Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.170
Reaction score
14.580
Локација
Brdo Banovo
Ne znam za vas prijatelji sporta i razonode, ali je meni ova danasnja utakmica ironija i sarkazam, uvezana sa sarenom masnom.
"Rapsodija" u Krusevcu.
Eh, kad se setim onog umuljavanja gola za titulu, na istom mestu. Dijara. Kao u proslom zivotu da je bilo, ekipa, tribina, Partizan.

p.s. jel ovaj Lazetic vodio omladince u onoj stamnoj utakmici protiv mladih pakistanaca? 3:4 (3:0)
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
404
Reaction score
2.759
Локација
Novi Beograd
Leptejebo definitivno se udaljavam od PFC na neko vreme, nemam zeludac vise za ovo proseravanje.

Zaretu skocile akcije :buhaha pa majku vam.... Te price da se ovaj pa da se onaj pokaze su nas i dovele do ove situacije. Najveca krivica je na stoci iz uprave. Poslednjih 20 godina (koliko ja znam) je klub drzala struka i samo struka a ne uprava i sistematski rad. Sto znaci da su uvek dolazila po dva tri losa trenera pa ubidemo sa jednim koji napravi iskorak i onda naredna dva tri trenera koji su opet losi pa zbog zaostavstine odrze tu negde klub. Pa se opet zapadne pa ubodemo opet trenera pa se napravi iskorak pa onda corak sa sledecim koji opet odrzi klub zbog zaostavstine.

Ali ovo priucavanje svakojakih trenera i polutrenera na Partizanu, pa seme vam jebem. I sve kroz pricu nema kvalitetnih strucnjaka na trzistu. Pa jebem vam sva pokolenja govna jedna, pa kad ste nesposobni normalno da nema kvalitetnih strucnjaka. Prvo Bata ( o kome imam lepo misljenje kao Partizanovcu) prvi posao kao sef struke uzima u Partizanu, sad ce Zare ali pazi ovo Zare :buhaha da se priucava. Koji narucen tekst u Mocartu, cuj Zaretu skocile akcije pa lebvamjebem.

Kao prvo Zare ne moze biti nas Solskjer ni u paralelnom univerzumu jer je Solskjer sef strucnog staba dugi niz godina a Zare je tu pomocni trener dugi niz godina koji nije dogurao ni do asistenta. Nikad pomocni trener nece biti dobar sef ako je pomocni digi niz godina. NIKAD. Postoji razlog zasto je neko samo pomocni trener, ne ni ASISTENT, celu karijeru. Sve ima svoje i odmah se to pokaze da li neko ima potencijal kao sef strucnog staba. Biti sef strucnog staba i obican trener je nebo i zemlja. I uvek se pokaze ta ambicija i sposobnost, jer ako je neko ambicioazn i sposoban onda je kratak period pomocni trener i odmah se hvata posla kao sef strucnog staba makar i u manjem klubu.

Inace Zare ne da je samo skromnog znanja nego je sav tunjav. Tacno mislim da ako ovako nastave da ce nas prestici i Cuka u orvenstvu a u kupu cemo imati lep izlet, da se malo rastrce igraci Partizana i da ispadnemo.

