cigana od španaca, gori su mi od smrdljivih engleza.

Kad je neko cigan, igra agresivno, sudije su na njihovoj strani, tolerišu provokacije i takvu igru, pa jbm mu mater, ako nemaš već košarkaško znanje, kvalitet da mu pariraš, onda ga štipaj, zabij mu lakat u rebro, uveći mu uši, diskretno ga pljuni, provociraj duplo više, napravi se lud i udari u toku akcije šimpanzu trenera na klupi španskih cigana, izazovi reakciju, napuni se samopouzdanjem i ne dozvoli da brišu pod sa tobom.

Kvalitetniji jesu, nemaju Dangubiće, Zagorce, Avramoviće u timu, ali moglo je ovo bolje
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Prestanite da krivite Dangubica! Momak je sve korektno odradio, vise me je kupio onim sto je zastitio Pantera, nego ovaj drugi, “kapiten” Partizana za sve ovo sto je u Partizanu, uostalom o njegovoj igri govori ono njegovo prije na tajm autu, “guys, every point is important”…od kako je on usao u igru, mislim da su nas okrenuli 10-ak razlike.

Bespotrebno je komentarisati nase igrace, ovakav ciganluk, ovakvu prljavu igru koja je u najvecoj mjeri dozvoljena od ovih nesrecnika u plavom ja vidio do sad nisam otkako pratim kosarku!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Što se čudite? Nisu jedini koji su nas napunili trojkama. Nama trojku nisu dali samo onda kada nisu šutnuli za tri! To je počelo pre nekoliko tekmi još... Jesu Španci govna, jesu nas sudije karale u 3/4 ali se to i "nivelisalo" u 4/4... To što nama igra Rade sa ozbiljnom minutažom za ovakvu tekmu je Žocov pokušaj /nadam se poslednji/ da od njega napravi kapitena.

Ovo smo morali izgubiti večeras da bismo mogli da ih dobijemo kad se bude igralo na ispadanje. Zakon verovatnoće nam ne bi bio naklonjen da smo ih drknuli večeras. Samo što ovo sipanje za 3 nije slučajnost i nije "sranje" već ozbiljan naš problem koji ne vidim kako da se reši...
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
376
Reaction score
2.176
Локација
Trstenik
Posle one ciganske ekipe sa Jakom Blažičem, ovo je možda najodvratnija ekipa koju sam ikada gledao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top