Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Uros Djurdjevic.....sakata verzija Mitrovica.Mozda i donese nesto ovom i ovakvom Partizanu, kao cist sidras.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Još kad bi to provalili ovi iz kluba...
Како неће провалити, први дан по затварању прелазног рока, ето ти Ивице да каже како тачно зна шта нам недостаје и да већ прати неке играче за зиму. Неће хтети да спомиње имена, али ће наговестити да је реч о играчима који нису до сада виђени на овим просторима и тра ла ла ла...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Pisu po fejsu kako trazimo i stopera??? Ko koga ovdje jebe??? 4 stopera imamo ako nekog ne prodamo nema mjesta za jos jednog... Vidim ja kakav je plan tu.. Alena cemo cekati dok ne ode u penziju..a Saletu nedamo da ode u penziju dok ga srcani ne opizdi na terenu... Gdje sta radi Uros Vitas? Tomislav Pajovic? Ako jos neko ima ideju neku...

Zamolio bih Necu da udari glavom u zid kad mu nema ko opaliti samar. Pojebo si par dobrih picki jer su te vidile na tv-u pa si pred ogledalom postao igracina preko noci...dozovi se pameti zbog sebe i nas...i kreni igrat fudbal..

Saranov ima neke ozbiljne probleme..jer mu je koncentracija na ocajnom nivou. Imam osjecaj kao da je jedan trenutak na utakmici...a prije toga odluta ko zna gdje...zbog tih rupa u koncentraciji pravi nepromisljene poteze i mi primamo gol. U Krusevcu za 2-0 protiv Vose za 1-0 i juce za 2-1. Mislio sam da je u pitanju jedna losija faza ali ovo je bas veliki problem postao.
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Da vidimo i to čudo. Kakav god da je ovaj Đurđa, treba tutniti njega i Vlahovića u napad, mada sumnjam da iko ima hrabrosti za to.
Na sredinu staviti Jankovića, Evertona, Marjanovića i Leonarda.
Na gol, čisto da probamo, Stevanovića.
Odbrana... Bolje nemamo :confused

Jesam li ja to prespavao sve ove utakmice ili Radović igra na nivou Nece Talenta? Vidim ljudi ga hvale... :prekrsti
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Nema ko da uzme loptu od evertona i da to prosledi dalje... Prosto je tako... Bice ovo duuuuuga sezona
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Šaran je upao u problem onog trenutka kada je doveden ćelavi pevač. Očigledno je pod pritiskom sa kojim ne može sam da se izbori.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nema ko da uzme loptu od evertona i da to prosledi dalje... Prosto je tako... Bice ovo duuuuuga sezona

Sustina nase igre.
To Marko ako ne rijesi za 2-3 sedmice i on je bivsi, ugovor kao i svaki drugi- nebitan. Daleko da je on kriv sto nema koga da stavi da igra..inace mislim da ce ih Bik sve rastjerati, pocevsi sa Ivicom. Ako opet Bik ne sjedne nema titule sa ovom upravom jedno 8 godina. Nije u planu.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.982
Reaction score
25.988
Локација
ante portas
Nama je centralni vezni neophodan.
Sasa Ilic ne može, Leonardo je nežan ko balerina a i više je krilni igrač.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Nama treba atomska bomba u Humskoj i ako je moguce eventualno u onoj ulici sto ide od Zeleznicke do Slavije, umesto od ovih Ivicinih...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Ivica i Marica su nas ukanalili nevidjeno, dovodjenjem bombi koje nisu sutnule loptu po 6 meseci, neobjasnjivim rotacijama igraca, gde su svi izgubili samopouzdanje, fizickom spremom koja je na nivou zonasa, teranjem nekih igraca koji su imali mesta u ovakvoj ekipi, nerezonskim gomilanjem igraca na pojedinim pozicijama, sto je opet srusilo samopouzdanje pojedincima... itd...

Ekipa je u nokdaunu, svi, ali svi do jednog. Ocigledno je da nemaju snage za vise od 60 min i nemaju samopouzdanja da rutinski rese bilo koga, pa ni Backu ili Spartak. Ne mislim da je Nikolic neki strucnjak koji bi od govana napravio pitu, ali verujem da moze da podigne ove nesrecnike na mnogo visi nivo. Zato je nama, u borbi za bilo kakvu dobru poziciju pred plej of i za nadu da mozemo ipak da se ukljucimo u borbu za titulu, jako vazno kako cemo pregurati ovaj period raspada koji ce sigurno proci. I koliko cemo bodova prosuti.

