Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Nema ovo veze sa sudijama. Ovo je ponovo isključivo Željkov poraz. Zašto nisu igrali Balša i Glas, jel su pošli na ekskurziju u Španiju? Loše, stvarno loše. Kao i što sam pisao i ranije, najgore branimo šut za tri u celoj evropi.

Dangubić i Zagorac, ima da se zakunem da neću da gledam Partizan dok obojica ne odu. Totalno beskorisna igra Zagorca. Nadam se da ćita ovaj forum, idi i spasi Partizan!!!

Mi nemamo akciju za tri poena, za Pantera, da bude sam kao duh nego se Panter izuzetno troši i naravno maši. Da li ste to primetili? Pročitani smo, znaju ko su nam poenteri i na njih se vrši pritisak a šta mi radimo, mi ih puštamo da šutiraju ko kako hoće.



Totalno kao i protiv Turk Telekom, ovo je čist poraz trenera.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Avramović i sudije nas sahranili....lik nam je ubio momentum... Željko je morao da zaradu isključujuću na ovom meču i pri ovakvom suđenju. A Zagorac da zajebe pozdrvljanje sa svima na kraju... jebote neoog života daj, bori se. Avramović sraman, ubio je ekipu u najboljem momentu... intelektualno najograničeniji igrač koji igrao kod nas.
Ciganšture ljigave da ga duvaju! Ova nepravda ako ne digne ekipu ne znam šta može, borba bre!
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Stvarno retko kad komentarisem sudjenje ali je ovo sramota. Mogao sam da razumem da se to desava u nekim prethodnim sezonama, ali druze da ti ovako otvoreno krades Zeljka Obradovica, u korist nekog smrdljivog huventuda ne mogu da razumem nikako stvarno. Cak je i Evroligi u interesu da mi budemo tamo sledece sezone, i ovo se desava. Sramotno

Ovaj Vives je retko odvratan.

I koji kurac se nije dovodio plejmejker, kad je i vise nego ocigledno da ga nemamo. Nego se jurila dvojka jos jedna... Imali smo Kendrik Perija ispred nosa ako nista drugo..
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
kakve sudije..nemamo mi pojma u odnosu na ozbiljne ekipe..sreca pa ne igramo evroligu..ne bi nikog zivog dobili u gostima..organizacija napada nula..odbrana uzas..jbg nazalost izgleda poprilican broj promasenih pojacanja..
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
jednostavno preuzimanje je trenutno visa matematika za nase kosarkase... svaki tim nas napini trojkama. Druga stvar je da su vec svi ukapirali da sam nama treba igrati maksimalno agresivno. Dug je put pred nama... imamo mesec dana da se nastelujemo
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Moze nama da smeta to ili ne smeta, da ih cekamo mitraljezima ili sta god, ja prosto volim ovakve utakmice i ovakve utakmice nazivam velikim.
Atmosfera je takva kakva je, klasu iznad ciganisanja covicevih, bokanovih i ostalih neandertalaca. Isto kao sto je Huventud ozbiljno ime.
Igraju ovakvu kosarku stalno, palo je mnogo koseva a sve su samo ne divljacki tim. U principu, iako boli ovaj poraz i prakticno smo sjebali to prvo mesto, ovo nocas je bila velika utakmica dva ozbiljna evropska velikana.
Niti mi smeta njihova ekstremna agresivnost i provociranje, niti atmosfera... niti je to presudno.
Ono sto smeta je sudjenje.
I ono je bilo ok vecinom utakmice, ali je ozbiljno zakazalo u trecoj cetvrtini, tj. gde su se odvojili. Nekoliko komicnih odluka, prepoznas imbecila od sudije cim mu vidis ime pre utakmice... imaju 3-4 takva koji redovno jedu govna jebo im ja mater.

O nama sam vec pisao i stojim iza toga. Nismo odigrali ovako lose i zasluzili ovakav poraz.
Probleme iste vucemo.
Jezivo je sto i dalje cuvamo ove "elitne defanzivce" koji u napadu ne mogu tablu da pogode.
Imamo strasne probleme u protoku lopte, to je nesto sto se vec da srediti.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Auuu...
Pa nismo igrali protiv Metalca.
Igrali smo protiv jedne ekipe koja može da se nosi sa svakim Evroligašom i to kod njih kući.
Dovoljno je samo reći da i pored toga što ih kenjalo za 3 poena ovu utakmicu bi dobili sa ovom energijomu u Beogradu.
Ovakve utakmice su nama potrebne u ovom trenutku
Biće ovo odlično.
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Psovanje i provociranje članova
Nema ovo veze sa sudijama. Ovo je ponovo isključivo Željkov poraz. Zašto nisu igrali Balša i Glas, jel su pošli na ekskurziju u Španiju? Loše, stvarno loše. Kao i što sam pisao i ranije, najgore branimo šut za tri u celoj evropi.

