Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
marko_nikolic.pngmarko_nikolic.pngdjukela.pngdjukela.png

Nije mnogo los stvarno.
1.93 boda po utakmici, u odnosu na 2.65 (sto je mozda i nerealno za ponoviti, ali razlika je ogromna).
Manje od 2 data gola, jedan primljen u proseku, naspram 4 data, 1 primljen.

Ako se ne varam, vecinu odbrane je imao i Djukic. Vulicevic, Milenkovic, Ostojic, Miletic. Dakle falio je Milenkovic, a primas skoro tri puta vise golova. Ajde za golove su zaduzeni Leonardo i Djurdjevic bili, ali sigurno Leonardo nije iso nazad da prati bekove, igrao odbranu.

20 utakmica vise, i samo 10 bodova vise...
20 utakmica vise, i isti broj pobeda??
 
Последња измена:

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Nadao sam se da će iz našeg (ne)očekivanja dobrih rezultata izaći nešto dobro, da nas Đukić iznenadi pozitivno, medjutim, juče sve lepo objasnio i igrom svog tima i komentarom posle meča. Godinu dana traži rešenje protiv njiva ligaša, pa da li je toliko lud, da li toliko ne zna? Nije mi jasna ni uloga stručnog štaba. Koji moj služe pomoćni treneri? Valjda doprinose i oni nečemu, da daju ideju kako da se reši neki problem, strašno je šta se dešava. Plašim se ishoda dvomeča sa Trakai-em..
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ne mogu da shvatim sta je igrao Djerlek juce? Krilo, spica, poluspica?

Pantic kao musica bez glave, trci sa loptom dok ne dodje na 5m od naseg igraca i onda mu uvali loptu.

Celavi Miletic mora u startere.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Ja sam pisao nešto kratko o tome, ali imam neku potrebu da se ponovim. Jednostavno i objektivno, bez želje da mračim i pljujem bez potrebe, mi ne možemo da očekujemo neku bolju igru. On je i prošle sezone imao cele pripreme, pa potom cele zimske pripreme...nije preuzeo tim u nezgodnom momentu, pa da to bude neko opravdanje. Prelazni rok je bio takav da nam tim nije jači nego prošle godine i zaista objektivno mislim da mi nemamo odakle da crpimo optimizam.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Kod Marka smo stojali na terenu, linije tima su bile usaglašene, znao je ko šta radi, Marko je dobar motivator i ozbiljan trener, i možda najvažnije ne voli pičkice.
Kod ovog juče, ekipa izgleda ko kanta, linije tima ne postoje, ne postoji pritisak celog tima, pa kad ti neko igra bunker moraš da ga pritisneš sa 10 igrača, zadnja linija da je na pola, nama zadnja linija na 40 m, ne sme da predje pola, plaši se opa opa kontre. Normalno kad su nam zadnji vezni spori ko puževi, onda mora da igra sa dva zadnja vezna u “jačim utakmicama “, na sredini našeg napada je najveća rupčaga koju sam ja video u istoriji, sve se gura na krila koja ne znaju da centriraju, juče se ovaj novi špic ponovo vraćao na 25 30 metara da odigra pas, a onda nema sa kim da razmeni. Pa ako oni igraju bunker, pritisni ih muški, nek lopta ide od noge do noge, od jednog kraja terena do drugog, dok ne popuste, ja se pitam šta li on radi na treninzima sa njima? Videli smo jedan specijal protiv Rudara iz kornera i to je to.
Prošle godine, u ovo vreme odem da gledam pripremnu Juve Psg. Milina je gledati Juventus kako se ceo tim kreće po terenu, kako pokrivaju prostor, kako “pametno trče”, i ovde se ne govori o individualnim kvalitetima igrača već samo o pokrivanju prostora, a to radi ceo tim ne pojedinac. Ja sam juče imao utisak da smo igrali ko ekipa iz školskog dvorišta, četvorica koji igrom slučaja moraju da igraju odbranu, neki likovi na sredini koji nisu ni tamo ni ovamo, ako mogu da se vrate, neće, ako ne mogu, ne moraju, dva špica odsečena, svako za sebe, ako mune mune, ako ne, nije važno. Ne ličimo na ekipu bre, skup smo individualaca koji hoće da se prodaju.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Neko je lepo napisao danas, mi vrtimo jednu priču već godinu dana i vidimo šta je problem i treneri njiva ligaša vide gde nam je problem i buše nas, a jedini koji taj problem ne vidi je onaj ko je u suštini problem ili stvaraoc problema.
Ili što bi rekao Zoran Radmilović: "Kad umreš ti ne znaš da si umro i nije ti teško, teško je drugima. Isto je i kad si glup."...
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Sve na stranu,blagi uzas je sta sve ljudi,neometano,pisu....
Kapiram bes,kapiram ozlojedjenost...
Djukica necu komentarisati....
Ubrzanim koracima postajemo gori od cigana....
Uvazena moderacijo,od kada je IN koristiti epitetete "smrdljiva,raspala narkomancina" i sl.u svakom hebenom postu?jel ovde obitavaju redom moralni cistunci,ili im je krivo sto SD ima love za gudru a oni ne?
Jos brutalnije,od kada se dopusta "jebanje svega na ovi svijet" Ivici Ilijevu?
Lacio,Njukasl,Anderleht,suknja karleusi,pogotci i promasaji na mestu SD...pa?jebati mu sve na ovi svijet?na forumu navijaca Partizana?fujjjjj
Prezivecemo mi i ovo sns zlo.
Eh da,za starije,kad je to fk imao odgovornu upravu?
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ne mogu da shvatim sta je igrao Djerlek juce? Krilo, spica, poluspica?