A ovo pisem samo da bih rekao da svako ko misli da dva, DVA nedosudjena penala u gostima ekipi koja moze da trci 60 minuta i cije je samopozdanje u kurcu, taj nije normalan. I to jedan u 60. minutu, a drugi u 75. minutu. Ti citati da kad te sudija krade ti dodas gas i das jos dva komada, ostavite za neko drugo vreme i neki drugi Partizan.

Krusevac, Vojvodinu i Backu da ne pominjem. Ovakvo sudjenje, gde svi silje kurac na nama, dovoljno govori u kakvim je klub govnima. Zato, djubrad jedna u foteljama, dignite svoje guzice i pocnite da radite nesto, majku vam jebem svima. Jebo vas Milorad Mazic i Radoman i Mrakic, goveda ciganska.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Valjda Marko nema samo jednu zelju za dovodjenje igraca. Treba nam jos bek,stoper vezni ....Klubu ne treba ni bik ni ovan ni krava nego ljudi koji ce isklucivo raditi za dobrobit kluba a ne krasti pare od kluba i nemati ambicije za osvajanje tituli i igranje evropska takmicenja.Prvo i osnovno odvojiti kluba od politike.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Odvojiti klub od politike ? Da li živiš u Srbiji ? :)
Pa ovde osvajače medalja pretvaraju u sns botove a neko očekuje da će nas klub koji je Zlatna Kokoška ostati bez uticaja i krađe političara ?

Pre ću ja postati premijer ove jadne Srbije nego što će Partizan biti van domašaja političkih govana i mafije.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.635
Ova nasa liga je slaba i svako sa malo boljom organizacijom i sistemom moze da se seta po njoj ali kad sa jedne strane imas konkurenta koji namesta svaku utakmicu, a sa druge upravu koja nista ne ulaze, koja svojim potezima izaziva totalni nedostatak sistema i haosa i usled cega se vrsi ogroman pritisak na trenera da prakticno napravi cudo - onda sve to cini da rad trenera u ovom klubu postane daleko tezi nego nekog trenera Mancestera i slicno iako je ovo liga ispodprosecnih fudbalera i nestrucnih trenera i funkcionera....
Tako da steta je vec nacinjena, a Nikolic je tu sposoban da spasi sto se spasti moze....ali s obzirom da je ovo klinicki nenormalna sredina ipak ce dobiti otkaz ako ne napravi cudo....od njega se trazi cudo i u slucaju da se to cudo ne desi proci ce kao i treneri pre njega.....
 

boris76

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
198
Reaction score
178
Vuk Rašović je jedan od rijetkih naših trenera kojima nema šta da se zamjeri.

To šta je on imao na raspolaganju i šta je uradio dovoljno govori o njemu, prekratko je bio da mu sudimo.

Meni je žao ako je Kiza po znanju dobar, kako kažu, ali je tolika slina da mu ne pada na pamet da se previše miješa u svoj posao. Jbg, i meni se čini da je možda i mogao bolje, ali, ako se zadovoljava pomijama, ko ga jebe.

Marko se barem čini kao čovjek koji hoće nešto, ne znam ništa za veze sa Stojićem, to neka komentariše ko zna, od Tomića jeste bolji trener, ali, ne vidim napredak. Ne bih mu bio u koži.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Sve je ovo samo sviranje kurcu. Dovodimo cigane kao velika pojačanja, igra #40 koji je u pretprošlom kolu šutnuo u okvir gola...Bolje dete da odigra 25+ utakmica nego taj nesrećnik...što nije došao u cigan malu prošle godine kada su se isto borili (naravno sa sve ovim finansijskim kurgom) da ga dovedu...

Od Nikolića sam očekivao da ne bude najveća promena - zamena Riđog, Saleta od prvog minuta i jednog špica (iako kao igramo sa "2" u napadu). Očekivao sam premenu u vidu muljanja lopte i brže oslobađanje iste i kretnji sa i bez lopti (što je bio viđeno malim delom protiv Javora), ali pojam trčanja je izgleda filozofska misao za pojedince na terenu.

Prihvatio bih bez problema da sve omladince uvedu u prvi tim sada odmah izbace ove gmižemo-po-terenu...Vidim da uprava je oterala i Trbu...lepo.

Očekujem da povade crno-berle stolice i zamene crveno-belim i da nam postave trio Đuka-Vazura-Nedić posle "izbora" 12-og. kao tročlanu predsedničku komisiju...
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Ocekujem u zimskom prelaznom roku (joj zivote neispravni dzojstiku) otkaz za 50% tima, i dovodjnje jos toliko novih igraca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top