Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Sva sreca pa mi se desio bug koji mi se inace cesto desava, da zamenim 17h za 7PM, pa sam tek sad video rezultat, a planirao sam da se mucim i gledam...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.481
Reaction score
2.270
Djukic, Bata, Savo ko je sledeci uprava je ista.Od koga mi to gubimo( cestitam im zasluzenu pobedu) i to prva pobeda im je ove godine sramotaaaaaaaaaa.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Boli nas kurac.
Derbi ce biti na JNA, samo to mi je bitno. Ovo na terenu tugica. Na tribinama....pa nemam adekvatnu rijec.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Sutra kad bi Partizan ispao, ne bi se nas 200 skupilo ispred stadiona da Vučelu i ekipu izbacimo kroz prozore, pa nek ne dođe niko drugi, al' nek barem vide da se ne mogu zajebavati kako im drago.
Je l' plaćeni navijači dobijaju povišicu u ovim teškim vremenima? Puno troše oni V10 audiji.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.254
Reaction score
3.779
Šta kaže smučelić, imamo fobru ekipu, samo nam fali rezultat?!

Čovjek vrši verbalno nasilje, provocira, a reakcije niotkuda...

I čudimo se što se ovo dešava?

Smučelić, gmazura, debeli i iglica iliev zaslužuju lomaču, za ovaj zločin nad Partizanom!

4to mjesto, eeeej?!
A šta kaže šizofrenik iz vjesnika na sve ovo, da li će opet nedosuđeni jedanaesterac da bude glavni problem ovakvog stanja (ne spominjujući grešku na štetu domaćina)...

Klub se mora mijenjati iz korijena, ovi zločinci zaslužuju lomaču samo!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.636
Reaction score
8.533
Локација
Македонија
Kako da ne kunem govnjuvu upravu koja je svela naseg Partizana na nivou drugoligasa na svim nivoima.
I sta kazu profi navijace za tribine tuzne ??? Njanja njanja Uprava napolje stidljivo jedno dva tri puta radi reda. Drzi vas za muda pizdousti boss i vas kao ove gmizavce koje glume upravu. Ustvari njih drzi u guzici samo im cipele vire. Mamu vam jebem svima po redu crkli da bog da.

O igri nema sta da se komentarise kada ti grbavi Aksentije izgleda kao Kafu i nemozes da probijes odbranu u koju igraju nasi raspali odpadci od predhodnih sezona.

Probijamo dno.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Možda mudri Vučela planira da ne idemo u plej of, da nas cigani konačno ne razbiju u derbiju.
Sjajna taktika, šta će ti licenca za evropu, ako je ne obezbijediš uopšte?! :)
Ovamo svima pričaj da ti je "šef" pomogao za licencu, a pare koje si dobio od njih "hopa" i u džep, ionako nećeš još dugo :)
Nek nas se plej aut plaši!
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.855
Локација
Beograd
Dobro je Savo, ne brini, ne sekiraj se, ovo smo od tebe i očekivali... :icon-rolleyes:

Kaže čovek Dijani, on će sad da uradi analize, da vidi šta i kako, pa da krene da popravlja...ej brate Srbine, pa mi ti analiziramo godinama na Forumu, tastature istupismo i polomismo od analiziranja, i ti dođeš da nam budeš trener pa ne znaš šta ne valja, nego moraš da analiziraš?!
Jes' ti čit'o Forum nekad? Jes' ti gled'o Partizan nekad? Šta ne valja? Pa ništa ne valja!
To vidi svako ko ima oči i bar pola mozga...

Kvalitet domaćih igrača je uglavnom takav da nema nikakve veze da li igraš u nekom vodećem timu lige, ili onom koji ne može nikog da pobedi mesecima (osim što pobediše nas, naravno)...
Znači igrači mogu biti u Partizanu, mogu biti u nekom manjem klubu, mogu biti pri vrhu, ili na vrhu tabele, pri dnu ili na dnu, u sredini tabele, nema to nikakve veze, sve su to isti igrači...
Pa u čemu je onda ,,kvaka,,?

Pa ,,kvaka,, je u tome da ne može svako da radi svaki posao, nego ako hoće uspešno da ga radi, mora i da nauči negde kako se to radi.
Na primer: Marko Nikolić kao ozbiljan, pravi trener, od krševa, livadara, penzionera, baksuza, i po kojeg svog izbora od igrača (odličnog ili pogrešnog), igrao mu tim ružno ili ne, nekako uspe da ne gubi, da pobeđuje, osvaja trofeje i jebe Zvezdu...
Andrea Trinkijeri isto - od paćenika i propaliteta, pravi pobednike. Kako? Ja ne znam kako, ali Marko i Andrea znaju. Zato i jesu treneri.

