Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.759
Reaction score
6.304
Bolje rukom da je dao. Manja sramota i povreda pravila bi bila.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Na sta smo mi kao klub spali... i igraci i ko nam je trener, i ko nam je u upravi...i kakvi su nam navijaci...

I nista ne boli nego osecaj nemoci koji osecam... da nam lalatovic pisa po klubu... toliko o svemu...

I naravno da najverniji nece prozvati nikog... jer mi za njega zivimo....
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
E vidim levi bek mileticć također "iskoristio" šansu da se pokaže. Još jednom.
Kao da mu je tata kupio Partizan
Nedostatak reakcije kod drugog gola mi opasno baca sumnju na zakulisne radnje na poluvremenu.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.191
Reaction score
18.560
Локација
U Kinšasi

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Sramota je ovo sto nam se desava.Bruka nevidjena.Resio "onaj" da nas rasformira,pa to ti je.A "nasi" mu pomazu.Nego me zanima gde su "Legende Kluba",gde su Grobari-Jug(znam gde su).gde je celo JSD?Sa druge strane,ovaj je napravio privatnu drzavu,Franko mu nije ravan.I niko ne sme da pisne.\vucelic,qrac,palac...sve cuti.Ja sam ziveo u takvoj drzavi 12 godina,i sad mi se ponavlja ista stvar(7 godina vec sa ovim-bem ti sudbinu).Meni je muka od svega,ovo je ludilo.Sport,drzava,onaj ludak...nema poente.Sve je otislo u qrac.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.466
Reaction score
2.240
Ko stigne brise patos sa Partizanom, nema vise smisla da covek gubi zivce ovo je bezobrazluk od uprave, trenera i igrace.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.249
Reaction score
2.840
Jebem mater sudiji koji je jedva docekao da ovaj padne pred kraj prvog da svira slobodnjak i iskulirao pomocnika kad je digao zastavicu za ofsajd, a onda i ovom govedu sa Arene sto svrsava kad je ova jedna kurva od kurve dala gol. Mrs! I takvi kakvi smo morate da nas kradete.
A domaci izdajnici, bolje da ne pricam.
Igraci su se zestoko bunili za drugi gol ali ih je Milosevic smirio.

Sto se tice igraca, uprkos svemu, ako nemate plate, ako je istina da ko zna koliko vam ne placaju a vi busite trenere a javno cutite kao picke, budite makar malo ljudi pa idite iz kluba i nemojte traziti ni dinara jer ga definitivno niste zasluzili kad vas kome se digne.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Jebote levi bek Miletic kao da je Vucelicev sin licno. Pa brate rodjeni 5 trenera promenismo a i dalje ga gledamo. Ovako ne bi igrao ni onaj Savicev sin da igra za nas. Ne bi stigao vise da nas upropasti.
Sto se tice igre stvarno smo ocajni. Daj da dobijemo bar derbi. Boli me kurac za kup. Da prebijemo cigane i pobedimo utakmicu i napravimo reset na leto. Uprava mora da ide. Kratko i jasno. Ovakva sezona je neuspesna i za Vojvodinu, Randicki Nis, Cukaricki, Lucane i bilo koji drugi tim koji ozbiljno ulazi u sezonu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top