Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ja da sam neko u tom klubu...

Miroslav Djukic aka Dripac iz Stitara bi se peske vratio iz Plzena i onda bi mu dao otkaz.

Posle x godina prodjes grupe LE, igras 1/16 finala i ekipa ti napravi 4 faula na utakmici ej slovima cetiri faula. Pa jebo mamu da su se potukli i dobili 4 crvena i izgubili 10:0 vise bi postovao nego ovo...

Ja mislim da ce to uci u istoriji... ej 90 i nesto minuta revansa gde ti se resava sudbina i napravis 4 faula....

Iznerviram se u sekundi
 

Betelgez

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
85
Reaction score
59
Tumacite kako hocete. Meni je bitno da Partizan igra dobar, borben fudbal na visem nivou od dosadasnjeg. To mi je zelja, a da li ce biti ispred ili iza cigana manje mi je bitno. Borba sa njima nikad nije bila i nikad nece biti ravnopravna.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.741
Zelja za pobedama u derbiju, isticanje iste kao najznacajnije, i osnovne svrhe bitisanja Partizana u domacem prvenstvu, mrznja prema ganferima...je nesto sto izaziva cudjenje?!
Svasta se ovih dana ima procitati na forumu.
 

Betelgez

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
85
Reaction score
59
Ako je nekome najznacajnija stvar u zivotu pobeda u derbiju, taj je teski kompleksas. Tacka.

Teski smo kompleksasi, zato ces sada i da odmoris malo (a mozda i malo duze). Tacka.
Ovakve ciganske fazone nisu dozvoljene na ovom forumu.


Petar
 
Последња измена од уредника:

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Između borbenog Partizana kome je nebitno da li je iza cigana i svođenja derbija na najznačajniju stvar u životu nema nijedne usputne stanice? Zanimljiv rezon.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.756
Reaction score
19.317
Локација
Nickname
Од 37 утакмица у лиги, 6 у купу, 4 у квалификацијама за ЛШ, 2 у квалификацијама за ЛЕ и 8 утакмица у ЛЕ, од укупно 57 утакмица ове сезоне ми смо одиграли максимално 10 добрих утакмица. Јанг Бојс тамо и овде, Видеотон тамо, Олимпијакос тамо (изгубили), Динамо Кијев овде (и даље не знам како смо изгубили), Скендербег овде и финале купа. И ово последње не због тога што смо били нешто сјајни, него зато што смо се борили и трчали целу утакмицу. То је 7 квалитетно одиграних утакмица у целој сезони, а остављам могућност да сам неку добру заборавио.

Од 57 утакмица, скоро 50 утакмица смо играли лоше, без обзира на позитиван резултат у већини, а многе од тих скоро 50 смо одиграли језиво. Дербије смо одиграли као последње пичке што има посебну тежину, а симптоматично је да смо велику већину добрих утакмица одиграли у Европи.

Лепо то звучи да нам је европска сезона одлична. И јесте. Али ми нисмо само играли у Европи и мора се посматрати комплетна сезона. У првенству које је приоритет свих приоритета ми смо одиграли катастрофално. Свако ко каже да је само Европа битна занемарујући првенство, као што тврди будала Пантић, злонамеран је.
Sad kad se setim onog meča protiv Skenderbega ovde. Sve ali NIKAKO dobro odigrana utakmica. Gol Tošića iz slobodnjaka i poklonjen gol u stilu sinoćnjeg finalnog. Ne zna se da li je veća tuga bila protiv Albanaca bila ovde ili kod njih. A skoro sve ostale utakmice koje smo dobili je igrao i Djurdjević i pridodavao je golom ili asistencijom protiv Olimpijakosa, Videotona, Budućnosti. A šatirani dečkić bi na njegovom mestu maksimalno za sve te utakmice možda iznudio 1 penal. Dakle ovaj sastav je uz puno sreće i uz pomoć bivših igrača prezimeo u Evropi. Djuka je trenerčina.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Bio sam van sebe kad smo prosli Njukasl i Anderleht, kad je Radovic zavukao Dnjepru, i kad smo ispali od Artmedije, al sve to nije nista naspram stanja kad je Raca zveknuo golcinu sa autokomande gubavcima. Ili sa Jojicevim pecanjem soma. Ili sa Kojicevim poluvolejom, a prekrstio sam se kad je ulazio i posle sa zadovoljstvom pljunuo sebe u facu.

Jasno da nam je evropa potrebna zbog para, jer da je nema danas bi verovatno bili pokojnici. Al' brate, pobeda u derbiju, titula i nabrijani igraci poput Brasanca koji je ubijao od batina ciganske volove, s tim ne moze nista da se meri i to mora biti obaveza svakoga u Partizanu.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Mwni je teze pao poraz, tacnije izbacivanje od onih Poljaka pretproslo leto nego potaz od cigana 2-0.
Taj poraz od Poljaka mi je znacio da nema evrope 12 meseci, da nema uefa koeficijenta a da nema ni novca.
Poraz od gamadi je znacio gubitak titule koja je vec bila izgubljena

Sa druge strane pobeda vozdovca od 3-2 pretposle godine me je vise obradovala nego pobeda nad Videotonom.
Isto tako mi je sladja bila 4 tekma u Podgorici ove sezone i pobeda buducbosti nego nase osvajanje kupa u Nisu
Ali mi je sigurno bila draza pobeda nad makabijem i Pariz nego pobeda Podgoricana sada u IV utakmicu finalne serije.

