Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Red je da se sutra napuni stadion. Sezona jeste za propast i zaborav, kup je trofej koji nas najmanje interesuje.

U sredu je bitnije da se prijateljima kurve iz komšiluka pokaže da su trenutno na drugom mestu samo zahvaljujući mućkama, prevarama i lizanju sa njihovom prijateljicom sa štajge.

Hajde da napunimo JNA i damo vetar u leđa igraćima, da već u prvoj utakmici obezbede finale kupa, pa da im se useremo u njihovo planirano slavlje u NIŠU.

U INTA SVIMA!!!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Danas se naoštiti za meč kao da igramo protiv musavaca.
Danas odigrati muški ,jako i srcem svim.

Dajem premiju ko zvekne u glavudžu Tralalatovića namernim izbacivanjrm loptu u aut.
U izbor dolaze samo pogoci pravo u lajava mandovska usta.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Има међу Београђанима (рођеним и досељеним) много финих људи, стоке неопеване, и оних негде ,,у просеку,,...али у коју год групу да спадају, многе овде у престоници нешто ,,тишти,,...
Мене, нпр. ,,тишти,, то што ми је посао овог пролећа дозволио да одгледам само ЈЕДНУ ЈЕДИНУ утакмицу Партизана на ЈНА (и то баш против Радничког, ону првенствену)...а и тад сам морао да нађем некога да ме на послу мења...
Јбт, у Београду живим, а не могу скоро никад на утакмицу Партизана, као да сам у затвору а не на слободи...

Зато схватам оне који данас, из ових или оних разлога, НЕ МОГУ да дођу на стадион...али и позивам све који МОГУ да ту и дођу...

Јер данас показујемо какви смо МИ, и то нема везе са тиме да ли нам се допада Вучелић, Вазура, Саво или састав тима...
Данас показујемо колико нам је стало до НАШЕГ Партизана, и кад му иде, и кад му не иде, а сад му баш и не иде, па да видимо колико нас је кад се ништа не слави и прославља...
Јер, НАШ Партизан данас бије битку за улазак у финале купа, за доказивање ко је ко у домаћем фудбалу, на крају крајева и за част имена, грба, дреса...

Неким чудом, ја данас имам слободан дан на послу, тако да ми веће славље од могућности да коначно поново (тек други пут овог пролећа!) одем у моју другу кућу и не треба...
Ако момци преору терен утолико боље, ако постигну солидан резултат, славље ће бити још веће...
Али шта год да се деси, морамо да будемо уз Партизан јер сад није лако...а кад једног дана буде, онда се нећу бринути за посету - ,,успех-Партизановаца,, има кол'ко хоћеш, оних правих и тврдокорних - довољно.
Напред Партизан!

:napred-partizan: :napred-partizan: :napred-partizan:
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mislim da je danas svakom grobaru mesto u našem Hramu fudbala, kao što reče Goran ne dolazimo mi ni zbog uprave, ni zbog igrača koji generalno ne zaslužuju dres dolazimo zato što je to naš klub mi drugi nemamo, a ovaj je na kolenima svi pišaju po njemu svi ga ćušaju. Od napredne stoke političarske do napredne stoke u savezu i na kraju napredne stoke u upravi ali svi su oni prolazni i ovo će se jednom lane zvati mi ga moramo odbraniti danas. I zato kao što i kaže pesma: "Ponesi šal na JNA, povedi svakog grobara!"
"Na krovu sveta jedan tim PARTIZAN iznad svih!"
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Samo braniti centaršut, iz polukontri i kontri uvek idu na to, tri puta ih pogledaš i skontaš. Dva puta smo od njih ove sezone primili identične golove, valjda smo skapirali.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Po najavljenim sastavima sa mocarta, opet Bojan Ostojic umesto Valientea, cemu sad izbacivanje Valientea?
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Cemu pozivanje na stadion i mec danas?

