Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
369
Reaction score
2.292
Локација
Kraljevo
U narednih par kola, strucnoscu trenera, cigani ce da odu na 6+ bodova razlike, onda cemo da slusamo kako je Liga Evrope primarni cilj i kako igranje u LE donosi pare i prodaju igraca. Onda cemo od neke bedne ekipe da ispadnemo u kvalifikacijama za LE i slusacemo kako nam ostaje Kup koji je podjenako vazan kao i prvenstvo. I na kraju, kad ispadnemo u polufinalu(eventualno finalu sa srecnim zrebom) Kupa, onda ce nasa uprava da pomene da postoji mogucnost da se na kraju sezone naprave bolni rezovi u vidu promene trenerske neznalice Miroslava Djukica. :angry-smiley-002:
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Nas raspored u narednih nekoliko kola:

2. Dinamo Vranje - Partizan
3. Partizan - Mladost
4. Zemun - Partizan
5. Partizan - Rad
6. Macva - Partizan
7. Partizan - OFK Backa
8. Proleter - Partizan
9. Partizan - C. Zvezda

Dakle, mi bismo morali do derbija da imamo maksimalan skor (a vec smo izgubili 3 boda), ukoliko zelimo titulu ove godine. Laski raspored od ovog na pocetku ne postoji.

Posle toga sledi paklen raspored (obzirom na strucni stab koji imamo), i tu ocekujem maksimalno prosipanje bodova. Ne bih bas totalno da mracim, ali sad izmedju ovih utakmica imamo i Evropu, pretpostavljam da i ovde sledi prosipanje bodova, gledajuci skorasnju istoriju.

Jasno je svima da ce cigani moci i sa drugim ili trecim sastavom da uzimaju bodove u ligi, ali to je bilo jasno i preprosle sezone, kad je bio Nikolic, pa nismo unapred izgubili titulu, posle par kola.

Manite se vise ovolikih rotacija u timu, daj uigraj jedan tim covece, koji djavo ste bili na pripreme ako od prvog kola vrsis rotacije.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Manite se vise ovolikih rotacija u timu, daj uigraj jedan tim covece, koji djavo ste bili na pripreme ako od prvog kola vrsis rotacije.

Mislim da je ovo sustina svega. Da je uspeo da uigra jedan tim, verujem da bi razultati bili znatno bolji.
A mi nismo dve utakmice odigrali a da nije bilo neke promene.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.931
Reaction score
21.697
Neverovatno je da ljudi na forumu bolje vide mogucnosti igraca od jednog Djukica koji sa njima provodi svaki dan
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Kako ljudi da se uigraju, kad je do sad vecina igrala 10 pozicija:

Soumah - levo krilo, desno krilo, poluspic, vezni
Djerlek - levo krilo, vezni, desno krilo, poluspic
Ivanovic - levo, desno, poluspic
Pantic - levo, zadnji vezni, centralni vezni, ofanzivni vezni
Celavi Miletic - desni stoper, levi stoper, desni bek,
Kosati Miletic - levi bek, levi stoper
Tawamba (prosle godine) - spic, poluspic, levo krilo
Jankovic - desno krilo, levo krilo (totalno se raspadao tada)

Secam se da je Vermezovic u poslednjem mandatu pricao kako svi igraci treba da znaju da odgovore na vise pozicija, ali se ne secam bas da je bilo ovoliko tumbanja pozicija, rola, i clanova prvih 11.

Recimo, meni deluje kao da se ide nasumicnom metodom, pa mozda se pogodi sastav nekad koji ce dobro da deluje. Ali fora je sto i ako pogodis, to deluje mozda samo protiv tog protivnika.

Pripreme za svakog sledec protivnika ne postoje ocigledno. Uporedite konferencije pred utakmice kod Nikolica, i kod Djukica. Nikolic je u prste poznavao sve igrace protivnika, od mladjih do starijih.

Djukic : "Jaka, cvrsta ekipa, dobro radjena ekipa, pokusace preko brze tranzicije".
 
Последња измена:

