Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
A sto se tice glasanja to su vuciceve metode. Mada to nisu metode jer on je lud.
Ne svidja mi se utakmica, iako je Pfc pobedio, nema glasanja.
I to prolazi ovde,a posle se cudimo sto to ide na nivou drzave.

Nadam se da nece i sankcije biti kao kad se spomene onaj kome se ime ne spominje.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Profesore, mi po tvome bolje da se ubijemo, nego ovaj crnjak da zivimo:respect

Не бих волео да моји коментари послуже некоме као изговор да дигне руку на себе, тако да ако ти се то врзмало по глави пријатељу, немој , сачекај, умем ја да пишем и афирмативне уписе, па ће ти онда трава бити зеленија, небо плавље и живот ће поново имати смисла.

A sto se tice glasanja to su vuciceve metode. Mada to nisu metode jer on je lud.
Ne svidja mi se utakmica, iako je Pfc pobedio, nema glasanja.
I to prolazi ovde,a posle se cudimo sto to ide na nivou drzave.

Nadam se da nece i sankcije biti kao kad se spomene onaj kome se ime ne spominje.

Претпостављам да поређење са највећим сином нашег народа треба да разумем као комплимент, али морам признати да ми није пробудило емоције. У сваком случају у праву си, нису у питању методе, већ пука узурпација положаја и неки вид апсолутизма или бих могао да се правдам да ако сам можда луд, сигурно нисам глуп да разумем на шта ово личи и куда води. Ствар је некакве Гробарске хигијене да се овакво понашање сматра недостојним, а ствар Гробарског васпитања да се ово данас не гледа тек кроз пуку победу. Ако би такав став још изазвао какву реакцију код извођача радова, тим боље, мада сам скептик.
Што се санкција тиче, неће бити, гледам да гурам неки просвећени апсолутизам.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Sreca prati ovog naseg trenera. Ali kad pomislim kakve sklanjalice igraju musavci i kako im izlaze na teren ekipa koje nisu u full sastavima. Drago mi sto je ovako.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kad već moram da se uključim u program... ODIGRALI SMO KAO OBIČNE PIČKE!

Očajno izdanje Partizana... i da ovi ciganski kreteni iz Mladosti nisu sebi pucali u koleno i to četiri puta, cigani iz rupe bi već danas slavili titulu.

Celih 90 minuta nismo stvorili stopostotnu priliku za gol. Štoviše ni pravu napadačku akciju nismo imali... sve to protiv jedne Mladosti, a ne Mančestera!

Boli me ku*** ko je kriv za ovo sranje, ovo više ne sme da se desi!
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
Caesar's wife must be above suspicion ("Na Cezarovu se ženu ni sumnjati ne sme").

Zanimljiva je priča o toj maksimi. Rimska anegdota kaže da je političar imenom Publije Klodije Pulher pokušao da zavede Cezarovu ženu, Pompeju, prerušivši se u ženu i ušunjavši se na ekskluzivno ženski ritual čija je domaćica bila pomenuta Pompeja. Lepotan je uhvaćen - "pulcher" znači lep - a Cezar se od Pompeje razveo iako nesrećna žena verovatno ni za šta nije bila kriva.

Zašto?

Pa zato što se na Cezarovu ženu ni sumnjati ne sme.

Nadam se da Jasmina i ostale naše dame neće pomisliti da smatram kako muško-ženski odnosi treba tako da izgledaju; naravno da ne smatram, ali za Partizan je ta maksima sada veoma važna.

Jedna od glavnih razlika ciganskog i našeg univerzuma, ona na koju smo najponosniji, jeste etička. Oni kradu, mi bivamo pokradeni; oni lažu, o nama se laže; njima pomažu sudije i protivnici, fudbalske i političke institucije, Arapi i Rusi, a mi na sve to prezirno pljujemo.

Kada je već tako, i kada nam je do etičke nadmoći stalo, onda na naš moral ne sme da padne ni senka sumnje.

I zato sam besan na klub - baš tako, na klub, ne samo na tim - kada sebe na terenu dovede u moralno kompromitujuć položaj, kada kriminalnom igrom dopusti da nam pobedu protiv poluamaterske ekipe donesu crveni karton ili penal, pa makar bili najočigledniji u istoriji fudbala; i zato sam ugasio prenos nakon drugog crvenog kartona za Mladost, i zato takvim pobedama ne mogu da se radujem.

