Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nikolic, Zakaric, Scekic, Urosevic, Miletic levi, Smiljanic, Pantic out.
Ivanovica vredi zadrzati, ima dribling, i sut solidan.
Ovo je bila ocajna utakmica sa nase strane, sto ne cudi.
Uz sve te prodao bih jednog od mladih stopera da se zaradi (ako bih mogao da biram to bi bio Sveta), Rikarda takodje prodati jer momak je u godinama nekim u kojim cena moze samo dole da mu ide a iskreno nije nista posebno vec odskace od ispodprosecnih i prosecnih igraca, celavog prodati mogu se solidne pare uzeti zasluzio je momak da uzme neki lep ugovor, nekako se otarasiti Bambija jer realno za tu platu moze mnogo bolji da IGRA a ne svaku 5. utakmicu i to je to od onih sto se moze uzeti neka para. Za danasnju utakmicu nemam komentara mucimo se sa ekipom koju kanta ko stigne.
A Pantic stvarno gde crvene patike ima li on imalo mozga, jedan stranac koji je dosao i odmah prefarbo u crno a on se manekenise.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.979
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Čitam danas hoćemo Aksentija da vratimo.
Dobar pokazatelj u kom pravcu će ići i ovaj prelazni rok koji sledi.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.979
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Aksentijević, sećam se da je bio bušan pozadi kao sito. Nedefinisan , nit bek , nit krilo. Dal je beše prvo igrao zadnjeg veznog pa kad nisu znali šta će ko i obično gurnuli ga na beka ne sećam se al nije ni bitno.
Definitivno je da su svaki kompas izgubili.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Ja se samo bojim scenarija gde ce nam se koeficijent srozati na nulu, a onda ti dzabe kasnije i dobra pojacanja, kad ti se od prvog kola padaju jaci rivali.

Ovako je bila nesreca sto nam se pao Besiktas u poslednjem kolu. U nezeljenom scenariju, bicemo u rangu la valete i tre pene.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Posto nisam gledao utakmicu, iskreno zaboravio sam totalno da igramo..interesuje me jel se pjevala pjesma koja prekida utakmicu? Prije 20-ak dana se pjevala.
Pa me zanima jel i sada?

Pantica boli kurac i za Partizan i za ovakvu situaciju, sprda se on. A i zasto nebi, pun para, niko ga ne pritiska da igra bolje, ugovor sa Celzijem, i na sve to kuci je..
Boli decka kurac. 22 godine ima a garant skupio milion na racunu.
Jebe mu se za sve. Ja ga ne osudjujem nista, sklopile mu se kockice idealno..svaka cast momak..
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Nisam cuo pesmu ali se prekidala zbog preskakanja navijaca sa tribine. Momci koji su bili sigurno bolje znaju
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.740
Reaction score
29.568
Локација
Beograd
Nije ovo ni tako loše bilo...
Vide se obrisi neke igre, nekako se, kao i u nekim prethodnim slučajevima, kotrljamo do kraja utakmice, imamo po koji šut ili šansu, imamo želju za pobedom i na kraju i pobedimo...čak i sa timom koji se od utakmice do utakmice bitno menja...
Malo li je na ovu skupoću?

Ne znam šta ste više očekivali od tima koji je ,,postigao,, najslabiji prvenstveni rezultat Partizana u poslednjih ihaha godina (decenija)...
Vidim, Savo me poslušao da penale više ne izvodi Rikardo, ali problem je što izgleda ni ovi drugi (gledajući Zakarića kao prvi izbor) nisu baš neke penaldžije...
Utakmica jeste prekidana, bar na sasvim kratko, zbog idiotske i potpuno, jednom klubu kao što je to Partizan, nepotrebne pesme Pola Mađar pola ustaša...
Obezbedismo kvalifikacije za Evropu, ali crno nam se piše ako tamo ne uđemo u grupnu fazu i ne dobijemo neku kintu od UEFE...

Dakle, povratak u budućnost, uskoro sledi, šta nam je činiti...?

