Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.336
Локација
Nickname
Jebem li im majku milosnu govnarsku botovsku. Trener je on ima još godinu ugovora. Imaju svi ugovor pa ako sjebu na poslu dobiju otkaz nebitno za ugovor. Kad će više ta Halejeva kometa na Srbiju?
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Mars u picku materinu cigansku, jebem vas u usta sve komplet u upravi. Ovim potezom ste pokazali i javno da radite protiv interesa Partizana. Ovo nije trener, mi trenera nemamo. 20 bodova manje od cigana i pored podele bodova, u 3 derbija jedan ipo sut na gol, u evropi sreca nad srecama, jos bi u avgustu ispali da nas kojim slucajem Stojke nije spasio na kraju prve i pocetkom druge protiv madjara, posle toplo-hladno u grupama ali uz srecu na prolazak dalje lagano ispadanje od ceha, ali sustina svega ON COVEK NIJE TRENER, NIJE NISTA. Raspada se tim unutar sebe, raspada, imaju klanovi a imali bi kurac kod Marka, Sranoja pa verujem i tog Stolice. Mars u picku materinu
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Ne uzimam propusnicu za sledecu sezonu!!!! Posle xxx godina
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ambicije uprave u ovoj sezoni su da se odbrani drugo mesto, davanje devetke ovom nikolicu iz spartaka to govori u prilog.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
A koja budala ce onda da prihvati da sedne na klupu u tom slucaju? Evropa izgubljena, prvenstvo poceto kiksevima
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
I posle da mi kaze neko da ovo nije sve namerno. Klub nam vodi propali julovac u upravi nam peder i vazura kome je to prvo radno mesto u zivotu i prima 4k eura mesecno kao bonus (valjda da ne zaostane za sekom po visini primanja).
SD narkoman.
Trener picketina.
Pojacanja renomea Radnika iz Surdulice.

More pljuc na sve zavrsavam sa FKP temama kao u vreme Djurgardena za KKP me bar deli toliko toga lepog da niko ne moze da mi ogadi kosarku za razliku od FKP gde nece biti bolje dok nas neko ne privatizuje a i tada ce pickousti da nas proda nekom bugarskom sverceru nafte za tri izborna plakata u Beogradu .Onda ce polovina da nas ubedjuje da tako treba a druga polovina ce da pravi neki AFK Partizan.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Botovanje za Djurića će morati na nekom drugom mestu
 
Последња измена од уредника:

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
A u p.m. i ovaj dan, nerviraj se zbog košarke, nerviraj se zbog FKP...

Najgori čovek i najgori trener u istoriji FKP je ovaj dripac, tvrdim.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.636
Danas se na sednici igrali dobrih i losih policajaca.....posle toga vrv neka vecerica, muzikica, koji tompus....ja mislim da ce ostati djukic jos par nedelja dok ne prodaju sve sto vredi, mozda i neke klince, cisto da djukic zavrsi sve sto je zapoceo, a novi trener kad dodje lepo da pocne od minusa kao sto tradicija nalaze...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Leti do kraja avgusta ko jedan. Cim ispadne iz evrope i prvi kiks u prvenstvu a to je najkasnije u drugom kolu..

Nadao sam se da je Djukicu ostalo makar malo obraza i da ce otici kad je upisao kup u svoj CV, ali on ocigledno nema obraza. A za ove iz uprave smo to i znali, ali za njega smo makar, koliko god bio los trener, u pocetku mislili da je neki kao gospodin. MRS BRE VEC JEDNOM!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
A koja budala ce onda da prihvati da sedne na klupu u tom slucaju? Evropa izgubljena, prvenstvo poceto kiksevima

Ovako, mi svakako ne mozemo naci trenera kalibra Stanoja ili Nikolica. Potrosili smo sve sto valja u zadnjih 10 ak godina. Medjutim i ljudi tipa Stolice su bolji od OpaOpa varijante pa zato mislim da krajem avgusta kad budemo mijenjali trenera naci cemo nesto pristojno. Mene vise cak brine ostanak Ilieva i njegova pojacanja.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.983
Reaction score
25.989
Локација
ante portas
Ovo je klasičan truli kompromis tj. ubedljivo najgore rešenje .
Očigledno da postoji struja koja čuva ledja seljačini iz Štitara .Tu je narko Ivica i sektas Pantic.
Fascinantno kako se izbegava pitanje odgovornosti narko Ivice i kako je takvoj osobi dato pravo da se uopste pita za nesto i pored svih losih odluka.
Ta budala nije uracunljiva.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
E moja Grobarijo, ja sam i dalje istog mišljenja da je kafe kuvarica u našem klubu najveća legenda. Ako te ona zavoli, pa ti si na konju. Posao ti je zagarantovan. Još ako te voli i portir, ma kaki, med i mleko na poslu, možeš kao trener da izgubiš i gaće na terenu, sve dok imaš takve ljude u ekonomatu, ti si pobednik.
A treneri koji se iživljavaju na kafe kuvaricama i nazivaju igrače malim ženskim polnim organima, što dalje od našeg kluba, nama nije u interesu da svake godine budemo šampioni.
Nama je interes da ostanemo u naprednom julu, cveće, trava, sreća, nemam ništa da zamerim mojim igračima...:krsti:
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Molim upravu Partizana da aktuelne dresove iz prošle sezone, zadrži i naredne sezone. Kad nas već prcaju u mozak, neka to bude sa stilom.

Da li možda Stefan Babović razmišlja da se reaktivira?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top