Apsolutno mrzim cigane iz dna duse, ali ipak vise volim partizan nego sto njih mrzim.

A sada da kazem da mi je vrhunac sezone pobeda nad ciganima, jeste kaa Raca raspali sa 30 metara 2010, kada odlucuje o tituli, ali neka tekma sa njima kada je prvenstvo vec reseno, raduje me pobeda, boli poraz, ali ne toliko fanaticno.
Ako neko zbog toga misli da cise voli partizan nego ja zato sto je njemu na prvom mestu da gamad izgubi, to je vec njegov problem.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Kako ćeš igrati LŠ ako njih ne pobeđuješ i ako se ne "kolješ" s njima u prvenstvu?

'ajmo dopis UEFI "e, znate šta, mi smo dočekali proleće u evropi, prvenstvo nije bitno, ovi kradu, pa nećemo ni da se trudimo, a i sledeće godine će isto to radtiti, pa ćemo opet sve snage usmeriti na LE, da makar uđemo u grupe... Pa ako može poziv da učestvujemo u LŠ, na osnovu tih naših uspeha u evropi..."

Ili možda misliš da igramo LŠ, tako što ćemo osvojiti LE?
Sa Mateusom smo igrali ligu sampiona a cigani nas sa Zigicem i Pantelicem, na kontre, bili obe utakmice. Ako se ne varam, jednu 3-0. A malo pre toga smo igrali sa Realom 0-0.
Tih godina smo redovno uzimali titule a cigani nas redovno dobijali
 
Последња измена:

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Bio sam van sebe kad smo prosli Njukasl i Anderleht, kad je Radovic zavukao Dnjepru, i kad smo ispali od Artmedije, al sve to nije nista naspram stanja kad je Raca zveknuo golcinu sa autokomande gubavcima. Ili sa Jojicevim pecanjem soma. Ili sa Kojicevim poluvolejom, a prekrstio sam se kad je ulazio i posle sa zadovoljstvom pljunuo sebe u facu.

Jasno da nam je evropa potrebna zbog para, jer da je nema danas bi verovatno bili pokojnici. Al' brate, pobeda u derbiju, titula i nabrijani igraci poput Brasanca koji je ubijao od batina ciganske volove, s tim ne moze nista da se meri i to mora biti obaveza svakoga u Partizanu.
Kojicev vilej nam je doneo drugo mesto. Titula je vec bila resena.
Volim vorbene igrace u derbijima, ali uopste nisam voleo kada neki igrac svaki derbi, od previse napaljenosfi, dobije crveni, kao nas nekadasnji stoper koji se cak i hvalio da ne moze da se obuzda kada igra protiv njih.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
U jebo mi pas trag, kakvih sve ovde _style-lista ima. Stvarno ću zaraditi ban... Da li je moguće da neko ovo piše? Razumem ja sve drugačije mišljenje, ali ovo prelazi neke granice. Tipa vi ste teški komplekaši. Kakav gargamel_style.
Pa ja ne bih prošlu titulu menjao za tri Kupa šampiona, ej, bre, za ono jebanje, pored svih krađa, pored guranja, ti ih odvališ kao mlade majmune uvučeš im kitu u usta, pa ti je i to malo, ti im još ubaciš i jaja usta. Takvo lupanje kurcem u čelo, lopovima će pamtiti do kraja njihovog bendog života. Ciganina, bre, tri meseca nisi mogao da vidiš na ulici, zaboravio sam da postoje.
Onda se javi lik i kaže da mu je teže pao poraz od jebenih Poljaka, nego od cigana. Je li mene neko zeza?
Nije mi dobro majke mi!
Da li treba da dođe ponovo Crno Beli da vam kaže da je neko provokator, kao što je bio slučaj sa crno-belim orlom...
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Proslogodisnja titula mi je najdraza od svih titula
Mislim da sam jasno rekao da mi je pobeda Vozdovca od 3-2 vise znacila nego pobeda u Madjarskoj od 4-0.


Selektivno citas

PS: zasto ti toliko tesko pada ako neko ima drugaciji pogled na neke stvari?
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
@Kavurma
Pa cekaj jel Vozdovac pobedio prosle ili pretprosle godine?
Kada smo to izgubili od cigana 2-0 ?
Gde pise da zigic i pantelic mora velikim slovom, a Partizan malim?

Sta mislis kako ova vrucina utice na psihopate kakav je gargi, onaj bez ip adrese?
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Kako ne razumete, nema koeficijenta, nema para od UEFA... :buhaha
Baš me zanima kako neko počne da navija za klub zbog koeficijenata i novca... ne zato što ga je ćale odveo prvi put na utakmicu na 100. derbi, na jug, kao mene... a i on je budala, majke mi, bolje da je sedeo kući i računao koeficijente.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top