Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Ja molim Boga da prodjemo Besiktas, jer ako to ucinimo eto i Partizana u Fifi 19.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Pa valjda klupska legenda kao momak koji je tako igrao za Partizan da je sve prštalo i fudbalska u smislu da je igrao ne samo za Partizan nego i za reprezentaciju, Juventus, itd...?

Da ne ispadne da sam kao neki Biljin ,,fan,, koji je uvek brani, nego mi je za Partizan prilično periferan njen posao ili neka njena greška u odnosu na ono što radi uprava, sd, trener, igrači, kao što mi je neuporedivo manje bitno kako izgledaju dresovi od toga kako igraju momci koji su u tim dresovima, itd...

Ali shvatam da nešto (neko) može da te iznervira ili da bude ,,kap koja je prevršila čašu,, - i meni to tako nekad dođe (a često baš i na utakmici Partizana)...

A ova rečenica koji upravo sad ,,kucam,, ne odnosi se samo na tebe nego i na sve nas: znam da uticaj ,,društvenih mreža,, pa tako i naše kritike sa ovog Foruma nije baš zanemarljiv, ali stvarno se pitam ima li smisla nekoga ili nešto svaki dan za istu stvar kritikovati - hoće li se od toga taj popraviti ili još više ubedačiti...(i sebe i Partizan?)

Evo, samokritično i na ličnom primeru - da li više vredi da svaki dan pišem za nekog igrača da ne zna ovo ne zna ono, ne može ono i ovo, ili večeras da mu sa tribina viknem, dobro je momak, idemo, ajde, itd...
Šta je od veće koristi momku u Partizanovom dresu i Partizanu?

A da ne znaju i ne mogu dosta toga i da me to nervira, pa mi Forum posluži kao ,,ventil,, da ne ,,prsnem,, - i to je tačno... :icon-rolleyes:
Nije da branim Sumu i tako dalje realno nije pokazao ništa osim par golova meni jako dragih,svi smo očekivali da bude bukvalno mesi i vršen strašan pritisak da dodje on i niko više ( ima onih koji nisi bilo za to ali malo broj) poruke njemu po inatagramu, po instagramu FK Partizana i tako dalje. Posle par utakmica kreće pakao strašno vređanje i pljuvanje ogroman pritisak zamislite kako je njemu u glavi kada treba da uradi " nešto " kakav strah ima da uradi bilo sta jer zna da nema nikakvu podrku,bez podrške ništa nista nece da uradi,ok neki zvižduk i tako dalje ali mislim da je ovo preterivanje.Uzeo sam njega za primer. Ja to gledam drugačije dok je u Partizanu ima moju podršku kad ode apsolutno mi nije bitan osim ako nije naše dete. Što ti kažeš neki izduvni ventil je ok ovde na forumu ali van foruma pogotovo na tribinama je pakao za igrače i za sve nas jer odatle kreće sva sprdnja jer svi vide da niko podršku nema i svi se sprdaju mediji ovo tamo i tako dalje.
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
Dva čudna vjerovanja još postoje: u ravnu Zemlju i u Sumu. Dok Pantić ne ode ne zaigra se on(Soumah) na poziciji AM.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ma sve mora da mu se ugodi da bi ovaj konacno igrao kako valja.
Sasu Ilica si mogao da stavis na beka i bio bi medju najboljima..
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Hahah morao sam da napravim malu digresiju, posto ce svi timovi koji igraju evropska takmicenja biti u igrici, mozda je bolje mesto za to u temi marketing.
A neko moje misljenje o Sumi da on posto je kod Djukica stalno premestan sa pozicije na poziciju nije prosto ni dobio neku pravu sansu, medjutim isto mislim da se od početka videlo da on nije stranac koji moze da napravi razliku. Dok Cigani dovode strance koji ce pravito razliku, ni i dalje ne moze ovoga da se otarasimo, a zauzima nam mesto stranca
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
I sparko nam nije sponzor vidim da su fotelje za konferenciju prelepljene MTS logo-om i to kako prelepljeno ozbiljna sramota
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Nisam pisao neko vreme, pa bih samo da kažem nešto o novom treneru. Mnogo sam se puta razočarao u vezi mnogih ljudi koji su dolazili u Partizan. Zato kod mene svako polazi od nule. Batica je bio naš fudbaler, hvala mu i svaka čast, ali što se mene tiče, kao trener polazi od nule, a lep nadimak ću mu dati lako ako zasluži. Ovako izbegavam da nekoga dočekam lepo, a da ga posle napušavam. Drugo, pošto sam na drugoj temi pročitao da nas Mirković vadi izgovana, zanima me samo je li on Konte pa da se sažali da vadi tamo neki Partizan iz bule ili je trenerski nepoznat a Partizan mu je dao priliku da se dokaže. Čisto da stvari budu jasne, nismo mi neki zonaš pa da svaki anonimus biva naš spasitelj. Aman.

Mirkoviću blago zakasnela dobrodošlica, da pokaže da ume, a ja ću mu lako tepati tada.

