Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Jel ima neko da “izvadi” neki link ili nesto od statistike?

pasovi, pretrcani km itd? trebalo bi da ima to shugava arena
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Можда такозвани дерби нисмо номинално изгубили, али смо у сваком случају доживели пораз. Мој утисак је такав да је један од најтежих.
Сам резултат, па и игра овде су потпуно ирелевантни, када је пораз тако слојевит и са толико појавних облика.
Пораз је оно што се десило на јужној трибини, а што је само манифестација разарајућег пораза који по том питању живимо већ дуго времена и који је вероватно и најтрагичнији и по много чему и најпогубнији по клуб.
Пораз је изглед и стање тима који је изашао на терен, не знам само да ли више због неких који нису били ту, или неких који јесу?
Пораз су спортски директор и тренер чија је слика и прилика екипа која изгледа тако да би неопходни квалитативни помак могла донети једино комплетна замена играчког кадра са изузетком неколицине чија се имена могу набројати на прсте једне руке, а за које постоји највећа извесност да ће најпре и отићи.
Пораз је чињеница да смо после толико времена дочекали да буде суђен пенал у нашу корист, а да опет, не можемо осећати било какво задовољство тим поводом, обзиром на јак утисак да је он само послужио у сврху дисквалификације наших примедби на брутално протежирање огавне гомиле фекалија из комшилука.
Пораз је и чињеница да нисмо у стању, а можда ни решени, да на било који начин заштитимо себе и свој интерес.
Пораз је и тај нерешен резултат, који је само кулиса у фарсичној представи по имену дерби, у којој су цигани практично добили све или макар нису изгубили ништа, а ми свакако нисмо добили ништа, а крајње наивно или не дај Боже кооперативно изгубили и ту не нарочито учинковиту, али опет врло убедљиву илустрацију бестијалног одржавања звездосрбије довољно високо, да Партизн увек буде довољно ниско.
Пораз је то што је све виђено синоћ, сасвим природан и готово очекиван след догађаја, а све рефлексије тих дешавања подразумевају једино дисквалификацију, понижавање Партизан и дезавуисање свих аргумената који сведоче о апартхејду коме је изложен.
Убеђен сам да синоћни дерби не би добили ни под каквим околностима, без обзира на игру и дешавања на терену.
Када се све погледа у светлу опште познатих околности сасвим је јасно да смо овом утакмисом потпуно изиграни и да смо само послужили као статисти у сопственој пропасти и полирању чергарске недодирљивости.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Utisci sa derbija su pomijesani, ali vise ka negativnoj strani.

E moj Saviću,nisi u stanju ni kopačku Evertonovu da prošetaš ko čovek.

Posto vidim da neki ovo nisu vidjeli da protumacim. Evertona su prekrsili negdje oko centra i, posto Mazic nista nije svirao, Eviju je pukao film i bacio je kopacku (koju su mu pretpostavljam skinuli tim startom), da bi je ovaj specijalac Savic uzeo i trcao sa njom u rukama i pravio se blesav kao da ne zna cija je. A nakon toga napravio penal :D.

I to je jedino pozitivno na derbiju.

„Dobio sam nezasluženo žuti karton odmah na početku meča i to je za 50 odsto uticalo na moju igru“, kaže ofanzivac crno-belih.

Ovo za Tavambu je živa istina i odma sam znao da će da se ponovi onaj meč iz Evrope protiv šiptara. Ista situacija je bila i noćas. Ciganski smrad podijeli žute na početku i odma to utiče na igru tih igrača, jer nije isto kad igraš 70-80 minuta sa žutim kartonom.
A fino ih je dijelio na početku našim igračima.
Najlakši način da "neprimjetno" utičeš i te kako na igru.
Ova sezona je do sad cijela bila "malo nam je falilo". I stvarno jeste. Tako smo bili blizu par puta, a tako smo daleko sad.
Noćas je mogla da se preokrene cijela ova sezona siguran sam u to, ali opet malo je falilo.

