Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Tuce derbi, nista strasno
cigani policija trula koalicija
jebemo vam sve sve vase drugove picke prodane s tribine severne
picko milane jebemo ti sve
sve tvoje jarane s tribine severne
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Cigan ni gaće ne menja, a kamoli ćud, zato cigani marš iz Partizana, ako čitate, prepoznaćete se, ili će vam reći oni koji brane vašu "čast".

Cigani i čast :pop

Borba? Izudarati cigane? Ići na pobedu? Želja, odbrana Grobarstva?

Ne treba biti pesimista, već samo realno gledati.

A, realno, svi znaju ko nam je na klupi, to što su jedni nabili glavu u pesak, drugi gledaju ružičasto, to je već njihov problem.

Od cigana nikad čovek.

Edit: a kazne se delile zbog đukića, sramota!
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Apsolutno, ko nije bio i nije video nek ne prica

Evo ja sam i bio i video i nemam pojma sta podrazumevate pod odbranom "grobarstva"? Mozda postoje neki drugaciji kriterijumi, ali dobro. Previse dece, previse devojaka, i premalo ljudi na krv i noz... Nazalost, takvi su nekada bili na Istoku i verovatno su i veceras bili tamo.

A o policiji koja tuce neduzne ljude i pravi stampedo, sta reci!? Da je ovo Danska, verovatno bi visili po stubovima za primer, ali ovo je ipak premijerova Srbija.

Tuzan dan.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.873
Reaction score
10.934
Када као пичка играш, онда као пичка и изгубиш. Ово је не најгори дерби који сам пратио уживо, него можда и најочајнија игра Партизана икад. Исти почетак утакмице као против Плзења, само што су нас ганфери масакрирали. Могли су пет комада да нам дају у првом полувремену. Језиви смо били у свим линијама, у сваком фудбласком сегменту. Без икакве жеље, борбе, акције, нормалног додавања, центаршута... Гађај Стојковићу Тавамбу и Ожеовића па шта буде. Мада, какав је задатак Грујић имао, и да смо за три класе били бољи не би нам дао победу. Пенал на крају је врхунац лицемерја и понижења који доживљавамо као клуб.

Понижени смо данас били и на терену и на трибини. Три јебене фракције и какофонија, курац од балона који су убацили у ложу без икакве реакције обезбеђења (којег није наравно ни било око ложе) нити полиције је доказ колико нам је клуб на ниским гранама. Посебна прича су цигани који су улетели на запад, па нас мало туку они, мало жандармерија. Милина. Свака част свим нашим људима који су пружили отпор удбашима у црвено-белом. Једина позитивна ствар са вечерашње утакмице је управо то супростављање (рекао бих отпор али ми се на ту реч посебно повраћа) циганима и скандирање Усни хомосексуалцу. Лепо је то било чути у том интензитету после дуже времена. Са циганима ни у цркву. Највећи олош који хода овом земљом су они. И после се неко чуди зашто бих навијао за црног ђавола против њих. Цео јебени ОВК са све домобранима да игра против цигана, навијао бих за ове прве. Умрите говна мајку вам јебем!


Пошто куп не може да залечи ране, путуј Ђукићу и да се не љубимо. Пичкаста сезона, са језивом игром и ужасним резултатима на домаћем терену. У свим дербијима ове сезоне смо били подређени што се није десило дуги низ година. Овај вечерас на посебном нивоу трагедије...

Једине добре ствари су та Европа, и убацивање клинаца у први тим. Илиев и управа су разорили прошлосезонски тим, продали из сваке линије кључне играче, а замене нису адекватне. Или је до квалитета замена, или до тренера који не уме да извуче ништа из њих. Тошић језив, Ожеговић исто, Сума суви просек (мада бих га ја задржао у тиму само због овога вечерас, што је показао већа муда од свих наших играча), одбрана и даље исподпросечна итд итд.

Све у свему, једино чему смо се радовали и што има реалну снагу су утакмице у ЛЕ, победе, пролеће и ојачавање коефицијента. Сезону би извукла борба у дербијима, није победа неопходна. Ако су толико бољи, нека их, нека победе, нека узму титулу. Али пичкаста, уплашена и безидејна игра Партизана је недопустива и због тога Ђукић треба да лети. А са њим и Илиев. И Јанковић под обавезно.

Лек на рану ми је ставио Џикић, па ни говна неће моћи да се радују како су хтела. Добише курац, а биће право уживање читати и слушати њихове изјаве и лајање пудлице ових дана.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
Kolika su to govna ciganska sam znao, ali, Arena prenosi kako kurac od balona ide zapadom i napada ložu. Pa se javlja pseto cigansko, od reporterena sa terena, gde on non-stop potencira kako je ispod "severne" tribine, i govnar ciganski prebrojava ciganske grupe. Ovo sam prvi put čuo i video.
Teško za gledanje, sami sebi smo dali dva gola. Glupost Vulićevića, i bežanje od ciganskog pseta, čovek definitivno nije više za Partizan. Drugi gol, još veća glupost.

