Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Cigan zenskog imena je tu da sudi u finalu kupa za seku kurvu iz Subotice nema to veze sa nama nikakve.
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Mislim da je cigan postavljen da sudi iz više razloga. Prvi je ovaj što system kaže, jer ako nam nekim slučajem ne bude išlo da se pogura, a samim tim tu je i taj drugi razlog. Cigan celog života, ali evo da se oprosti od suđenja kako je on baš pomogao Partizanu da osvoji kup. Ako se ne varam, svaki put kad se dizala hajka na njega kad je trebao da nam sudi, uvek nam je sudio korektno. Korektnije nego Mažić govno. Daj Bože da rasturimo Lučane, jer ja živim za svaki trofej Partizana, da nam ne treba pomoć cigana.

Cigani iz saveza, poduvajte mi karu sa popularizovanjem fudbala u ruralnim sredinama Srbije. Jebem vam mater. U usta.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Moram da citiram sam sebe.

Pa to je ta filozofija Đukića, Ivice i Pantića.
Za njih bi ova sezona osvajanjem kupa bila uspešna, pa se tako postavljaju i prema igračima. To im Đukić priča na sastancima.
Zato nekima od njih, npr. Jankoviću, nije jasno zašto su navijači nezadovoljni, Tošić kaže da će ovi mladići tek igrati u mnogo većim klubovima, eto Miletić smatra da je uspešna sezona...

Pakao.

Zato treba sva trojica gore navedenih da odlepršaju iz kluba, kako bi moglo da nam bude malo bolje.

Da mi je neko pričao da TRENER Partizana može ovako da sabotira svoj tim, ne bih poverovao nikad...
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Ne bi trebali da strahujemo od ološa penzionera Maje bez obzira što može da sudi u poklonjenom ciganjskom dresu na poslednjoj utakmici koja je bila "oproštajna"..
Pošto je ovo zemlja raspadija, ona ima neku svoju logiku kojom je nameštala spartaku i raničkom ulazak u Evropu što znači da nas neće sakatiti...

Što se nas tiče use i u svoje kljuse, kup će biti jedna kopča na ljutoj rani i to je to.
 

Nebraska

Početnik
Учлањен(а)
19.05.2018
Порука
18
Reaction score
12
Локација
Zrenjanin
Ako treba da strepimo od Mladost L onda stvarno......valjda su igraci svesni dresa koji nose, ako daju sve od sebe ne moze ni jedan Majo tu nista...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
ako može da se prenese igračima da se promaši penal ako ga ovaj bude dosudio a ne bude, i takođe da se ne dozvoli da ga izvodi #51 jer će da izda.. :icon-confused:
NISMO ISTI! :napred-partizan:
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Svi ostali se pozivaju na mozzart. S tim sto smrdljivi mozzart ima strasan tajming za objavu vijesti, majku im... Plus, ne bi bila vijest da ne udare na Sumu, tako i sad, unaprijed ga vec otpisali, bice nepravda ako mu se ne da polusezona sa novim trenerom...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
“U ligi smo zauzeli drugo mesto...” Druže, nije ti ovo Valjadolid tvoj, pa da slavimo deveto mesto. Slaviću njegov odlazak, više nego duplu krunu prošle godine.