Saša Ilić podseća na onu krilaticu koju moja generacija pamti - ,,I posle Tita - Tito,,...samo malo modifikovanu - ,,I posle Saše, ko li će da dođe?,,
A Tito je bio politički šmeker posle koga je sve otišlo u tandariju, kao što je i Sale fudbalski šmeker, kome naslednika nikako ni na vidiku nema...a on čovek najavio da prestaje da igra...
Veliko je pitanje ko će još napustiti naš klub, ko li će ostati i da li nam uopšte treba da ostane, ko će doći...i da li nam i taj uopšte treba da dođe...

A kako je ove sezone tim bio ,,sklopljen,, - tako smo i prošli u prvenstvu...pogledajte tabelu, setite se i ,,polovljenja,, bodova...
Bili smo spoj mladosti i iskustva - sasvim neuspešan za klub kao što je Partizan...

Evo, gledam danas TRI klinca u zadnjoj liniji odbrane, Sveta, Kalaba i Zlatan, u neko normalnije vreme, jedan bi eventualno mogao da igra, jedan da bude na klupi, a jedan ne bi ni imao mesta u Partizanu - zajebite priče o talentu, u ozbiljnom timu nedopustivo je da ti tri klinca čuvaju prostor ispred golmana!

Isto tako i Đole koji je sasvim solidno odigrao ovu utakmicu, Nikolić koji je solidno odigrao neku raniju utakmicu, Pantić koji je solidno odigrao nekad nešto - isto mislim kao i za ,,klince,, - u neko ozbiljnije vreme, i nekom ozbiljnijem Partizanu, 'ajde-de, jedan od ove trojice bi možda i bio na terenu, jedan na klupi, a jedan ne bi ni bio u Partizanu...

Hajde da pronađem još jednu ,,trojku,, - Bambi ima šlifa, ali ili nema više sreće ili mu telo više nije za fudbal više nije bio na terenu nego što jeste, Zakarić jednu dobru i ko zna koliko skromnih utakmica (kao i ovu danas), Đerlek još puno slabiji, i ko tu još uvek može da bude u jednom Partizanu? Možda jedan od njih...uz neku veliku ,,zagradu, ogradu ili uslovnost,,...

Rikarda ćemo verovatno da prodamo, Boki i Lola su u poznim fudbalskim godinama, ne znam da li Stojke ima neke planove van Partizana...a Ćelavi je vrlo solidan, utoliko pre ga možda neko ubrzo kupi...

Pa onda ,,trojka,, Levi Miletić, Urošević, Šćekić...ko je tu neki as...?

Pa onda neki tamo klinci koji imaju ugovor sa nama...i ko je od njih za prvi tim...?

Sve u svemu, prvenstvo smo priveli kraju, ostaje jednom od najgorih (ili bar najneuspešnijih) timova Partizana u celokupnoj našoj istoriji, da smlati Radnički u polufinalu, i da se potom jednom od najskupljih timova Zvezde u celoj njihovoj istoriji, pokenja u njihovu ukradenu 1946.-a, tridesetu titulu, time što će da ih odvali u finalu!

'Ajde da vidimo i to čudo!
Ja se to iskreno nadam! :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pevala se pesma u vise navrata.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Jesu li okoncali karijeru Miljkon i Lazevski?
Lazevski je bo nasa talija.Sest sezona,sest titula.Sto se tice Aksentija secam se,protiv shkendije u Bg bio dobar, ali u revansu promaja u odbrani,pa je Miljkon ipak dobijao sansu vise od njega te sezone 2011-12. Vec pocetkom naredne sezone kiks protiv Aela ,pa odlazak u Holandiju,gde uopste nije igrao,a povratkom na pozajmicu kod nas 2013-te uzasan,fizicki nespreman.Posle Ofk ,Belgija pa nishki cigani.Decko ima vec 26 godina i nagovestaj njegovog povratka je ogledalo stanja u kakvom nam se klub nalazi.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.320
Локација
Banja Luka
Ovi ce opet bugarskog bebeta da dovedu kako je krenulo
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Nama treba Žuka,Dijara,Moreira - prelazni rok ...i kako znamo i umijemo da se plasiramo u LE..titula je pod obavezno, zadnjih 6 godina gani su prvaci 4x... to se nije dešavalo od raspada SFRJ... znači nema zajebancije već odmah krenuti jako .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top