Ono što je najgore, govna su nas zasluženo pobedila, ili smo mi sami sebe pobedili.
Sumu svaka čast na mudima, i žao mi je što Janković kad već nije igrao, bar zalepio šamarčinu odvratnom Stojkoviću.
#51, sine kad počneš da ulaziš u frku sa borjanom, uđi do kraja, a ne da se posle povlačiš. Trebao si ga da zgaziš, kad se već pokurčio. Ne bi se govnar kurčio da su na teren bili Srđa ili Raca.

Nama ostaje Partizan i u dobru i u zlu. Samo se nadam bez Đukića, Ilieva, Uprave SNS i naravno navijača Frankovih momaka.

ŽIVEO PARTIZAN!!!!

Jos je tajnsa atletske i dobar kako je komentator bio odusevljen kako se cigani igraju balonima. Onaj sa staze je u ukljucenju zelio da isprica za sraman potez i onda krenuse incidenti na zapadu. I naravno da bi Arena zastitila ovoga seronju sto je prenosio, onoga sa staze vise i nisu ukljucivali.

Vulicevic je u svakom derbiji do sada isto ovo radio i kod suteva i kod centarsuteva, samo sto nas zbog toga ranije nisu kaznili.
Momak vise ne moze biti ni solidna rezerva, a kamoli sta vise.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Evo ja sam i bio i video i nemam pojma sta podrazumevate pod odbranom "grobarstva"? Mozda postoje neki drugaciji kriterijumi, ali dobro. Previse dece, previse devojaka, i premalo ljudi na krv i noz... Nazalost, takvi su nekada bili na Istoku i verovatno su i veceras bili tamo.

A o policiji koja tuce neduzne ljude i pravi stampedo, sta reci!? Da je ovo Danska, verovatno bi visili po stubovima za primer, ali ovo je ipak premijerova Srbija.

Tuzan dan.

Pa upravo o tome ti i pricam, mnogo zene i dece na koju su nasrnula gamad ciganjska i zandarska pa nismo dali na sebe i branili se kako smo umeli i mogli. E to je odbrana grobarstva o kojoj pricam, o ideji da iako si nadjacan ne ustuknes i ne ostavis drugara, navijaca, partizanovca na cedilu
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ovi sto su gledali u prenosu, videli su tribinu u stampedu. Rasterivanje gore nego onomad na ciganskom Istoku i tesko da ce drugacije da se sudi o tome. A policija koja bije i sateruje ljude preko stolica, to je za krivicnu prijavu svakom od njih. Toliko o ovoj drzavi i onima koji je vode. Hebeni holokaust!

Nazalost, nije bilo nikakve odbrane. Da je srece pa da su makar ovi Partizanovci probili ogradu pa da nastane show, ali na kraju je bio jedan tezak shit. Svejedno, i dalje mi je zao sto kometa nije roknula. Neke dobre ljude da spasi od ogavnih cigana, a mene da spasi od ovog prokletog Kluba.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
hoce li neko da smeni ono pseto cigansko na nasoj klupi i da otera onog narkomana sa mesta sportskog direktora
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Nazalost Djukic ima previse jak ugovor da bi ga smenili
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Mislim da niko to ne sme da uradi, jer da sme Partizan danas ne bi izgledao ovako kako jeste.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ja sa njim nisam siguran ni da ćemo Kup osvojiti, a gledaćemo ga do kraja. Krvi bih mu se napio. Mrzim ga ko žlezdu, a žlezdu jedino konstantno jako mrzim. Proklet bio dan kad je ušao u Klub.
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
1. Celu sezonu se zlopatimo, mucimo, igramo bedno i jadno. Za to ke kriv Miroslav Djukic. Bio sam protiv njega jos kad je kao opcija bio (pogledati sve ranije poruke) a evo 10 meseci posle se se do tancina ispostavilo tako. Prosto on kao trener mog Partizana mi se gadi. A igraci, e pa za mene Partizanovci niste (cast izuzecima), jer da jeste igrali bi s mudima i u duelu bi bar stojkovicu ako nikom drugom napravili otvoreni prelom.