Nikada u svom grobarskom životu nisam rekao da je trener obična vreća govana, a bogami nije da nije bilo kandidata, ali sam uvek smatrao da je trener Partizana, pre svega privilegija, koju samo odabrani imaju tu čast. Međutim, sada moram, Đukiću sram te bilo VREĆO GOVANA. Klub slavne istorije kakav je i sam Partizan, nikada se ne sme zadovoljiti drugim mestom. Ovaj gubitački mentalitet koji nam je usadio saboterski ciganin, je nešto najgore. Klub Bobeka, Čajkovskog, Šoleta, Ćurkovića, Kovačevica, Rašovića, Hasanaginića, Galića, Bjekovića, Paunovića, Vukotića, Borote, Trifunovića, Varge, Prekazija, Mancea, Mijatovića, Jokanovića, Duljaja, Jovetića nikada ne sme biti zadovoljan drugim mestom. Ove legende i navijači Partizana očekuju uvek i samo prvo mesto. Naravno ono nekada i nije realno, nekada i po sili države se mora prepustiti to fašističkoj bandi, ali nikada ni jedan funkcioner Partizana, trener, igrač i na kraju navijač ne sme biti zadovoljan drugim mestom. Još ako to neko izjavi, ko će kao trener Partizana ostati upamćen, kao trener koji je odigrao najpičkastiji derbi otkada se on igra, još ako si završio iza lopovske kurve, ti ne smeš biti zadovoljan, to ti ne sme dozvoliti grobarstvo u tebi, taj plamen Partizanštine koji te drži u životu.
Partizan nikada ne sme pasti na ono što priča Željko Pantić ciganska pička, da smo dobro, jer smo osigurali Evropu. Pazi Ćiru u slamnatom šeširu. Pa gde smo bre osigurali tu Evropu, u kojem bre takmičenju? Da li da budem srećan, jer smo smrdljivi ciganski Radnički ostavili nekoliko bodova iza nas na velikom trećem mestu? Je li da budem srećan jer smo obezbedili Evropu, gde se ceo tim tušira na jednim bojlerom, gde se svlačionice greju kaloriferom? To nije i nikada neće biti moj tim. Moj tim možda ne mora uvek biti prvak, ali moj tim uvek i svugde mora pokazati muda, mora pokazati Partizanštinu, i pri rezultatu 5-0 za protivnika, mora gristi jer ga na to obavezuje sveti dres i grba Partizana. A mi ćemo onda pevati. Šteta što Duško Vujoševć više nije presednik JSD pa da edukuje malo ova govna kako se postupa sa institucijom, kako i kada se gubi to radi dostojanstveno.
Živeo Partizan!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ljudi ja bih se posle Djukica obradovao i Kizi Milinkovicu a kamoli Stolici. Sad smo izgubili godinu dana i kao ej da kao ajde Stolica, a imali sa covekom vec sve dogovoreno. Vodio je jedan manji Beogradski klub, vodio je tim iz Novog Sada, celav je i grobar je bas kao i jedan od nasih trenerskih miljenika. Nadam se da ovo nije patka pred finale kupa, ako nije dobrodosao Ilija i sve najbolje!
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Prvo su se ogrešili o čoveka sa onom pričom da cure informacije iz kluba, kad je bio pomoćnik Kizi, gde je bilo tekstova po novinama da sumnjaju na njega. Sećam se tada priča da su ga igrači hvalili dosta.

Drugo, jednom su se već dogovorili i zaje*ali ga na kraju.

Mnogo bi bilo treći put, a bilo je pregovora opet... verujem da ovi debili iz mozzarta imaju neke informacije, i da ima istine tu.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.364
Локација
.
Vazura demantovao, kaže da je pokušaj da se destabilizuje ekipa (koja je inače stabilna u 3 pm). Mada dripčeve izjave na konferenciji kako je uspešna sezona ako se osvoji kup su klasična alibi priča.

EDIT:

Možda i najrealnija priča:

Partizan i Stolica imaju dogovor, ali...
 
Последња измена:

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Samo jedna molba onima koji idu za Surdulicu posto sam ja sprecen- vredjajte govno ogavno smrdljivo, jebi te mu i pretke i potomke onako po poslednji put
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Ponavljam, ne postoji ozbiljan i dokazan tener koji bi uzeo Vucelicev i Vazurin Partizan u ovom trenutku.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Scena sa meča protiv Steaua, posle gola Jevtovića za 2:2, Saša Ilić je bio spreman da zameni Božinova i stoji pored aut linije, a nesrećni Kiza kreće da ga vraća na klupu, kao super što smo izjednačili. U tom trenutku Stolica dolazi Kizi i samo što ne urla na njega da vadi tragičara do tada i da uvode Saleta. Srećom izađe bugarin, a ostalo je istorija.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Mene iskreno obradovale ove vesti po svim portalima o Stolici. Samo da ne bude kao prosle godine.
Stolica dogovoren, upravo na mozzartu, sutradan otvaram, doso Djukic.
Tad sam bio onako, blago razocaran, ali kao i vecina, mislio sam, ipak je on dosta poznatiji, radio u toliko klubova, pa i u Valensiji.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top