Još pokušavam da se snadjem na novom forumu, kao spejs šatl mi je. Reformatorima nek je sa srećom.
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
A zar nas ne vadi iz govana? Ako imas jak zeludac odgledaj ponovo prva tri kola i nasu igru u istim. Jos vise dobija na znacaju kada se doda da su pre njega pitani drugi, koji su glatko odbili da preuzmu ovakav tim u ovom trenutku.
 

Pop

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2007
Порука
38
Reaction score
42
Batica je bio naš fudbaler, hvala mu i svaka čast, ali što se mene tiče, kao trener polazi od nule, a lep nadimak ću mu dati lako ako zasluži. Ovako izbegavam da nekoga dočekam lepo, a da ga posle napušavam. Drugo, pošto sam na drugoj temi pročitao da nas Mirković vadi izgovana, zanima me samo je li on Konte pa da se sažali da vadi tamo neki Partizan iz bule ili je trenerski nepoznat a Partizan mu je dao priliku da se dokaže. Čisto da stvari budu jasne, nismo mi neki zonaš pa da svaki anonimus biva naš spasitelj. Aman.

Mirkoviću blago zakasnela dobrodošlica, da pokaže da ume, a ja ću mu lako tepati tada.
Da se razumemo Bata i Bambi su likovi koji mogu bez Partizanovih 200-300k.
Nismo baš klub koji ima reputaciju i novaca pa privuče ozbiljne igrače i trenere, posebno trenere. Zato je jedina opcija da dovedemo za sitne pare nešto što vredi da igramo na tužnu priču kod Grobara kakav je Bata il Raca.

Da se ne čudimo kad dođe lik koga mažemo govnima da ode. Bata je u ovoj situaciji luksuz za nas, ili bi dobili kakvog JSL trenera.

Bata prvo tu da odbrani klub, a trenutno je takvih malo. Zato daj da ga podržimo.

Bambi je u trenutku dolaska sigurno mogao da prevari neke arape il kineze i zabode duplo veći ugovor. Verujem da bi ga uzeli i sa jednom nogom. Sigurno nije došao povređen, sa namerom da zajebe klub, ali povrede se dešavaju. Ako smo čekali Vuleta, isplati se i Bambija.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
dobro se secam...bambi je doveden da se nametne za mundijal. tako pisale novine tada. takodje, govorilo se I da mu fss daje platu.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
@Pop
Вулета смо чекали и никад га нисмо дочекали после повреде.

Бамби је дошао повређен. Он од ЦСКА вуче проблеме са коленом, а код нас није било утакмице да није примао инјекције. Никакав уговор он није могао да забоде, јер би сваки нормалан клуб видео да добија инвалида, а не играча. Е сад, што он без ноге може да да гол из слободњака (и притом да добије 20.000 евра за то) и да од 10 утакмица одигра 1 добру, показује колико смо ми јадни. Тако да нема ту ни г од гробарства, кад је захваљујући Џукићу преварио клуб добивши један од највећих уговора у историји Партизана.

А какав му је ментални склоп говори и то што нема коме није причао о условима уговора и нема ко не зна за лову коју Партизан даје за њега.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Meni je samo u glavi njegova izjava kako je uvek pričao da će, ako se ikada vrati u Partizan, vratiti u godinama kada može da doprinese rezultatima.
Evo od 4:30 priča o tome. Ako je stvarno, kao što pričate, došao povredjen, neka mu je na čast.
Samo me zanima, da li je to sve rekla kazala ili je stvarno došao u lošem stanju i primao inekcije pred svaku utakmicu, kao što je neko napisao. Ne znam odakle vadite te informacije, ali nadam se da nisu izmišljotine.
 

kale_gkw

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
158
Reaction score
19
Nije hteo da oprosti dug i nisu ga pustili na kipar i sad mu ne daju da igra zbog toga. To je moje mišljenje
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
870
Reaction score
1.930
Локација
Kuci
Ne moze da bude 99% istina. Kao Marko Nikolic sto skoro rece, ne moze liga da bude manje ili vise regularna. Ili jeste regularna, ili nije. Liga nije regularna, a za Ostojica je istina. Okle znam, ne znam :D
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Meni je samo u glavi njegova izjava kako je uvek pričao da će, ako se ikada vrati u Partizan, vratiti u godinama kada može da doprinese rezultatima.
Evo od 4:30 priča o tome. Ako je stvarno, kao što pričate, došao povredjen, neka mu je na čast.
Samo me zanima, da li je to sve rekla kazala ili je stvarno došao u lošem stanju i primao inekcije pred svaku utakmicu, kao što je neko napisao. Ne znam odakle vadite te informacije, ali nadam se da nisu izmišljotine.
Ja mislim da su to izmišljotine.Da je imao povredu kolena kada je došao verovatno bi odradio operaciju na kraju sezone a ne da prodje cele pripreme krene sezonu i onda operacija.Nije mi logično,verujem da Zoran nije takva lik da radi tako podmukle stvari Partizanu možda je imao povredu lista onu što je sanirao kada je došao. Za mene sa svim solidna sezona 11 golova 5 asistencija i to kako bitni golovi i asistencija u jednom trenutku je sam vukao sve nije imao ko da ga isprati, jbg ne može celu sezonu sam.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top