Pantic kao musica bez glave, trci sa loptom dok ne dodje na 5m od naseg igraca i onda mu uvali loptu.

Celavi Miletic mora u startere.

Juce smo poceli u formaciji 4-1-4-1
Djerlek i Pantic su igrali dve, kako bi se to ranije reklo polutke, od prilike kako igraju Hrvati sa Modricem i Rakiticem, ali je sasvim ocigledno bilo da ne znaju sta da rade na tim pozicijama.
Iako smo juce izgubili ipak je meni ona igra od juce sa jednim spicem bolje izgledala nego kad igramo 4-4-2. Ipak smo stvarali sanse i sutirali na gol, sto do skoro nije bio slucaj. Falilo je igraca po krilima i malo uigranosti u vezi, i Djerlek je jos uvek zelen za tu poziciju.
Meni je od uvek jasno, a nadam se da ce uskoro i ostali shvatiti da Ivanovic i Suma, narocito ovaj drugi nisu igraci za Partizan.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.855
Локација
Beograd
Независно од јучерашњјег резултата, размишљање о сезони пред нама...

1.Стојке добар голман
2.Енаке добар бек
3.Златан јесте добар али још зелен, (дете одиграло тек 11 утакмица за Телеоптик!!!) у излогу је због продаје
4.Здјелар попуњава број до 11, јер никако да он нечим преломи утакмицу
5.Валиенте добар штопер
6.Света у излогу за продају и то хитну (не да га ја ,,терам,, него клубу треба новац), иначе такође још увек зелен
7.Бамби не може да изађе из повреда
8.Ђерлек врло зелен, у излогу за продају
9.Рикардо добар шпиц
10.Пантић се врло труди, засад ипак мала корист од тога
11.Ожеговић иде ли или не? Њивалигаш.

Ивановић игра једну добру три лоше - њивалигаш, Николић повређен и засад налик њивалигашу, Сума играч потеза - пар по утакмици, па ако прође-прође, Кића недефинисани играч у магли, Остоја отписан, два Милетића Суперлигаши, могу врло солидно, а могу и да киксну, Меско у магли, Сале у пензији, Ђоле немам појма где је, Јурија хоће да склоне, ако се још неко повреди можда и Ђилас (ако је још у клубу?) уђе ,,на велика врата,, али не знам на која ће да изађе...Вуле је ваљда још ту као замена Енакеу...
Лола дошао...јер Илиев проблеме ИГРЕ на терену покушава да реши гробарском атмосфером у свлачионици... :icon-rolleyes:

Голман није проблем, одбрана може да се ,,затегне,, - деца дозирано у тим, Милетићи да имају већу минутажу, посебно Ћела.
Други тј. ПРВИ задњи везни проблем, централни везни проблем, креативни везни проблем.
Једног квалитетног шпица имамо.
Крила више немамо него што имамо.

