Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Partizan je očajan, jedino što eventualno može da bude izlaz iz mraka su kolko tolko ti mladi igrači.
Savo konjska glavo logika:
“Aj izbacim sve mlade igrače iz ekipe”
I ja sam ovo pomislio. Msm realno imamo minimalne šanse za 2go mesto, a kamoli da budemo prvi. Tako da je sezona svakako propala. Umesto da sad forsiramo te mlade igrače, da bi sutra stvorili bar jednog igrača kojeg možemo da prodamo, on gura Lolu i drugove u prvu postavu.. Ja stvarno ne znam ko je lud. Da li postoji tamo bilo ko sa bar jednom mrvicom mozga????
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Savo je bio najagilniji i najpijaniji na onoj skupštini kada je bik pokušavao da preotme klub. Tako da se Ja ne bih radovao derbiju na našem stadionu. Savo je ovde da utaba biku stazu, da li po cenu katastrofe u derbiju ili 4 mesta, to njih trenutno ne interesuje.
Zato je vučelić i opleo po legendama kluba jer zna da su na bikovoj strani. Angažovanje svoga protivnika za trenera, Ja samo mogu da shvatim kao izlaznu kartu, moguće da je vučela isisao dovoljno para i da će sad da išeta iz kluba, interesantno leto je pred nama, napišem psovku pa obrišem, muka mi je i da ih psujem.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Ovo nije nista, naspram onoga sto (sta) nas čeka...
Prvo će da proberu ove matore, da vide koga mogu da uvaljaju. Onda na red dolaze mladji. Njih u izlog, pa i tu da se uzmu lepe pare. Kazem lepe pare, jer FKPartizan-u 100.000 ili 200.000 evra ne znaci nista, ali njima znaci mnogo.
Onda ide enormno zaduzivanje, jer nam treba igracki ladar, a onda rapsodija : dovodjenje poluskartova za potrebe razigravanja reprezentacije, za talove kokeze i ekipe, a sigurno ce i nas UO da se omrsi na nekom dolasku...
Suma sumarum, savo je tu da bukvalno razjebe sve sto moze od igraca, upravi je ostalo jos malo da razjebe sve sto se tice ekonomije, tako da nas u narednoj sezoni očekuje totalni raspad. Nisu uspeli da ugase KK i VK... sve mi deluje da ce uspeti tamo gde su se najmanje nadali... Ugasice FK !!! FK koji je bio stub celog sportskog drustva...

Zelja mi je da gresim, ali mislim da sa ovima nema greske. Kljuc kompletnog raspada svih sistema u FK Partizan je jebač kafanskih pevačica i stara udbaska drukara vučelić.
Sve je sto se desava u klubu je njegovo maslo ili je dopustio da drugi unistavaju, a on je ćutao i gledao.

P. S. Ako ikada bude privatizacija, sta mislite, koliko ce kostati FK Partizan i koga će stranci prvo kupiti (nas ili rome) ? "Evropsku" zvezdu ili prezaduzeni, pred stecajem, FK Partizan ?
Jos jednom : vučeliću, crk'o majci, sto nas ovako proda !? Čime su te naterali ? Ovo normalan čovek ne bi uradio ni po cenu života....
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
Krki je lepo napisao ono sto je bilo u petak i sinoc to je Partizan. Fk govna bez srama unistavaju klub i oticice onog trenutka kad ne budu vise imali sta unistiti. Zalosno je sto sam danas bio tako ravnodusan cak i ljut sto je Napredak pokraden za cist drugi gol, ofsajda ni u prici. Jos nam treba prica kako nas sudije podrzavaju. Mi smo u poslednjih 5 utakmica osvojili bod i po tom rezultatu 16. tim ove premijer lige.

u vezi ovog sto boldovah:
sve se nadam da je to sada, uskoro, odmah na kraju sezone. evropu na jesen sigurno necemo igrati, nemaju sta ni prodati...valjda je to taj momenat kad ce reci:"ok, sjebali smo svekako je trebalo i palimo".
jebali smo jeza ako sef bude imao jos mengeleovskih ideja u glavi.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.769
Reaction score
19.398
Локација
Nickname
Sve će se vratiti sa kamatom svakome ko je imalo učestvovao u uništavanju Partizana.
Sramota neka bude svakoga ko se zove grobarom i na tribini sa drugarima peva pesmice i ne tera upravu.

