Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Bice tesko sutra, ali kad je pa bilo lako. Neka trce najvise sto mogu, neka biju i uklizavaju. Neka koriste srce i mozak, pa sta bude bice.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.199
Reaction score
18.681
Локација
U Kinšasi
@PROFESOR legendo, biraj kako da te častim kad dogodine uđemo u LS. @bonaventura , brate grobarski bez sekiracije, nije život jedna žena, al je kurva neviđena. Ovo je dobro za mlade naraštaje, da očeliče.

Skidajte ban čoveku, nema smisla, ogorčenost je prirodno stanje svakog iskrenog partizanovca.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.779
Reaction score
19.523
Локација
Nickname
Ma boli nas kurac, danas prolazimo Bešiktaš i idemo po novo proleće u Evropi!
A nekome će pucati petarde!
 
  • Like
Reactions: mvp

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Ja razumem ciganske medije i sve, ali ipak neke stvari i ljude ne razumem. Listam instagram, stranice o Partizanovim novostima pisu : "Necu da gasim profil, ali da boli boli".

Alo ljudi, nisu oni osvojili ligu sampiona (pa i da jesu, sta?!), ne secam se da je neko gasio profile kad smo mi 2 (DVA) puta ulazili u istu.
Upumpace xxx miliona, pobeci ce nam svetlosnu godinu, bicemo najgori tim na svetu. Ne verujem sta citam.

Naravno da sam navijao za Salzburg, ali nista manje i nista vise nego svaki drugi put za svakog njihovog protivnika.

Klasicno skidanje gaca po komentarima.
 

=G=

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
309
Reaction score
11
Локација
15000
Данас игра Партизан. Велика доза усхићености али и досаде јер време споро тече баш свим данима када игра Партизан. Опет подељеност. Од бриге и стрепње да ова јесен буде за нијансу депресивнија јер ће дана када игра Партизан бити за шест мање па до хистерије згазићемо их.
У глави слика екстазе после гола у првој утакмици. Тај тренутак када се све око тебе заљуља, тај транс, тај фанатизам, та срећа која експлодира у секунди. Тај моменат када ти није битно ни које је такмичење, ни који су дан, месец и година, ни ко је противник, ни где си, ни ко је ту са тобом, јер се све око тебе тресе и све што видиш, чујеш и осећаш је страст. Ту је и сећање на панику и сумњу од пар тренутака касније када помислиш не опет. Туга и бес само минут након тога.
Не помажу ове слике да се превари радозналост и превагне на било коју страну, да ли идемо даље или не. Али помажу да се схвати да је тај минут Партизан. Као и осећај заљубљености када засијају рефлектори на ЈНА. Та жеља да има што више дана када игра он. Тај страх да му људи који га воде не желе добро и да не осећају надахнуће што имају привилегију да буду ту. То разочарење јер опет губимо у Шапцу. Та радост што на крају ипак побеђујемо. Тај понос што су и други ту због њега. И што их је натерао да и ове године узалуд чекају скоро деведесет минута и онда покисли експрезно испразне столице. То задовољство и нада када се заори идемо даље. Тај секунд прихваћености јер љубав није рационална и постоји још људи који који верују да стварно идемо даље.
Говорили су овде често стрпљен спашен. Стрпећемо се до вечерас а онда неком другом приликом опет збуњеност и недоумица да ли пролазимо даље. Долазе такви дани када ће нам стрпљења требати баш доста. Спаса нам нема. Зато и јесмо изабрали Партизан. Да га волимо увек. Не да друге мрзимо већ да их игноришемо и да их се гадимо. Никад није било лако. Неће никад ни бити. Ал увек је лепо. Дани када одбројаваш, тај дан кад игра, тај минут, тај секунд... То је оно што је Партизан. Победили данас или не битно је осетити ове црне речи из текста. Осетити све та осећања, све те емоције. Најежити се када осетиш Партизан у себи. То је срж. А ако не победимо данас, сигурно ћемо победити 22. септембра. Ако не прођемо данас проћићемо неки други пут.
И не заборавити никад „Партизан је као опруга, што га више притискаш више одскочи.“ Метод опруге а не метод кукања. Кад осетимо све ове емоције, осетили смо Партизан, осетили смо љубав и шта год да се деси ми смо већ победили.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Bez komentarisanja u toku utakmice, sledeci post poeni!!!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Sad pišite do mile volje!!!!
 