Несхватљиво је да ,,струка,, мисли да ће довођењем шпица (који ће ваљда мање да маши зицере од Тавамбе и Ожеговића) да реши проблем пробијања Њивалигашких аутобуса или проблем уласка у Европу? Доведеш Рикија, и он ће сам да да 40 голова - решен проблем.
Па није Рикардо тамо у Португалији САМ узимао лопту, дриблао 11 играча и давао гол, ваљда је имао неку подршку са крила и из ,,везе,,...
Немаш крила, немаш ,,везу,, - није тешко да ти онда ,,одсеку,, и шпица...

И класа од шпица мало може ако нема лопти са стране и од позади...као што ни најбољи ауто не може да покаже колико је добар без горива...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.914
Reaction score
8.226
Gebels(Z.Pantic):"Mi možemo da nađemo novog trenera, mi možemo i da bolje igramo u prvenstvo, posebno ako ne igramo paralelno Evropu, ali ja prosto ne vidim kako mi možemo u ovakvom spletu društvenih okolnosti i totalnoj kriminalizaciji celog fudbala u Srbiji, da uzmemo titulu, mislim da to treba da zna svaki navijač Partizana.
Đukić je enigma zato što igra sjajno u Evropi, od koje Partizan kao klub živi i muči se u prvenstvu koje je otvoreno i neskriveno namešteno samo za jednog korisnika, što svi mi znamo, a pitanje je šta mi tu uopšte možemo da uradimo da to promenimo. "


Mozemo a necemo, jel tako Zeljko?Znaci sada je evropa problem???Igrali smo izuzetno tezak mec protiv Rudara pa su igraci fizicki i emotivno istroseni pa ne mogu da spoje krsten pas i igraju totalno bez ideje kako da probiju bunker Radnika...Sve i da se timovi sklanjaju ciganima i da igramo protiv njihovih filijala skoro svako kolo to nije objasnjenje za kikseve nego te i takve olose treba da pregazis 3:0 sa sve losim sudjenjem a ne da vezujes peti uzastopni poraz u gostima..Covek nam bez blama vec na pocetku sezone prica pricu da mi ovo igramo rekreativno jer nema teorije da uzmemo titulu...Zasto uopste igramo onda ovu ligu?Izadje se jasno sa saopstenjem o razlozima zasto necemo da ucestvujemo u lakrdiji,posaljemo uefi isti dopis preko nasih ljudi tamo o mesanju politike itd pa da vidimo gde ce nas to dovesti.Ovo sigurno ne vodi nikuda osim ka dugu od 30 miliona eura.Opet nam vrti pricu kako mi trazimo od juna zamenu za stitarskog dripca ali nema boljeg...Zna da igra evropu?Igrao je on evropu sa timom i igrom Marka Nikolica dok je totalno nije sjebao.Sada cete da vidite kako dripac igra evropu.Do polovine avgusta mi ostajemo i bez evrope a i bez sanse za titulu.
PS:Navijaci da reaguju?DB drugari Danila vucica?Evo sad ce samo da "zavrse" nesto.


Ne znam gde je taj konj ovo napisao, ali da li ima neko da mu samo odgovori.

Sve ono sto je rekao stoii, ali sve je to bilo pre samo dve godine, kada smo u takodje ciganskoj drzavi sa sudijama i svima protiv nas uzeli titulu i kup. Vezali smo 40 i nesto utakmica bez poraza.

a znate zasto? Sem marka i igraca... zato sto smo mi Partizan a to je u inat svima... e to je Partizan... a ne sto debil iz Stitara ponavlja kao ruznu floskulu...

Partizan je Marko Nikolic koji u Nisu iz boxa vodi utakmicu, Partizan je Leonardo koji lomi cigsne u svakom derbiju, Patizan je Uros Djurdjevic... ali pre svega Partizan je onaj osecaj da idemo po titulu u inat svemu i svima... i svi kao jedan... a kad je tako, to navijaci lako osete i nema potrebe da ih neko poziva na utakmicu...

A ovo su to unistili za samo jednu godinu... e to me boli....

Jebi ga drugari... ostaje ona stara... sto je i Dule cesto govorio... Sve ce se ovo jednom lane zvati....

I za mene licno... ovo cu pamtiti dok sam ziv...