Ovo bismo morali zestook da pritisnemo. Pa oni kao da su nam i svirali penal samo da ih vise time ne smaramo i da ne uvedemo VAR. To potvrdjuju i cigani sami a i ovo sto je kolega napisao. Mazic je nase najbolje igrace (a i tako smo bili desetkovani) odmah skratio na manje dejstvo time sto im je dao zute ni za sta, a pritom nije za isti intenzitet ili gori sankcionisao cigane. I tu ne pricam o onom sto je morao da da zuti zbog penala (to novo pravilo kaze da ne das DIREKTAN crveni jer je penal dovoljna kazna, ali da DAS zuti, a mislim mozda jedino ne mora ako je neki nenamjeran faul ili igranje rukom, a ovo nije bilo nijedno) nego o faulovima uopste, a pogotovo onom unosenju u facu Sumi i slicno.

I na kraju jos jednom, stvarno mi nisu jasni oni specijalci koji su pokusali da preuzmu neku vlast na derbiju. TO stvarno moras biti prilicno naivan, da ne kazem glup. A cini mi se da su jos dobro i prosli s obzirom na to sto su ljudi mislili da su cigani.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Tesko mi je pao neresen rezultat, pobedu smo ispustili, i to bez nekoliko vaznih igraca, prvenstveno mislim na Tosica. Sigrno bi sa njim imali daleko bolje izvodjenje prekida, a i u polju bi sigurno mnogo vise pruzio od Sume. Stobse tice sudjenja, bilo je pogresnih odluka, ali objektivno je bilo u nasim rukama, cak smo imali bolje sudjenje nego na nekim prethodnim utakmicama u ovoj nakaradnoj ligi. Nismo mi nista srecno dobili sinoc, to sto Stojkovic brani, nije sreca nego kvalitet, tako da tu nema nikakve srece, nego odlican golman, koji radi svoj posao. Kao sto su Ozegovicevi promasaji i pogresne odluke u odredjenim situacijama nedostatak kvaliteta, nekoliko puta kasni sa dodavanjem, ili nerezonski puca na gol, kao recimo u prvom poluvremenu, kada je imao samog Tawambu na penalu, a on sutira iskosa i to poprilicno traljavo. Sta je tu je, fali nam 5-6 igraca, i to pod uslovom da nam ne prodaju sve ove koji valjaju.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.944
Reaction score
26.928
Verovatno detaljno pregleda polozaj ruku i nogu, da li nekome fali kopacka, mukotrpan je to posao, razumi ga.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Nisam uopste nezadovoljan,jer da mi je neko prije utakmice ponudion ,1-1 trceci bih prihvatio.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.944
Reaction score
26.928
Derbi da igramo sa pet igraca, bio bih nezadovoljan neresenim rezultatom. Nereseno prihvatljiv rezultat samo kad smo mi ti koji izjednacimo.
O galaktikosima koji su u sanse ulazili posle debilnih gresaka nasih debila u odbrani necu ni rec.
O sudijskoj gnjidi koja nas i pored dosudjenog antologijskog penala, osteti, sta reci.
I kad sam video da nema Tosica u protokolu, zeleo sam samo pobedu! Za sve ostalo me boli kurac! Pobeda ili nista!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Verovatno detaljno pregleda polozaj ruku i nogu, da li nekome fali kopacka, mukotrpan je to posao, razumi ga.

Kaze jeste igrac musavi u ofsajdu, ali centarsut nije dosao do njega nego je Ostojic pre toga izbio loptu. Znaci klasicna ofsajd situacija, centarsut ide u njegovom smeru, linijski to gleda i cuti.

Kako taj Radojicic spava nocu nije mi jasno, jel on potpuno lud covek ili preterano hrabar?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Zbog čega misliš da je potrebna hrabrost za ovo što on radi? On radi upravo ono za šta nije potrebna hrabrost već samo da si obraza bez.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ni prvi ni poslednji koji je mislio da moze da se igra sa zdravim razumom, zato kazem ili je kompletno lud ili veoma hrabar.
 

Lavajaw

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2017
Порука
31
Reaction score
5
Локација
Beograd
Mislim da ce Partizan posle zimskih priprema da igra mnogo bolje. I da, sto Djuka kaze: "Selo nije nikom sagradilo kucu".
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Eh, nema ovde zdravog razuma, pa se slazem sa tim da ti ne treba hrabrost da se uklopis u ludilo i bezobrazluk koji nas okruzuje. Masu ljudi i ne zanima ozbiljno sta se desava, a opet ostrascenim cignsturama samo daje impuls. Eto posle derbija naslov veliki vujadin, i slicna sranja, a mi grobari kao nesto kukamo, zbog moci koju imaju na raspolaganju, su nas nadigrali na svim poljima, rezultat njima odgovara, njima je nereseno isto sto i pobeda, a sta smo mi dobili, samo penal posle 60 derbija. To sto su polovinu prvenstva namestili, pojeo vuk magarca i razlaz, oni su veliki hrabri, neunistivi romanticari, a mi neka masa koja se kolje medju sobom.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Stojković: Neću sukob s Partizanom


http://mondo.rs/a1064974/Sport/Fudbal/Vladimir-Stojkovic-ide-iz-Partizana-Ne-bih-svadju.html