Da li će Sava, Lazeta, Bata i Đuka to nekad postati, ne znam ni to, ali zato znam da je i pravom treneru i treneru u pokušaju ipak lakše graditi tim sa više pravih fudbalera u naponu snage nego sa penzionerima, decom, krševima i livadarima...
Takvi nam dakako sleduju, ali kada bi se bar njihov broj vremenom smanjivao u odnosu na broj pravih fudbalera...

Jeste, kao što su tereni treće lige bolji od ove današnje njive, isto tako je i fudbal koji se tamo igra otprilike na nivou onoga što Partizan igra...ili ,,igra,,...mi ne umemo da šutnemo, pogodimo gol, dodamo, centriramo, realizujemo penal, ubrzamo igru ili trčanje...stari smo, spori smo, povređeni smo...
A ja vas pozivam da ipak ne napuštamo ovaj klub i ove igrače, jer drugi klub nemamo i druge igrače nemamo...
Lako je i lepo dolaziti kad je neko slavlje u pitanju, budite malo Partizanovci i kad je gadno to biti...
Istrpite.

Uzgred, može li neko da mi napiše nešto više o tom Savinom ,,pomoćnom,, treneru (mislim na starijeg gospodina iz Vojvodine), zna li čovek nešto, kakve je imao rezultate, možda neki uspeh, itd?
Naravno da ne mislim da Sava nešto bitno zna o trenerskom poslu, ali se nadam da bar ,,pomoćnik,, ima nekog šlifa i da će novi kondicioni da nam, vremenom, ,,napuni baterije,, pa da bar možemo da brzo i dugo trčimo...

Naravno, sve to više-manje odnosi se ne sledeću sezonu, ako uopšte taj stručni štab i tada bude bio na istom ovom mestu na kojem je sad...
Ostalo je da pokušamo da uzmemo taj Kup, a šta mi radimo u tom plej-ofu, ne znam da l' je jasno i nama i igračima...

Da, rekoh da treba kako-tako podržati igrače, ali moraju i oni malo da podrže nas...igranje u fazonu ,,boli me kurac,, za rezultat i Partizan je nedopustivo - pa makar ni jednu platu da nisu primili!
Ako nećeš da igraš iz ovih ili onih razloga, idi sedi, lezi ispred ili u kancelariji uprave dok ti ne ispune želje, a kad si na terenu, u Partizanovom dresu - GINI!

Napred Partizan.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
376
Reaction score
1.554
hajde sad prvo barem ove ruzne da prodamo: zdjelar,urosevic,kljajic,scekic,ivanovic,tosic,.....pa posle ove malo lepse i onako nista nevalja
goreli u paklu lopovi
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Iskreno za ovu sezonu sam skroz ravnodušan što se tiče rezultata i više me ništa ne može iznenaditi iznervirati što se tiče našeg kluba. Mene više brine ona bliža budućnost da li smo kadri da punimo jna kući i da oteramo ove poltrone? Što se tiče igre nije mi jasno da ni Zakarić ni Pantić kad izvode korner ne mogu prvu prebaciti.. Sad ja da analiziram igrače za ovu utakmicu mislim da nema smisla, kad ti momci čast izuzecima nemaju kvaliteta da budu tu gde jesu za klupu neki možda i poneki pojedinac u prvih 11 al ostalo je tuga. Da pljujem po Savu i to nema smisla čovek je odradio 2 treninga, to što on nema iskustva i što je dobio šansu govori o stanju u klubu koje je blagorečeno na amaterskom sistemu. Kakva uprava takav trener, kakav trener takav tim. Boli me duša što smo razjedinjeni zarad ubačenih elemenata, da je bar jedna tribina nezavisna sistemu al džabe.. I jos nesto ne bi me cudilo da smo se dogovorili sa Napretkom oni nas puste u kupu a mi njih u ligi njima vise znaci bore se za plej of.
Sad nešto što nema veze sa nama, ovaj teren Napretka je sramota za ligu kao i za njih same. U mom gradu klub koji se takmiči u 4. ligi je brat bratu u top 10 terena u Srbiji i što se tiče tribina i terena. Gledam ovu betonsku konstrukciju i teren kao da se klub takmiči u zoni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top