Kakva igra... kakva emocija...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ako i drugi ljudi u klubu djeli Panticev stav i nevjeruje da Partizan ni sa nekim drugim trenerom moze da uzme titulu, onda gospodo izvolite napolje nek dodje neko ko vjeruje da moze i ko ce da promjeni trenera, a sto da ne i sportskog direktora.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Ako i drugi ljudi u klubu djeli Panticev stav i nevjeruje da Partizan ni sa nekim drugim trenerom moze da uzme titulu, onda gospodo izvolite napolje nek dodje neko ko vjeruje da moze i ko ce da promjeni trenera, a sto da ne i sportskog direktora.

Nisam slušao poslednji Vesnik, ali ako je ovo stvarno izjavio onda je to bruka i sramota. U kakvim je uslovima Marko Nikolić iščupao titulu, koji izgovor ima štitarski folirant?
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Po čemu je bre ovaj bolji od npr. Ivana Tomića i Kize Milinkovića? Ustvari, greh je uopšte ih staviti u istu rečenicu...
Marko i Vuk su dobijali otkaze sa mnogo boljim rezultatima...
Koliki kredit ima čovek, ko da je Arsen Venger.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ubrzanim koracima postajemo gori od cigana....
Uvazena moderacijo,od kada je IN koristiti epitetete "smrdljiva,raspala narkomancina" i sl.u svakom hebenom postu?jel ovde obitavaju redom moralni cistunci,ili im je krivo sto SD ima love za gudru a oni ne?
Jos brutalnije,od kada se dopusta "jebanje svega na ovi svijet" Ivici Ilijevu?
Lacio,Njukasl,Anderleht,suknja karleusi,pogotci i promasaji na mestu SD...pa?jebati mu sve na ovi svijet?na forumu navijaca Partizana?fujjjjj
Prezivecemo mi i ovo sns zlo.
Eh da,za starije,kad je to fk imao odgovornu upravu?

Da se ja pitam ove sto zovu na banovanje njih bi prvo banovao!
Ako ti je Ivica dobar ti ga vodi kuci!
On nas moze za naziva misevima, jel tako?
Moze da pjeni na kzš-u kada je predstavljao #51 i da garantuje za njega? E sad treba da odgovaras za to jer si garantovao za pokvaren proizvod koji nikada nije ni radio normalno.
Onda isto tako i sa Sumu da odgovara..pa nismo mi tog Sumu dovodili, nego on. Nisu nama cigani digli cijenu za tog neznalicu Sumu, nego opet njemu. Jer je glup ko noc i nije sposoban ni za sta.

Sto god da je uradio u igrackoj karijeri sad je usrao sa svim ovim..

I da krivo nam je sto on ima za drogu a mi ne...e kuku sto covjek pise :pop
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Stanojevic je smjenjen kao prvi na tabeli.

Vermezovic je otisao kao prvi na tabeli ali je sa +10 bodova pao na +2.

Rasovic je smjenjen kao prvi na tabeli, bilo je polemike dal je opravdano smjenjen jer je bio prvi sa krntijom od tima.

Marko Nikolic smjenjen kao prvi na tabeli(otjerali mi Lazovica, prodali Skuletica..nisu doveli zamjenu)kasnije Kiza ni kriv ni duzan uzeo titulu.

U medjuvremenu Kizina propast, Druloviceva epizoda, Tomicev fail, povratak Marka Nikolica i titula.

Miroslav Djukic -20 nema veze, ko ga jebe, ionako nebi osvojili titulu, a sto bi morali i sledece godine osvojit, pa da...life goes on, nego jestel vidjeli kako Real igra?

Nesto je smjenjivala Djurina uprava a nesto su ovi novi, al nije to poenta, samo usporedjujem okolnosti. Stvar je u tome koliko je Partizan otisao na stranputicu sto se tice principa velikog kluba koji ide po trofeje, koji pocinje prvenstvo sa namjerom da osvoji titulu a ne sa namjerom da bude drugi, necu Partizan kome je kup prioritet. Ne pamti se nijedna sezona zbog kupa nego zbog titule. Hocu Partizan koji se kida do kraja, igra fudbal, kradu nas sudije izgubimo jebes im mater, promasimo sanse prezalimo tu tekmu idemo dalje, ne mozemo da odigramo dobro u kontinuitetu i zaredamo pobjede promjenis trenera, dodje prelazni rok pokrpis gdje curi a ne ovako, ma jebi ga ionako nebi uzeli titulu sto da nesto mjenjamo i pokusavamo napraviti na bolje. Takav stav me toliko nervira, da me zeludac zaboli kao od najvece nervoze....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top