"Imam neku svoju filozofiju, a to je, da budem iskren, da ne bih da ulazim u sukob sa Partizanom, da se svađam. A, ne bih ni da uzimam pare od svog kluba. Duša bi me bolela da sada kažem Partizanu ovo ili ono"

"Verovatno i Partizan ima nekih moranja oko dovođenja igrača i svakako ne bih želeo da se ikada pomene da sam Partizanu tražio pare".

radi se o tome da nemam srca da tražim novac, da budem neko ko zarađuje ogromnu sumu u Partizanu, a nemam više ni 19 godina da ostanem još pet ili više sezona tu. Nadam se da će ljudi razumeti šta želim da kažem…", nadovezao se Stojković.



Znao sam da su velike sanse da ide ali nadao sam se ipak da ce ostati. Videcemo sad dali ce nam opet Kljajic kidati zivce ili cemo mozda angazirati golmana na primer onog Popovica iz Vozdovca
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Zasluzio je svaku paru i da ne bi morao on sam da trazi bolje uprava sama da mu se ponudi i da se dogovore zato sto golmana poput njega necemo naci sigurno ni kad bi dali 2x vise nego njemu plus bi nas njegov odlazak sprecio da se pojacamo na vise od dve pozicije u polju s obzirom da ne moze da se prijavi vise od 3 nova igraca u evropi na prolece. Fali nam bolji levi bek, a mozda cak vise stoper nego bek jer levih bekova imamo trojicu, a ni jedan Miletic se nije nesto proslavio i s obzirom da Cela moze da igra desno, a mi osim Vuleta desnog beka nemamo recu cu da Milenkovic ne igra u Fiorentini i da bih mnogo voleo da ga vidim na pozajmici kod nas... :)
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.944
Reaction score
26.928
Stojković: Neću sukob s Partizanom


http://mondo.rs/a1064974/Sport/Fudbal/Vladimir-Stojkovic-ide-iz-Partizana-Ne-bih-svadju.html

"Imam neku svoju filozofiju, a to je, da budem iskren, da ne bih da ulazim u sukob sa Partizanom, da se svađam. A, ne bih ni da uzimam pare od svog kluba. Duša bi me bolela da sada kažem Partizanu ovo ili ono"

"Verovatno i Partizan ima nekih moranja oko dovođenja igrača i svakako ne bih želeo da se ikada pomene da sam Partizanu tražio pare".

radi se o tome da nemam srca da tražim novac, da budem neko ko zarađuje ogromnu sumu u Partizanu, a nemam više ni 19 godina da ostanem još pet ili više sezona tu. Nadam se da će ljudi razumeti šta želim da kažem…", nadovezao se Stojković.



Znao sam da su velike sanse da ide ali nadao sam se ipak da ce ostati. Videcemo sad dali ce nam opet Kljajic kidati zivce ili cemo mozda angazirati golmana na primer onog Popovica iz Vozdovca

Ovo je covek koji je iskreno okajao grehe ruzne proslosti! Hvala ti Vladimire, voleo bih da ostanes, ali i ako odes, sve najbolje i neka te sreca prati.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ma ne zeli da dodje u situaciju da mu ponude veliki ugovor od koga ce mu isplatiti 30 posto pa da posle preko suda treba da se ganja sa govnima i prlja svoje ime . Zna se da je Srbija patentirala tu vrstu ugovora zvanu oprost dugova,treba da je zastitimo u Unesco.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.170
Reaction score
707
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Naravno da mu treba ponuditi dobar ugovor, i to na 5 godina jer nema sanse da cemo naci boljeg golmana za to vrijeme. E sad, ako mu neki stranci daju bolje pare (ili zeli da ide iz nekog drugog razloga) ne treba covjeku praviti problem. Svakako ce se vratiti da zavrsi karijeru u Partizanu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top