P.S. Boli me kurac što smo domaćini ciganima na JNA. Ne igra Partizan ligu da bi igrao sa ciganima, nego da bi osvajao titule. Ovo je dno dna.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Da je ovo normalna država, prvo ne bi klubovi bili na njenoj sisi i smatrali se državnim.
Kad već nije normalna i kad je već sve u njenom vlasništvu, neko bi krivično odgovarao za silne milionske dugove prvo komšinice a sada i nas. Neko bi morao u corku što su razni damjanci, djurici i ramadaniji, ultra kopovi i alkatrazi isisali kamione novca koji pripada poreskim obveznicima.
Po ko zna koji put se ista šema ponavlja. Tajne astronomsko brojke i ugovori za fudbalere i trenere sumnjive kvalitete, brdo posrednika koji se ugrađuju u njih, takozvani "kostur iz ormara". I šta? Ništa.
Protestne šetnje treba da budu 3 puta masovnije. Zahtevi za zdrav razum na prvom mestu. Ovo ne pišem kao navijač, ovo se odnosi na sve čime je narod okružen. Domaći fudbal je samo lepa šarena sličica a iz velikog mozaika.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.765
Reaction score
29.648
Локација
Beograd
...1 bod na nekoliko utakmica, ponižavajuće mesto na tabeli, 4 trenera po jednoj sezoni...igru i izbor igrača da i ne komentarišem više...

Da li je ovo dno dna, ili da nastavimo da kopamo dalje i idemo još niže, i da li je moguće da - kao što napisa Sacsha - da ovo nije ništa naspram onog što nas tek čeka...?

O.k. - jednoga dana ova uprava će svakako otići, bar po zakonima prirode ako ništa drugo, jer niko nije besmrtan pa tako ni oni, ali i Bjekoviću bi bilo bolje da, u godinama u kojima je, misli na svoje penzionerske dane, a ne da se gura tamo gde je potreban čovek u najboljim godinama, sa najboljim namerama i najboljim rasuđivanjem...a znamo kako je on (vrlo pogrešno) rasuđivao u nekim situacijama dok je bio presudni faktor u Partizanu...

Ali mene brine to što su nas, navijače, doveli u stanje letargije, ignorisanja, nepraćenja, odustajanja, mrtvila...
Sve je manje i manje navijača Partizana, koji bi se ,,pozabavili,, Partizanom (na bilo koji način) kada Partizanu ovako loše i katastrofalno ide...
Više su ,,u fazonu,, neću da gledam, neću da pratim, ne interesuje me, ogadili su mi, itd...

Pa dobro, jeste, sve je tako, ali ako svi ,,dignemo ruke,, od Partizana i ,,sklonimo se,, sa JNA, za koga i kako će taj Partizan uopšte da postoji?
I hoće li uopšte, jednoga dana, i dalje da postoji?

Jeste, jeste, ima nas prilično kada se nešto slavi, ili kada se ima nada da se ide ka pobedama i trofejima, ali, brate mili, sestro slatka, mnogo mi je veći Partizanovac onaj koji je tu i kad je sranje do guše, nego onaj koji se hvali kako je bio onda kada nas je najviše i bilo...
Dođi brate kad nema nikog!

Znam da ono što je prošlo, neće i ne može da se vrati, ali bio sam pre neku godinu službeno u Makedoniji i reče mi tamo neki momak, i ja sam nekad navijao za Partizan (zašto ,,nekad,,?), i pre mesec dana sam opet išao tamo i rekoše mi opet dva sredovečna čoveka kako su i oni nekad navijali za Partizan, ovaj jedan tada živeo u Hrvatskoj pa išao na utakmice Partizana u Split, Zagreb, Vinkovce...a na moje pitanje zašto nekad, zašto ne i sad, odgovor je bio isti, politika i...
Mi stalno gubimo svoje navijače, decenijama već...i hajde da ne dužim priču o svemu tome od pre xx godina i navijačima ,,iz daleka,, ali mi ih gubimo SADA, OVDE, u Beogradu, pored našeg JNA, na ovom Forumu...

A jednom kad se neko ili nešto izgubi...
Da li uopšte ikada može da se vrati?