Ovo je bas ono SNSovski, toliko razjebavanje svega, izvrtanje cinjenica nekim glupavim pricama, odgovaranjem novinarima samo na pitanjima koja im ofgovaraju (svega 2 ili 3), bahacenje i naravno ne preuzimanje odgovornosti nego nastavljanje razjebavanja svega sto dohvate.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Izgleda je džaba pisati da se ovdje piše o utakmicama Partizana, treninzima, i sportskom dijelu, a ne o upravi i onome što prati njen rad, jer za to ima posebna tema. Pošto ste ispisali 5 stranica otkako sam posljednji put ulazio ovdje, ban na 10 dana za osobu koja je započela raspravu o temi uprave ovdje, a takođe isto čeka i svakog ko bude krenuo njegovim stopama.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
Ko god bude trener, mora doci do detaljne rekonstrukcije tima. Ima dosta igraca koji ce otici, sasvim je izvesno Sale Ilic, Vulicevic i Ostojic. Ozegovica pokusati nekome podvaliti. Od igraca iz nase lige ne bi bilo lose dovesti Randjelovica i Haskica iz Nisa, kao i Pejovica iz Mladosti iz Lucana, koji ove sezone sjajno igra i najbolji je zadnji vezni lige. Mnogima se treba zahvaliti...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Resiti se Bambijeve plate, Sale ide u penziju, Vule verovatno napusta, Ozegovica, videti sta sa Ivanovicem nije opravdao ulozen novac, Kosovica pokloniti raskinuti ugovor prodati al da ne igra vise, Panticu istice pozajmica, Rikarda ce najverovatnije prodati kao i Markovica, Zdjelara, mozda Zakarica, resiti se Lole, Urosevica, Miletica levog beka i najverovatnije ide prodaja celavog jer je to svojim igrama i odnosom zasluzio da ulovi dobar ugovor, mislim da Ostojicu istice ugovor i naravno resiti se Sume. Od svih ovih navedenih mozda 3 4 ostanu dakle preko 12 igraca imamo da se resimo od toga njih par ide u penziju. Eto kakva politika se vodila pa ovo je polovina jedne ekipe (25 igraca). Barakudo Haskica su hteli uzeti stranci za pola miliona evra i Radnicki je odbio, Randjelovic je prodat Olimlijakosu i u Radnickom je na pozajmici. Nas ceka veliki remont da se konacno resimo skarta i igraca sa velikim platama koji to svakako ne opravdavaju. Kad se samo setim da nam je Jovancic nudjen prvo pa tek ganima i mi odbijemo, pa ovaj Jirka mislim da je zverka u odnosu na Musu. Sta je to skauting znaju li ljudi u klubu... Zaboravih na Enakea sta ce sa njim raditi ko to zna.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
Matke, nisam znao za Randjelovica, a taj Haskic bi nam se isplatio, ali nemamo para. Ovaj Pejovic ima 28 godina, ne znam kakva je situacija sa njim. Ono sto sam gledao igra odlicno, dao je 9 golova u prvenstvu, a vidim i danas je dao odlucujuci u pobedi protiv Spartaka.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Vazna pobjeda ali u kontekstu desavanja kroz sezonu na terenu, nebitna. Ovaj tim ne moze da sastavi 10 utakmica sa pobjedom ni sa kakvim trenerom . Potreban remont posebno na srediti terena, cesto napisem da 2 dobra igraca na sredini mogu promijeniti citavu sliku. Samo stavite u ovu ekipu Evertona i Leonarda sve vam se samo kaze!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Boleo me penis al naiskrenije da gledam utakmicu,samo sam golove video.Bicemo prvaci jednog lepog dana.
VOLIM PARTIZAN najozbiljnije.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
845
Reaction score
2.950
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Prelep dan juče u Kruševcu, ne pamtim da nas je nekad bilo manje tamo. Juče idući od grada prema stadionu baš pričam sa drugarima kako nas je sada trojica a pre 11 godina doduše za titulu iz mog grada nas je išlo preko 60.Raduje jedna lagana pobeda i konstantno skandiranje obe frakcije protiv uprave.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Samo bi valjalo Nikolica poslat u Teleoptik pa nek se tamo kurci kako je naucio, da on kaze "zamijeni me ako ti ne odgovara kako igram", na opomenu Lazetica da se ne krece dovoljno, za takav bezobrazluk u ozbiljnom klubu bi potpisao sebi tribine do kraja ugovora, ali mi odavno nismo ozbiljan klub, vec kao sto sam na pocetku sezone rekao, 3-4 klub po kvalitetu u ovoj jadnoj ligi.

Posteno od Ivice sto je stao iza svojih rijeci i podnio ostavku, nadam da je shvatio da bijelo i ozbiljna rabota ne idu zajedno.
 

Slavoljub

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
306
Reaction score
644
ne zna se jos kad je nije sutra fss prvi na sajtu objavi a toga nema
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Sezonu pre nas je slanina dobila u polufinalu, tada se igrala jedna utakmica. Posle te utakmica Plavi dobio otkaz i dosao Stanoje, ostalo je istorija.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Pobjeda u Krusevcu je veliak stvar sa obzirom kad se pogleda kako smo tamo prolazili u zadnje vrijeme.

Svejedno ne vidim razlog da se Lazetic dize u nebo odmah, ova ekipa ne moze u serijama da pravi dobre rezultate. To je valjda svima jasno do sad.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top