2. Bio sam na zapadu i evo- sve je bilo planirano a evo o dokaza. Duz stepenica koje su do nas delile od sredine ka izlazu je stajao po jedan cigan iz neke ekipe. Da su clanovi ekipa videlo se kod 2-3 po istetoviranim nazivima istih. Od nasih na zapadu 95% obicnih normalnih ljudi i partizanovaca, 5% momci u donjem cosku sa R. Kao i ostalih 95% i tih 5% "ozbiljnijih glava" normalno gleda utakmicu. Ali avaj, balon putuje duzinom od 50 metara lagano, murija ga ne sklanja, hoce da nas jebu u zdrav mozak-e pa necete zajbali ste se, evo sad vama grobarska kurcina sa zapada! Dzaba i plan, i romi iz ekipa i kerovi vlasti(panduri koji nereaguju). Mi grobari sa zapada branimo obraz grobarstva i reagujemo, u totalnom brocanom deficitu (odnos na zapadu 80-20 za njih mi im jebemo mater koliko je to bilo moguce. Posto nas picke nisu porazile kako su ocekivale preskacu i junaci sa severa medjutim kerovi ciganske vlasti(murija) razdvaja i tera sve. E pa ovom prilikom BRAVO I HVALA SVIM OBICNIM LJUDIMA,OCEVIMA SA DECOM, MOMAKA SA DEVOJKAMA, SREDOVECNIH MUSKARACA I ONIH 5% "IZ PRICE" KOJI SU STALI U GARD I POKAZALI IM GROBARSKI KURAC. NISMO MI vi PA DA NAS RAZVLACITE KO MI vas na istoku JNA, MI SMO ONI KOJI SU vas NA vasem STADIONU JURILI I CISTILI NAISTOKU SKORO DO severa U VISE NAVRATA. A vi "nase" ekipe ako imate bar gram mozga, obraza i casti gledajte pa resavajte sta imate da nam se ove 3 strane od veceras vise nikada ne ponove. Nisam ni fan kimijevih(i za njih ogromna kritika po svim pitanjima) ali okusnica db-a na jugu s nakazom koja ih predvodi je zivo ulo i rak Grobara.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
evo covek vam napisao sve od A do Š kako je bilo
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
"Partizanovci" pušteni sa stadiona tek pre oko pola sata
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Kao i cele godine,mi i danas nismo igrali fudbal.Jad,ochaj i beda.Bruka.Shta onaj chovek radi na klupi Partizan meni stvarno nije jasno?Ali valjda zna Ivica,chovek poznat kao bombash.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Sramotno orvo poluvreme.

Odbrana cela očaj, baš svi sa zadnjim veznim.

Janković ne zaslužuje da igra ni po jednom kriterijumu.

Djukiću odlazi jer prosto je..nemamo igru, mi samo bunarimo..

Na zapadu bilo svega ali ostali smo do kraja..

Kimijeve su držali 2h posle utakmicei sve i jednog po jednog pretresali.

Priča se da su izbili sukobi na tribini izmedju murije i Partizanovaca.

Voelo bi da vidim da neko cigane drŽi zaključane 2h posle utakmice na JNA..

Ah da ciganska smo država..!!!
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Sedeli smo 2 sata u kavezu kao budale.. Bacali su i suzavac..
Mozda je to bilo zbog VUCICU PEDERU?
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
U kakvoj mi banana drzavi zivimo covece
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Сад да "поправимо слику" како рече Мирослав Ђокица. Као да је неко зажмурио од блица на фотографисању, па ће следећи снимак да испадне боље, а за овај није важно.
Мада фотка је скоро па савршена, слика и прилика оног што је ове сезоне урађено са клубом и споља и изнутра.
Од тима који је такорећи јуче шамарао кога је стигао и како је хтео, стручњаци су направили гомилу гологузих евнуха, гурнутих на тацни циганској дружини и циганском судији, па не вреди кукати што нам чергарски фалуси витлају пред очима.
Да све буде јадније, морао је мали вашарски жонглер да набоде Снежиног ћелавог мајмуна да би макар мало пролили тестостерона по смрдљивој рупетини. Сад макар најскупље појачање у историји, има јак разлог да направи још једну серију неодиграних мечева. У том ће се ваљда опет повредити на неком тренингу.
Претпостављам да нас зацело очекује неки Весник који ће открити да смо свакако победили у овом дербију, али сами себе, што у крајњој линији није ни битно , ако стигнемо да поправимо ту слику.
И претпостављам да ће Ивица бити љут, али релаксиран. Ово прво јер је створио тим јачи од прошлогодишњег, али чешће побеђује себе, него противнике, а ово друго јер је створио тим јачи од прошлогодишњег.
Чича - Вучела ће написати саопштење о циганским балонима, Вулетић ће се играти балонима, а ми можемо да се сликамо, већ за који дан, кад Ђука буде кренуо да поправља слику.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top