Dangubić i Zagorac, ima da se zakunem da neću da gledam Partizan dok obojica ne odu. Totalno beskorisna igra Zagorca. Nadam se da ćita ovaj forum, idi i spasi Partizan!!!

Mi nemamo akciju za tri poena, za Pantera, da bude sam kao duh nego se Panter izuzetno troši i naravno maši. Da li ste to primetili? Pročitani smo, znaju ko su nam poenteri i na njih se vrši pritisak a šta mi radimo, mi ih puštamo da šutiraju ko kako hoće.



Totalno kao i protiv Turk Telekom, ovo je čist poraz trenera.


Jao aj ne seri Mesina molim te
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Igračima i Željku apsolutna podrška!
Ovi Badalonci su cigani, samo u zelenim obelezjima.
Od suđenja je dovoljno pomenuti sviran faul Madaru, a sekund pre toga lik razneo Pantera u bloku.
Jedino pozitivno večeras su ostali rezultati, koji nam apsolutno odgovaraju.
Imamo veliku šansu za 2. mesto, koje je jako važno, skoro kao i prvo.
Protiv svih direktnih konkurenata igramo kući (Andora, Lokomotiva, Metropolitano).
Ne sumnjam da će svi pasti uz huk punog Pionira.
Ko god je u mogućnosti, svi u halu! Prvo Andora pa ostali.
 
Последња измена:

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Uprava koju imamo ne sme da pisne ni kad je u pitanju ABA liga, tako da ne želim da se zaluđujem time da će oni da kažu nešto o ovom "događaju" od večeras.
Sve što smo videli, od odvratnih navijača, rukometne odbrane i zlonamernih sudija, sve to nas očekuje za 15 dana i u završnicama ostalih "domaćih" takmičenja, samo pomnoženo sa 10.
Ko je spreman, treba ovo nezadovoljstvo da prenese u halu. Svakako treba odmoriti živce od online sveta.
Sudijama i svim španskim klubovima u svim sportovima želim...sve najbolje!
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Ako je dozvoljeno napisati nesto protiv Zeljka, ja bih da primetim da bi Dule ovde dobio iskljucujucu, a usput bi i nabo bar jednog sudiju, ako ne bi pocupao i ovu zenu. A Obradovic nista...
Dule se nije hvalio tim ispadima, to su bile emocije, nešto što nije mogao da kontroliše, i nije nikakvu korist donosilo ekipi. Budalaštine su priče da je tehničkim greškama pokušavao da preokrene momentum, to je i sam nekoliko puta izjavio. To što je par puta zaista ispalo tako, to je bila slučajnost.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Imamo veliki problem u organizaciji igre.
Pa malo raduje da je Madar dobio priliku da igra više, nije blistao al je delovao korektno.
Šta je sa Avramovićem?
Panter se bespotrebno troši bez ozbiljnih akcija.
Zagorac beskoristan.
Dangubić i Kuruc mogu da odrade posao.Kuruc da još sredi glavu i može dosta bolje.
Smailagić mora da se resetuje.
Ne znam zašto Glas i Koprivica nisu igrali?
Lesor sve bolji.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Jebali smo Huventud kad je trebalo !!

I opet cemo!

Treba nam sto vise ovakvih utalmica, prije nego sto dodjemo do onih odlucujucih.
Trenutno su bolji od nas, znali smo to i prije utakmice, a ne mozes dobiti boljeg od sebe u utakmici u kojoj on pogodi 20, a ti 3 trojke.


Jbg, to je to u ovom trenutku, za par mjeseci ce biti malo drugacije...
 
Последња измена:

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Juventut je nezgodna ekipa, vecinu momaka kod njih znamo od prosle godine, jos kuci ih dobiti sigurno nije lak posao ali non stop cekamo kad ce nasa ekipa odigrati jednu kompletnu utakmicu al ne ide pa ne ide...

Primiti sedam (7) trojki za redom u 4/4 od bilo koje ekipe je stvarno cudno... da ne trazim neke druge rijeci.

Jako dobra 1/4 posle toga samo pad u igri sve do kraja utakmice. Skok smo koliko toliko korigovali u zadnje vreme a odbrana i dalje ne izgleda kao odbrana. Trojkom nas reseta ko stigne i kako stigne. Pod utiskom sam da izostaje ucinak domacih igraca na obije strane terena. Cim u igri nema Pantera, Ledeja, Lesora nema dovoljno poena za nas a odbranu svakako ne mozemo da sastavimo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top