Neko će reći da se protiv đubradi ne može džentlmenski, i to potpuno uvažavam, ali se bojim da u silnoj radosti zbog toga što smo "ciganima uterali kurčinu" ne zaboravimo šta nas od njih razlikuje.

Čak i ako samostalnu vrednost morala privremeno zanemarimo, pa govorimo sa stanovišta praktičnosti, treba se setiti prethodnog proleća. Pošto smo gazili sve što nam je stalo na put, pošto smo protiv Čerge, u njenom sopstvenom kokošinjcu, prvo pokradeni za anale, a potom čerupali takođe za anale, čak je i kroz medije - koje inače sa razlogom zasipamo drvljem i kamenjem - počelo da provejava kako cigani nisu zaslužili titulu, i to je možda doprinelo proleću koje nikada nećemo zaboraviti. Moguće je da su Politika i Fudbal procenili da bi dalje guranje Čerge uz brdo bila prevelika bruka, i da je zato protiv Voždovca prepuštena sopstvenim nesposobnostima.

Kraće rečeno, moguće je da nam je nesumnjiva etička premoć donela sasvim konkretnu korist.

A tu premoć ovakvim pobedama nećemo steći.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Zasto bi se uopste postavljalo pitanje zbog cega, a tacnije, zbog koga ovako izgledamo na terenu? Zasto kad svi znamo odgovor na to pitanje.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Najveći Djukićev problem je što nije trener za njiva ligu. Desktrukcija fudbala na našim terenima je ispod svakog nivoa i način na koji Djukić razmišlja i njegova filozofija fudbala ne mogu da se uklope u naš truli sistem.
Jasno je, ako ne uzmemo našu ligu,da su nam rezultati u Evropi nebitni, i mora da pronadje način na koji će se lakše nositi sa njiva ligašima. Nisam od onih koji u ovom trenutku žele njegov odlazak, ali mislim da ako ne popravi igru protiv naših klubova do kraja sezone, trebalo bi da se rastajemo.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.390
Reaction score
3.211
Локација
Tamo gde su Grobari
Konačno jedna konstruktivna i dobronamerna kritika, bravo:clap
Slažem se potpuno sa tvojim postom.

Ono što se moglo čitati zadnjih par strana je velika sramota za svakog Partizanovca i za ovaj forum. 10 puta gora sramota nego jućerašnja igra Partizana!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Svasta se ovde moze procitati, jedino si tu u pravu.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Caesar's wife must be above suspicion ("Na Cezarovu se ženu ni sumnjati ne sme").

Zanimljiva je priča o toj maksimi. Rimska anegdota kaže da je političar imenom Publije Klodije Pulher pokušao da zavede Cezarovu ženu, Pompeju, prerušivši se u ženu i ušunjavši se na ekskluzivno ženski ritual čija je domaćica bila pomenuta Pompeja. Lepotan je uhvaćen - "pulcher" znači lep - a Cezar se od Pompeje razveo iako nesrećna žena verovatno ni za šta nije bila kriva.

Zašto?

Pa zato što se na Cezarovu ženu ni sumnjati ne sme.

Nadam se da Jasmina i ostale naše dame neće pomisliti da smatram kako muško-ženski odnosi treba tako da izgledaju; naravno da ne smatram, ali za Partizan je ta maksima sada veoma važna.

Jedna od glavnih razlika ciganskog i našeg univerzuma, ona na koju smo najponosniji, jeste etička. Oni kradu, mi bivamo pokradeni; oni lažu, o nama se laže; njima pomažu sudije i protivnici, fudbalske i političke institucije, Arapi i Rusi, a mi na sve to prezirno pljujemo.

Kada je već tako, i kada nam je do etičke nadmoći stalo, onda na naš moral ne sme da padne ni senka sumnje.

I zato sam besan na klub - baš tako, na klub, ne samo na tim - kada sebe na terenu dovede u moralno kompromitujuć položaj, kada kriminalnom igrom dopusti da nam pobedu protiv poluamaterske ekipe donesu crveni karton ili penal, pa makar bili najočigledniji u istoriji fudbala; i zato sam ugasio prenos nakon drugog crvenog kartona za Mladost, i zato takvim pobedama ne mogu da se radujem.

Neko će reći da se protiv đubradi ne može džentlmenski, i to potpuno uvažavam, ali se bojim da u silnoj radosti zbog toga što smo "ciganima uterali kurčinu" ne zaboravimo šta nas od njih razlikuje.