Nije meni najveći problem loš Partizan i kriza u njemu na sve strane, najveći problem mi je ima li za koga taj Partizan da postoji? Ima li još uvek u većem broju onih kojima je on važan, bitan, neophodan?
Takvih ima, nije da nije, znam da ih ima...
Ali malo braćo i sestre, malo...
Prebrojmo se na sledećoj utakmici, pa donesimo zaključak...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Gorane iz tvog posta bih izdvojio ovu recenicu.
Jeste, jeste, ima nas prilično kada se nešto slavi, ili kada se ima nada da se ide ka pobedama i trofejima, ali, brate mili, sestro slatka, mnogo mi je veći Partizanovac onaj koji je tu i kad je sranje do guše, nego onaj koji se hvali kako je bio onda kada nas je najviše i bilo...
Dođi brate kad nema nikog!
E pa braco ovo je trenutak kad nas jebu da prostite na izrazu. Moramo shvatiti da je svako od nas bitan, da bez istoka i zapada bar polupunog unistice nas do kraja. Dokle cemo ovo trpeti ima jos utakmica do kraja daj da izrazimo to nezadovoljvsto i oteramo govna. Lako je biti tu kad sve ide kad se igraju utakmice koje overavaju titule, lige evrope, barazi za evro kupove. Nas Partizan nije ni matori udbas, ni jebeni vazura, ni vuletic, ni ova vlast koja je inflitrirala svoje poltrone na tribinu nego mi koji smo tu za njega u dobro i u zlu. Da ti sto ovo citas, tvoj tata brat sestra, nije poenta stoti put ponavljam u rezultatima nismo navijaci rezultata vec PARTIZANA a mi to ne dokazujemo na delu i to je problem daj da se trgnemo. Nas ovde sve boli sto nema planskog rada sto ovde nije samo u rezultatima kad kmas sistem ti losi rezultati prodju a dodju dobri. Dzabe instagram fejsbuk forum kukanja moramo pokazati da nas ima na tribinama.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Илиеву нити ћу заборавити да је довео Леонарда, Ђурђевића, Евертона, Марка Николића... и да је веома заслужан за једну од мени најдражих титула / нити ово урушавање екипе и чињеницу да и због њега мој Партизан игра у-ж-а-с-а-н фудбал.
Не замјерим му промашај у избору Суме, него што није довео још једног креативца, упркос томе.
Саво не може препородити тим са Пантићем и Ђерлеком. Н-е м-о-ж-е. Срећом, оде осредњи Косовић.
Али, гдје је зналац!?
Морамо бити уз свој тим и у оваквим тренуцима.
Истовремено, морамо од УО захтијевати и састав и игру на нивоу нашег Партизана.

Zbog takvih kao ti smo tu gde i jesmo, na četvrtom mestu njiva lige.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.765
Reaction score
29.648
Локација
Beograd
Zbog БранимираРС smo na četvrtom mestu njiva lige?! :icon-rolleyes:

Nekoliko puta sam pročitao tu konstataciju, pa i dalje ne mogu da poverujem šta sam pročitao...Kakve veze ima čovek sa Foruma (ili neko sličan njemu) sa time što smo na 4.mestu?
Jel БранимирРС igrao utakmicu danas, ili neku prethodnu možda, pa je loše odigrao? Dovodio igrače, davao im ugovore? Sedi u upravi? Šta?

O čemu pričaš?
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
843
Reaction score
2.937
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ovde na forumu mnogi pišu da FK ne gledaju ni na tv a ja ponovo ajde nije mi daleko otišao sa celom porodicom u Kruševac i žali bože zašta sam pare dao.
Ali ne mogu da ne spomenem da pored međusobnog gađanja kamenjem dve grupe navijača Partizana je sramna brojka Partizanovih navijača koji su juče bili u Kruševcu. Kako mislimo da nam bude bolje ako nas nema, ovi lopovi iz uprave sami da odu neće, šta sprečava svakog Partizanov a da ide na zapad i da se konstantno vređa i skandiramo protiv uprave.
Sumnjam i na igrače da namerno buše upravu jer nemam objašnjenje da isti taj Napredak razbiju u kupu a u prvenstvu ništa.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Ovde na forumu mnogi pišu da FK ne gledaju ni na tv a ja ponovo ajde nije mi daleko otišao sa celom porodicom u Kruševac i žali bože zašta sam pare dao.
Ali ne mogu da ne spomenem da pored međusobnog gađanja kamenjem dve grupe navijača Partizana je sramna brojka Partizanovih navijača koji su juče bili u Kruševcu. Kako mislimo da nam bude bolje ako nas nema, ovi lopovi iz uprave sami da odu neće, šta sprečava svakog Partizanov a da ide na zapad i da se konstantno vređa i skandiramo protiv uprave.
Sumnjam i na igrače da namerno buše upravu jer nemam objašnjenje da isti taj Napredak razbiju u kupu a u prvenstvu ništa.


