Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.190
Reaction score
7.029
Локација
NbG
Prastajte ako je ovaj portal zabranjen ali ovo sto pise je veoma zanimljivo http://fudbal.hotsport.rs/2019/03/0...kada-je-rec-o-sudjenju-pred-159-veciti-derbi/
Ja bi rekao jos jedan ciganski patent i uvod u nove kradje. Sada nece biti linijskih sudija pred cijim se ocima, na metar-dva, desavaju ocigledne kradje vec se mogu prodavati price da sudija nije imao pravi ugao da vidi da li nesto jeste ili nije. Napredna ova nasa zajednica, otisla 2 koraka unapred, jos ni VAR nisu uveli ali ukidaju dvojicu sudija i to ni manje ni vise nego na derbiju. Sve sami doktori, nema sta.
Bato, igraci na.ebite im se mame na terenu, Grobari sa svih strana poserimo se po njima na tribinama.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nisam za to da igra Pavlovic sve i da je novi Jap Stam, dobice neki glupi karton osecam. Pre bih gledao Vulicevica na beku a Celavog sa Valjenteom, Miroslav zna kako se siluju cigani. Odavno nisam bio sigurniji u pobedu, nemam realno objasnjenje zasto. Kosovic na krilu mi je najpromasenija pozicija u univerzumu. Nadam se da ce Scekic i Zdjelar da pretuku Marina i Ivanica
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
,,Ако су руже, процветаће". Павловића очекујем и надам му се. У оваквим утакмицама се постаје играч.

Као и увек, надам се победи и пребијању цигана. Удри, гази, ломи!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Pavlovic fizicki djeluje mocno, ako danas pocne i odigra dobru utakmicu onda se od njega ima sta ocekivati u buducnosti.

E sad sa druge strane znamo svi da je to forsiranje na silu. Mlad igrac, stoper, da mu prakticno druga zvanicna utakmica u prvom timu bude derbi u rupu, to je poprilicno rizicno. Umjesto da stavimo Celavog na stopera i Enakea na beka, mi smo Enakea poslali u pm.

Sve u svemu, onaj osecaj mirnoce citavo jutro, kad znas da dobijas al ne znas kako :D
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
Nisam za to da igra Pavlovic sve i da je novi Jap Stam, dobice neki glupi karton osecam. Pre bih gledao Vulicevica na beku a Celavog sa Valjenteom, Miroslav zna kako se siluju cigani. Odavno nisam bio sigurniji u pobedu, nemam realno objasnjenje zasto. Kosovic na krilu mi je najpromasenija pozicija u univerzumu. Nadam se da ce Scekic i Zdjelar da pretuku Marina i Ivanica

Otprilike i ja tako mislim... Nije lose resenje i ta kombinacija, moramo nazad igrati iskusno, Vule je dobio mnogo derbija. Pavlovic je talenat, ali mislim da bi izgoreo, pa njemu je samo 17 godina. Rano je, mada bih voleo da me demantuje veceras, ako bude igrao...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.428
Reaction score
38.096
Prastajte ako je ovaj portal zabranjen ali ovo sto pise je veoma zanimljivo http://fudbal.hotsport.rs/2019/03/0...kada-je-rec-o-sudjenju-pred-159-veciti-derbi/
Ja bi rekao jos jedan ciganski patent i uvod u nove kradje. Sada nece biti linijskih sudija pred cijim se ocima, na metar-dva, desavaju ocigledne kradje vec se mogu prodavati price da sudija nije imao pravi ugao da vidi da li nesto jeste ili nije. Napredna ova nasa zajednica, otisla 2 koraka unapred, jos ni VAR nisu uveli ali ukidaju dvojicu sudija i to ni manje ni vise nego na derbiju. Sve sami doktori, nema sta.
Bato, igraci na.ebite im se mame na terenu, Grobari sa svih strana poserimo se po njima na tribinama.

Kakvo mi suđenje imamo u celoj ligi, ne samo protiv mandova, što manje lopova na i pored terena to bolje. :D

Hajde da ih polomimo danas i da zatrpamo rupu. Gazi, lomi do pobjede!!!

Kod kuće ili na strani, razlike ne sme da bude, cigani moraju da računaju da su im batine 100% sigurne. Neka puca kost, a rezultat će doći sam po sebi.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Nikad ih vise ne boli, nego onda kad misle da su dominantni. Natrpati im muda u usta pa neka osvajaju titulu, jer njih, naravno, nije sramota ni od cega.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Nadam se da ce Scekic i Zdjelar da pretuku Marina i Ivanica

Ovo je kljuc svega... Zdjelar se toliko kleo u svoje Grobarstvo da je na svom prvom derbiju radio sve suprotno... Zbog takvog odnosa smo i primili onako glupe golove. Igraci ce sigurno biti motivisani, ali pitanje je koliko ce moci da drze tenziju. Kad pogledas tim, tu nemas autoritet, ni ekstra klasu. Jos ako izostavi Tosica, onda je zaista doktorirao za trenera. Gledano realno, bez Danila Pantica u veznom redu, bez Marka Jankovica (iz proslog derbija) i sa debitantom na stoperu (!?) jedinu prevagu mogu da naprave ova dva nesrecnika u veznom redu, tako sto bi odvalili cigane u maniru "a la Scekic" sa poslednjeg derbija.

Ja da sam na mestu Zdjelara, ova utakmica mi bi bila sve u zivotu. Igrao bih kao Duljaj ili Nadj ili Everton. Posle ovoga danas, nista ne postoji. Sine, navijas za Partizan od malih nogu, dali su ti kapitensku traku protiv faking Machve i mogao si otici zapamcen kao promasaj zbog nastupa u rupi... Evo ti prilike da dokazes svoju partizanstinu! Na stranu sve to, on nece ni igrati danas.

Obrni, okreni, ako je mogao Zarko Lazetic da im se sprda sa kolektorom u maniru svetskog napadaca, ne vidim zasto ovi iz napada ne bi resili tri od cetiri situacije u nasu korist opusteno. Dacemo im tri gola lagano, a pozadi nek Stojke resava.

EDIT: Svi u bloody rupu! Koja god tribina, same shi*
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Grobari na istoku neka budu u polugardu , nije da širim strah , nego čisto da ne bude nekih iznenađenja. Mrtva ciganska stoka.

Samo jako i u meso , bitno je prebiti pičke i uvaliti im par komada !!! Ricardo ponovo jebe !!!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.231
Локација
GG 1978
Neka vide Grobarsko ludilo u očima, neka se plaše našeg grba , neka svaki duel bude tvoj, preori travu za svaki aut, faul i korner, bori se za svaku loptu kao da ti je to poslednja borba u životu, kidaj, melji.
Poserite im se u državne milione !!!

Dolazimo.
Nikad nećeš biti sam !!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top