Čak i ako samostalnu vrednost morala privremeno zanemarimo, pa govorimo sa stanovišta praktičnosti, treba se setiti prethodnog proleća. Pošto smo gazili sve što nam je stalo na put, pošto smo protiv Čerge, u njenom sopstvenom kokošinjcu, prvo pokradeni za anale, a potom čerupali takođe za anale, čak je i kroz medije - koje inače sa razlogom zasipamo drvljem i kamenjem - počelo da provejava kako cigani nisu zaslužili titulu, i to je možda doprinelo proleću koje nikada nećemo zaboraviti. Moguće je da su Politika i Fudbal procenili da bi dalje guranje Čerge uz brdo bila prevelika bruka, i da je zato protiv Voždovca prepuštena sopstvenim nesposobnostima.

Kraće rečeno, moguće je da nam je nesumnjiva etička premoć donela sasvim konkretnu korist.

A tu premoć ovakvim pobedama nećemo steći.

Svaka chast.

Ne smem nista da kazem jer cu biti identifikovan kao cigan i sta ne vise...
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Na koji KUP misliš?
Kup LE, ili onaj domaći ,,titula u kupu,, ili onaj košarkaški, večeras u Nišu?
Ili sva tri?
Ili samo dva od tri, jedan od tri?

Ovaj košarkaški smo večeras uzeli, znači, što se tiče kupova, još samo ostaje da uzmemo ova dva fudbalska... :D
:napred Partizan:ziveli:napred Partizan

Mislio sam na kosarkaski, tako i bi.

I ostali kupovi, vazne, tanjiri i pehari ce doci na red samo polako :D
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Ovaj naš nije filozof sigurno, iz Šapca čovek, jebi ga.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
3 boda ko 3 boda, ko jebe Mladost, jbt, posle 2-3 nedelje ce biti bas to- samo 3 boda, ali...

Nisam nesto ranije silovao navijanje protiv komsinice, potpuno mi je bilo svejedno sta ce uraditi "u Evropi", da ne kazem boleo me kurac, sve dok se nisu pojavile svinjske glave, covici, terze, saopstenja, i kao slag onaj degenerik na vlasti koji rusi moj klub, da bi procvao njegov.

E, od onda, mada nisam bas pristalica, sto zbog pritiska, sto zbog nepotrebne izlozenosti kritikama za namestanje, ne da navijam za raspale gruzijce i kazahtance, nego mi ovakve utakmice kao ova juce ponekad tako dobro dodju, taman da ta populacija koja drka nad nemoralnim unistenjem mog kluba pocrka onako odjednom.

Iznedrivanje ciganskih miseva na forumu mu dodje kao bonus.

Sisajte ga mamu vam jebem prokletu, i strepite. Ni namestenoj tituli se ne mozete nadati dok smo zivi!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Caesar's wife must be above suspicion ("Na Cezarovu se ženu ni sumnjati ne sme").

Zanimljiva je priča o toj maksimi. Rimska anegdota kaže da je političar imenom Publije Klodije Pulher pokušao da zavede Cezarovu ženu, Pompeju, prerušivši se u ženu i ušunjavši se na ekskluzivno ženski ritual čija je domaćica bila pomenuta Pompeja. Lepotan je uhvaćen - "pulcher" znači lep - a Cezar se od Pompeje razveo iako nesrećna žena verovatno ni za šta nije bila kriva.

Zašto?

Pa zato što se na Cezarovu ženu ni sumnjati ne sme.

Nadam se da Jasmina i ostale naše dame neće pomisliti da smatram kako muško-ženski odnosi treba tako da izgledaju; naravno da ne smatram, ali za Partizan je ta maksima sada veoma važna.

Jedna od glavnih razlika ciganskog i našeg univerzuma, ona na koju smo najponosniji, jeste etička. Oni kradu, mi bivamo pokradeni; oni lažu, o nama se laže; njima pomažu sudije i protivnici, fudbalske i političke institucije, Arapi i Rusi, a mi na sve to prezirno pljujemo.

Kada je već tako, i kada nam je do etičke nadmoći stalo, onda na naš moral ne sme da padne ni senka sumnje.

I zato sam besan na klub - baš tako, na klub, ne samo na tim - kada sebe na terenu dovede u moralno kompromitujuć položaj, kada kriminalnom igrom dopusti da nam pobedu protiv poluamaterske ekipe donesu crveni karton ili penal, pa makar bili najočigledniji u istoriji fudbala; i zato sam ugasio prenos nakon drugog crvenog kartona za Mladost, i zato takvim pobedama ne mogu da se radujem.