Burazeru, nema nas bas zbog tog gadjanja kamenjem koje pominjes jer u kupu zamalo da izginu nevini klinci koji su izlazili sa stadiona a bili na istoku, dalje sve svi znaju da se ne ponavlja.. Dal gora uprava il stanje na tribini..
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Nije vučelić kriv, mi smo govna.
100 posto istina... Jokanović, Stanojević, Vujošević... mislim da je kod cigana malo drugačije,ovaj milojević može da ostane koliko hoće...on će na ljeto vjerujem otići ali svojom voljom...a ako bi želio ostati ,a npr uzme titulu i zakuva sa tvordžom...nema šanse da bi mu ovaj smio dati otkaz...cigani bi ga pojeli,ali jbg njih je minimum 5 k na tribini
 

markmilos

Početnik
Учлањен(а)
27.12.2007
Порука
160
Reaction score
2
Ja retko komentarisem, ali koliko god mucna cela situacija bila i svakih narednih 90 minuta: Ogrejace, obasjace sunce iznad humske ulice!
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Da je ovo normalna država, prvo ne bi klubovi bili na njenoj sisi i smatrali se državnim.
Kad već nije normalna i kad je već sve u njenom vlasništvu, neko bi krivično odgovarao za silne milionske dugove prvo komšinice a sada i nas. Neko bi morao u corku što su razni damjanci, djurici i ramadaniji, ultra kopovi i alkatrazi isisali kamione novca koji pripada poreskim obveznicima.
Po ko zna koji put se ista šema ponavlja. Tajne astronomsko brojke i ugovori za fudbalere i trenere sumnjive kvalitete, brdo posrednika koji se ugrađuju u njih, takozvani "kostur iz ormara". I šta? Ništa.
Protestne šetnje treba da budu 3 puta masovnije. Zahtevi za zdrav razum na prvom mestu. Ovo ne pišem kao navijač, ovo se odnosi na sve čime je narod okružen. Domaći fudbal je samo lepa šarena sličica a iz velikog mozaika.
Potpuno se slažem,od prvog do posljednjeg slova... nebitno je dali je u pitanju ubijena pjevačica ili VK Partizan, sve je isto,kao društvo i narod propadamo i tonemo sve dublje.... potpuno je jasno da je predavanje Kosova sljedeći korak...to što gani imaju više lobotomiranih mozgova je razlog što su igrali LŠ i što će je vjerovatno opet igrati, što nisu izbačeni zbog namještanja u Parizu, zašto naše majke i žene gledaju zadrugu i parove po cijeli dan, što je ova naša napaćena otadžbina talac jedne budaletine... sve ovo nije djelo te budaletine već dubok plan naših neprijatelja...za 2-3 godine će se i to riješiti ,a onda ćemo mi životu od Zemunela a oni ???? K će Rusi davati milione ,k će davati država...polako,tiha voda...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Aman ljudi, prizeljkivati da ce Bata, Sava il neko treci nesto promjeniti sa ovim timom i pod ovom upravom je ravno sa nadom da cemo ikada u zivotu igrati finale lige sampiona. Zamazivanje ociju slepima. Da je normalna situacija (svaka im cast na igrama u Partizanu), ova dvojica nikad ne bi smela da prismrde klupi Partizana ne zato sto ih neko od nas ne voli, vec jednostavno zato sto nemaju ni kvalitet a ni iskustvo da vode tim kao sto je Partizan. Mozda smo mi malo kao stariji navijaci izlapeli pa ne vidimo takodje da ni danasnji Partizan nije isti kao i onaj od pre 25+ godina kad je stvarno bio ime i brend na koji se svako mogao ponositi... Kriva je drzava, krivi su oni koju su bili na celu Partizana ali su krivi i navijaci koji su slepo il iz interesa podrzavali jednu ili drugu ili trecu struju. Danasnji Partizan je za cigane tacno ono gde bi zeleli da nas vide... uprava polu-retardirana, igraci sumnjivog kvaliteta ili "bez" i navijaci u 3 frakcije od po 50 ljudi... Pametnom dosta!!! Mene vise ni na teleziviziji nece oduseviti da se potrudim da gledam, a bilo je vrijeme kad sam detetu pomerao dan krstenja zbog utakmice... Seme im se zatrlo...

Ubili su sve u nama, dotakli smo dno, sad je samo pitanje da li dozvoliti i zadnji ekser da nam zakucaju ili da se borimo. Ako jos uvijek ima ono nesto grobarsko divlje u nama, onda treba da se zapitamo kako da se borimo i da bitka krene..

Muka mi je :puke:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top