Onaj ko osjeca da treba da dodje on ce i doci.
Ja danas nebih dosao sve otac da mi igra. Nije to samo zato sto bih gledao Sava neznalicu na klupi, poluamatere na terenu, govna lopovska u upravi. Nego i na tribinama da gledam prepucavanje, ili bolje receno glumu izmedju dvije kao zaracene strane.

Ja do daljnjeg ne idem. A to bih savjetovao svima vama. Pa nek idu ova djeca ispranih mozgova sa Kimijem, i ovi placenici na jugu.

Cirkus ne moze da radi ako nema publike. A publiku mu stvarate vi sto idete na zapad i istok medju mirne navijace.

Pogledajte samo cirkus i namjestaljku u Novom Sadu!!!

Nije odje rijec o trofeju i Partizanu, odje je rijec o necem mnogo vecem..o totalnom unustavanju naseg kluba.

Ukoliko niko nema snage da organizuje proteste onda je jedina alternativa da niko zivi ne ide na stadion. Ako vam je toliko stalo do Partizana idite na druge sportove!
Koliko puta ste bili ove godine na rukometu, na vaterpolu, na odbojci? Idite tamo, oni zasluzuju podrsku ovaj FK zasluzuje samo proteste.
Slobodno me napadnite sada. Samo se zapitajte prvo zar vas ne boli 20 bodova manje da imamo od JEBENOG RADNICKOG??? Eeeej Radnicki iz Nisa nam pobjegao 20 bodova! Ovo ni u snovima nisam mogao da zamislim.

Bio sam banovan sto sam rekao da zalim sto sam ikad ista rekao protiv Djurica.
Isti taj Djuric nam je doneo 5-6 titula, davao je intervjue, odgovarao na pitanja novinara, kakav takav kontakt je imao sa navijacima, tj sa javnoscu.
A ovi danas misevi uvukli se u rupe i nema ih nijde. Mi dijelimo 3-ce mjesto sa Cukom a njih boli kurac. Nema ih ni da kazu nesto za javnost povodom ovolike sramote.

Pricase neki prije par godina na forumu Zabranjenih da cemo mu Djurica praviti od blata....a ja kreten pjevao i cerao Djurica da bi dosla ova stoka, ovi nesoji od ljudi.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
MOLIM administraciju da od sledece sezone ogranici broj clanova koji mogu da salju komentare na sledece navijace:
1. Koji zive van Beograda uz licnu kartu poslanu admistratoru na uvid
2.Ljudi iz dijaspore uz radnu dozvolu ili pasos ili prijavu boravka ili neki slican dokument
3.Beogradjane koji na uvid prilize sezonsku propusnicu
4. Beogradjani sa prilozenom kartom za sledecu utakmicu - samo jedna poruka

Svi ostali neka samo citaju. Uzasno sam iritiran mnogim koji pametuju a tri puta su bili na stadionu

Unapred zahvalan
Partizanovac od 1960 te godine
Pozdrav
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.631
Reaction score
13.756
Локација
Yaoundé
Преноси ли још неко осим буђаве Арене?
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Dobro je, moglo je i bolje ali šta je tu je, moram biti zadovoljan. Pohvala za Uroševića i Zdjelara, Šćekić takodje, Ćelo standardan, Ostoja i Pavlović dobri. Rikardo nastavlja formu, bravo!
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Uroseviceva najbolja utakmica u Partizanu, ubedljivo. Zdjelar isto tako.
Rikardo standard, jedino mi se ne svidja sto i na 40 m od gola najcesce krece u neki dribling protiv petorice, a ima otvorenog saigraca.
Ostojic prilicno siguran iako nema kontinuitet.

Bilo je vazno dobiti ovo. Jedno je sto imamo sabotersku upravu, ali igraci ne smeju dozvoliti pisanje po Partizanu od strane miseva.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
567
Reaction score
756
Momci su se borili danas, svaka cast! Posteno smo se “potukli” sa Radnickim.
Poseta sramna, ali nazalost ne i neocekivana. Frakcije, ne zna se ko je gori...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top