Последња измена:

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Seljački tim, seljački fudbal i vraćanje u seljački ligu.
Da budu ikebana svesrpskom šampionu sa ostalim seljačkim timovima na čijem su nivou.
Za nešto od više od godinu dana Ivica (Ubica Partizana) Iliev je sa SNS upravom doveo Partizan na dno.
Prvo trebaju da nauče da dodaju loptu pa da igraju malo fudbal pa tek onda da se pokušaju nadmetati.
Ali tu pomoći nema.
Neverovatno fizički inferiorna grupa amatera.
Da ne nabrajanje sve dovoljno je videti da su štoperica Valiente i Marković, pa to nisu štoperi ni za omladince.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
УПРАВА НАПОЉЕ!!! Како се вечерас изгледали је срамота, без муда без ичега. Код Бате сам барем очекивао да имају муда, другачији приступ али апсолутно ништа од тога. Онда Батина грешка је довођење Шћекића који у два меча скривио два гола. Наравно сада слиједи апсолутни распад екипе.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
A sto da se sada napise?Usli smo u utakmicu bez MUDA,bez volje da pobedimo,da se bar borimo_Ovi da su hteli,dali bi nam 5 komada.Bukvalno su zezali sa nama.I u Beogradu sam imao taj ruzan osecaj.Pre nego sto su nam dali gol na JNA sam rekao najblizem momku do mene-"Ovo je gol".A sedeo/stajao sam bas na Istoku do Juga,pa sam ga dobro video.
Ako izvucemo neku korist od ovog poraza-onda u redu.Recimo da odleti cela Uprava(a nece) ili bar onaj jadnik Ili(j)ev.Covek nas je nacisto unistio.Sa parama koje smo dali za Sumu,Tomic bi doveo 6 dobrih igraca .Ja se nadam da ce sutra dati ostavku.Ali sam siguran da nece...
Pozdravljam vas iz Splita,verovatno sam jedini "covik" koji u ovom trenutku "ovdi" nosi nas dres.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Sto se mene tice u timu treba da ostanu:
golmani - Stojkovic, Popovic
odbrana - Celavi, Markovic, Valiente, Sehovic
sredina - Pantic, Jankovic, Zakaric, Djerlek
napad - Rikardo, Nikolic
sa svima ostalima momentalno raskinuti ugovore i ostatak ubaciti igrace iz Teleoptika, omladinaca ili naci u ligi ili drugoj ligi ko hoce da igra za dzabe da popuni pozicije dok se ne dovedu igraci koji zasluzuju da igraju.
Ivicu Ilieva momentalno najuriti.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Не раскидају се уговори тек тако лако, уговор може да се раскине споразумно, уколико се обе стране сложе (што је у нашем случају немогуће јер свима живима дугујемо), или постоји опција да клуб сам раскине уговор, али онда дугује играчу сав новац који би му требао бити исплаћен до краја уговора.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
KK, VK , RK scenario. Ono sto je Nikolic osvojio to se desava jednom u 100 godina. I taj tim je bio raspad, osim 3-4 igraca. Dugo smo odolevali a sad ce biti katastrofa. Para se nema, prodace se, sto se moze prodati. Narednih par godina ce biti bas gadne. Bukvalno su nas spustili na nivo Cigana od pre par godina. Problem je sto oni nece rasprodavati ko djura i mornari i sto nama pshiho nece naci sponzora sa 5 miliona godisnje.

Ivice kako si?
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.468
Reaction score
2.246
Drzava sponzore nece da nam nadje nego ce da nas jase da na vreme platimo porez I ostale dazbine. Sve ovde sto se pise je dobro namerni savet ali nazalost onaj ko to treba da procita I da spovede u dela je gluv I slep. Nisam verovao ali sada vidim da se sve vraca polako ali sigurno idemo stopama raspale ciganke. Tacno da sa igracem tek tako ne mozes da raskines ugovor ali ima I drugi nacin mozes da ga kaznis zbog ne zalaganja I da mu smanjis platu. Igraci i nisu krivi nisu sami dosli kod nas da igraju neko ih je doveo I najavio kao bombe, ali od 100% igrackog kadra 90 % da promasis onda zaista I nisi da obavljas tu funkciju. Mi smo Balkan posebno podrucje gde niko tek tako se povlaci od funkcije I niko na sebe ne preuzima odgovornost za los posao koji je odradio.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ovo me podseca na Ustase 90-ih, Pickousti je Tudjman oni su Croacija a mi Hajduk, i plasim se da se kao i splicanske ustase mi se vise necemo oporaviti od ovog Diktatora. Crno nam se pise
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Glasajte grobari u Srbiji, samo glasajte ... 2500 dindzi su vam taman za ovo sto smo docekali. Vrijeme je za ekstremizam, neko mora da odgovara za ovo sto se desava... Kada je jug udarao samare igracima to je bilo ok, kada ce neko od placenika da udara samare upravi ... Ah da nece, vas oni placaju ... Cestitam placenim grobarima, vi ste nas doveli do ovoga... Firer je zadovoljan vjerujem ... RAK DOBILI SVI DABOGDA, OD UPRAVE DO PLACENIH STRANACKIH VOJNIKA ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top