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Po mom mišljenju, glavni limit Đukića je opšta neobrazovanost, koj se oslikava kako na nemogućnost da prepozna realne perfomanse i sposobnosti igrača kojima raspolažemo, tako i na motivacione govore. izgubili smo onu partizanštinu, odvažnost i hrabrost i drčnost, kojom smo nadoknađivali manjak kvaliteta.
Evo, osim derbija, mi ni pod Markom nijesmo pružali neke igre, čak po mom mišljenju i gore nego sada, misleći prvenstveno na igru u polju. Ali smo imali taj rstnički duh i naravno Lea i Đuku i Evija i Blekija.
Ali Marko je kapirao da nam osim toga treba i neko ko nenametljivo, pa skoro i neprimjetno povezuje naše linjie tima. i tu je ulogu dodijelio Kići Kosoviću, kojeg je nesrećni Đukić skoro pa zaboravio.
mogu da razumijem da je interes kluba da se gura mladi Đerleg zbog zarade sjutra, ali mislim da je on, po trenutnoj formi u ovomtrenutku zreo za povratak u Teleoptik.
Takođe, u ovo malo utakmica, najviše mi je, osim trenera očekivano, podbacio i mali Toza. Neprepoznatljiv i protiv Rudara i direktni krivac za gol u Sutdulici, nepravilnim postavljanjem i proklizavanjem. Koliko god mi to željeli, ipak nije on Blekijev rang. A cijenu strpljenja sa mladim štoperima, platismo već u prvom kolu, a po svemu sudeći biće toga još.
I na kraju, suprotno većinskom mišljenju na forumu, za mene je Suma trenutno igrač bolji no svi zajedno koliko ih imamo, ali nema ko da ga isprati. vrtio sam deset puta onu akciju poslije njihove mrtve šanse i promašaja lopte za drugi gol, kad Suma na 30 m od našeg gola prima loptu, u punom šprintu dribla dva Radnikova igrača i pasom od 30 i kusur metara izbaca Rikarda 1 na 1 sa golmanom. E to je ta razlika u klasi i sposobnost da se potezom rijesši ili prelomi meč
P.S. zaboravih, povraće mi se od toga kako nas je Radnik fizički i trčanjem pojeo i kako smo izgubili svaki ili skoro svaki duel 1 na 1
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi
Tawamba, Mitrovic, Miletici, Jevtovic nisu u 11, a zamene su fizicki tanke, tako da nije ni cudo sto su nas ovi sevidzi iz Surdulice oduvali. To mozemo ocekivati i u nastavku sezone. Defanzivni prekidi, kuku lele.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Zdjelar zamolio "grobare": Budite strpljivi, imamo mlad tim

Kaze se u tekstu, ne poznajemo dobro rivala (Trakai). Da li treba dalje? U 2018. godini, ne poznajes rivala sa kojim igras prekosutra. Samo jedan od pokazatelja gde smo trenutno, i zasto smo tu gde smo.

A da, mi smo Partizan, i ne zanima nas rival, idemo po protivnika kao protiv Radnika.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Jos nesto, da ne bude vise da smo mi ovce sto citamo ove servirane vesti :

Prosek godina, izvor Transfermarkt:

Partizan - 25.4,
Trakai - 25.1,
Radnik - 26.3,
C. Zvezda - 25.4,

Od koga ste to mladji?
I ja mislim da je presudilo 0.9 godina iskustva vise na strani Radnika.
 

Pop

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2007
Порука
38
Reaction score
42
Jos nesto, da ne bude vise da smo mi ovce sto citamo ove servirane vesti :

Prosek godina, izvor Transfermarkt:

Partizan - 25.4,
Trakai - 25.1,
Radnik - 26.3,
C. Zvezda - 25.4,

Od koga ste to mladji?
I ja mislim da je presudilo 0.9 godina iskustva vise na strani Radnika.
Taj prosek na transfermarktu ništa ne govori. Nama u taj prosek ulaze Djilas i Ostoja.
Mi jesmo mlada ekipa, protiv Surdulice su igrali Đerlek i Marković 18, Šehovič 17, Pantić 21, Ivanović 22, Zdjelar 23. E sad, što su trener i sportski sektor mislili da se sa klincima može ići na titulu i u evropu, to je posebna priča.
Nego valjala bi nam rasprodaja odbrane, pa da Roma uplati bar pola od onih 8M?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Sa tim klincima i ostalima koji bas i nisu klinci se moze ici na titulu i evropu ali se ne moze ici sa ovakvim sportskim sektorom i upravom. To je moj utisak i cini mi se vecine ovde e sad daj Boze da gresimo i da nas demantuju konacno.....
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.848
...Evo, osim derbija, mi ni pod Markom nijesmo pružali neke igre, čak po mom mišljenju i gore nego sada...

Partizan pod Markom je za ovo jadilo pod retardom, licno Mancester Siti!
I jos nesto...nisi nov clan, ali tacno mi se prikenja kad neko i od starijih clanova o Istorijskoj sezoni govore "realno", a sezona u kojoj smo bili masina, karali ciganku i to tri puta a bio bi i cetvrti da nije bilo Maja, osvojili duplu krunu, naterali ciganku da smeni celo fss i ako je bio njihov od pocetka...pa jebem mu zivot da mu jebem zivot bre!!!
Za koga vi navijate...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ne moze Djukic da vrati taj osjecaj kad gubis 2-0 od Vozdovca i imas igraca manje a opet vjerujes u pobjedu.

Bilo je losih utakmica i kad je Marko bio trener, mora ih biti, ali tada smo pobjedjivali i kad nismo bili bas dobri + sto smo kurvu crvenu rjesavali opusteno. To i jeste razlika izmedju -15 i uzimanja titule. Hrabrost, angazovanje, organizacija i motiv su neophodni, tada smo ih imali sad nemamo, jer nemamo ni trenera prakticno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top