Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
Naravno, nisam ni mislio da ce neko iz svog dzepa doneti novac, ali drzavnim sponzorstvom recimo moze da se dovuku neke pare koje ce bar pokriti dugovanja prema ovom timu jer budi siguran da ce neki od ovih sada igraca da nas tereti ako ni posle tog reprograma ne dobiju pare. Privatnim novcem mogu da se dovedu igraci za dz, pa da se istim tim novcem pokriju plate do prodaje, ali u tom slucaju klub kao klub nece zaraditi dinara.
Ne moze Stojance da trener radi svoj posao, ne znam kako nisi izvukao poentu iz svih mojih dosadasnjih komentara za Fergusona i novac, u ovoj sada situaciji ne postoji trener koji bi napravio nesto sa ovim igracima. Shvati da su prethodna 3 trenera oterali igraci, a pogledaj profil recimo prethodna 2 trenera, Lazetica pogotovo, ma koliko svi mislili da je Bata sa kratkim fitiljem.
Nece, em nisu placeni, em nema kvaliteteta, em ne jebu zivu silu i to je to, pitanje je samo kada ce Savo doci na red.

pominjes drzavno sponzorstvo. od nekog ozbiljnog upliva love tim putem nema nista. zna se ko to odredjuje. do pada psihopate ne mozemo se nadati parama. u ovom casu samo trener tipa nikolic I vidra od teh.direktora mogu naciniti da donekle konkurisemo ciganima.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
I sta sad, kao odgovaralo trece mesto pred pley-off zbog boljeg rasporeda. Posle kupa sa Radnickim trebali smo da imamo celu nedelju do derbija, kao i kolo izmedju kupa i derbija za ciscenje eventualnih kartona i zrtvovali da igramo na njihovom stadionu derbi a ne da ako budemo 4-ti da igramo kod nas i odmor posle kupa tri dana i bez redovnog kola izmedju.
Po novom rasporedu sve je kako odgovara ciganima i Radnickom, razmak itmedju derbija i kupa samo tri dana, nema kolo play-offa izmedju gde bi cistili eventualne kartone a uz to po meni i najgore derbi na njihovom stadionu. Ovde je problem sto sa Partizanom moze da radi svako sta hoce iz saveza a u klubu nema nikog da to spreci. ovi nasi sto danas vode klub ili su nesposobni (nemaju nikakvog uticaja nigde) ili ovo sve namerno rade, treceg nema.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ne, jednom se desio Marko Nikolić sa vezanih 40 pobeda (koliko već) i sad mi očekujemo da bilo koji trener to može opet da uradi. Iako svesni suđenja, mulja, svega... Taj intezitet besa, ljutnja, itd. dosta je manjeg inteziteta nego pre par godina (kada je intezitet tih stvari prevršio sve mere). Bar ja tako primećujem reakciju ljudi.
Nego, ako je derbi 21. a u Niš je trebalo da se igra tad - znači, Niš se pomera za sredu 17.?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Samo da dodje sto pre kraj sezone, kraj ovom blamiranju sto pre. Voleo bih da nas kazne 3 meca pa da ne dodjem u iskusenje da odem na stadion.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.434
Reaction score
11.826
Локација
Beograd

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.979
Hahahaha Trujic... pa on do nedavno nije bio ni za protokol a sad bi nemamo para ni za njega..
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Kad citam ove vesti prvo pomislim da se radi o nju.net.. a kad malo bolje razmislim nema velike razlike izmedju vesti koje procitam o FKP i one koje se pisu na njuz.net

Postali smo klub za podsmeh..
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Samo što su cigosi tada imali 25000 na svakoj utakmici i pjevali Borisu da se ubije,izbacili reprezentaciju iz kvalifikacija, gađali naše igrače topovskim udarima u rupi,i svašta još ...pa se onda država zamisli pa dovede gasprom...mi smo u goroj situaciji ,na utakmice dolazi 2000 ljudi podijeljenih u ko zna koliko pravaca i grupa.Ovo je najteži trenutak od osnivanja kluba... što neko gore napisa, samo neka magija SD i trener tipa Stanoje-Marko nas vade ... ništa drugo.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Nadam se da ce se nasi fuzbaleri super provesti u Bijeljini i Etno selu ciji je vlasnik svom fk dao ime « zvijezda ».

Taman da otresu koju bn sponzorusu, ne mozemo @Мали џин i ja sve.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Protiv Čukaričkog bez publike a možda još koju taman da ne dolazi i ovo malo ljudi da se ne najebe majke ovim govnarima iz uprave.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.434
Reaction score
11.826
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top