Neko će reći da se protiv đubradi ne može džentlmenski, i to potpuno uvažavam, ali se bojim da u silnoj radosti zbog toga što smo "ciganima uterali kurčinu" ne zaboravimo šta nas od njih razlikuje.

Čak i ako samostalnu vrednost morala privremeno zanemarimo, pa govorimo sa stanovišta praktičnosti, treba se setiti prethodnog proleća. Pošto smo gazili sve što nam je stalo na put, pošto smo protiv Čerge, u njenom sopstvenom kokošinjcu, prvo pokradeni za anale, a potom čerupali takođe za anale, čak je i kroz medije - koje inače sa razlogom zasipamo drvljem i kamenjem - počelo da provejava kako cigani nisu zaslužili titulu, i to je možda doprinelo proleću koje nikada nećemo zaboraviti. Moguće je da su Politika i Fudbal procenili da bi dalje guranje Čerge uz brdo bila prevelika bruka, i da je zato protiv Voždovca prepuštena sopstvenim nesposobnostima.

Kraće rečeno, moguće je da nam je nesumnjiva etička premoć donela sasvim konkretnu korist.

A tu premoć ovakvim pobedama nećemo steći.
:respect

sta reci, svaka cast, od reci do reci !
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
Caesar's wife must be above suspicion ("Na Cezarovu se ženu ni sumnjati ne sme").

Zanimljiva je priča o toj maksimi. Rimska anegdota kaže da je političar imenom Publije Klodije Pulher pokušao da zavede Cezarovu ženu, Pompeju, prerušivši se u ženu i ušunjavši se na ekskluzivno ženski ritual čija je domaćica bila pomenuta Pompeja. Lepotan je uhvaćen - "pulcher" znači lep - a Cezar se od Pompeje razveo iako nesrećna žena verovatno ni za šta nije bila kriva.

Zašto?

Pa zato što se na Cezarovu ženu ni sumnjati ne sme.

Nadam se da Jasmina i ostale naše dame neće pomisliti da smatram kako muško-ženski odnosi treba tako da izgledaju; naravno da ne smatram, ali za Partizan je ta maksima sada veoma važna.

Jedna od glavnih razlika ciganskog i našeg univerzuma, ona na koju smo najponosniji, jeste etička. Oni kradu, mi bivamo pokradeni; oni lažu, o nama se laže; njima pomažu sudije i protivnici, fudbalske i političke institucije, Arapi i Rusi, a mi na sve to prezirno pljujemo.

Kada je već tako, i kada nam je do etičke nadmoći stalo, onda na naš moral ne sme da padne ni senka sumnje.

I zato sam besan na klub - baš tako, na klub, ne samo na tim - kada sebe na terenu dovede u moralno kompromitujuć položaj, kada kriminalnom igrom dopusti da nam pobedu protiv poluamaterske ekipe donesu crveni karton ili penal, pa makar bili najočigledniji u istoriji fudbala; i zato sam ugasio prenos nakon drugog crvenog kartona za Mladost, i zato takvim pobedama ne mogu da se radujem.

Neko će reći da se protiv đubradi ne može džentlmenski, i to potpuno uvažavam, ali se bojim da u silnoj radosti zbog toga što smo "ciganima uterali kurčinu" ne zaboravimo šta nas od njih razlikuje.

Čak i ako samostalnu vrednost morala privremeno zanemarimo, pa govorimo sa stanovišta praktičnosti, treba se setiti prethodnog proleća. Pošto smo gazili sve što nam je stalo na put, pošto smo protiv Čerge, u njenom sopstvenom kokošinjcu, prvo pokradeni za anale, a potom čerupali takođe za anale, čak je i kroz medije - koje inače sa razlogom zasipamo drvljem i kamenjem - počelo da provejava kako cigani nisu zaslužili titulu, i to je možda doprinelo proleću koje nikada nećemo zaboraviti. Moguće je da su Politika i Fudbal procenili da bi dalje guranje Čerge uz brdo bila prevelika bruka, i da je zato protiv Voždovca prepuštena sopstvenim nesposobnostima.

Kraće rečeno, moguće je da nam je nesumnjiva etička premoć donela sasvim konkretnu korist.

A tu premoć ovakvim pobedama nećemo steći.


ako neko nekada ustanovi kodeks iliti sveto Pismo grobarstva, ovo pisanije bi morali naci mesto u istom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top