Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
preteksmo! to je jedino bitno. vrlo korektna izjava trenera rada.
vidi se da su momci mrtvi. i fizički i psihološki.
da izguramo još ovo malo do kraja pa da se presaberemo.

čini se da je sadik vežbao igru glavom.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Sugerisati Sumi da vise sutira kad ima dobru poziciju za udarac, ako vec Sadik cima i pravi laznjake do besvesti a kod njega nema spasa da to promeni, ne mora i Suma njegovim putem.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ništa nepoznato za Lutovca ima centaršut i zadovoljavajuću brzinu za beka. Verujem da može da nauči kretanje i taktički deo koji obuhvata pozicija desnog beka, mora da izbije iz glave driblanje kod naših 16m.

Očekivao sam više od malog Stevanovića, za početak dobro je da polako dobija minutažu i to ozbiljnu minutažu, od njega ozbiljnije partije očekujem sledeće sezone.

Što se tiče današnje utakmice jad i beda i što je najgore nije me to uopšte iznenadilo već ponašanje pojedinaca posle sudijskog zvidžuka. U 3 situacije 2 ista igrača šutiraju lopte histerično to se u evropi kažnjava, ružno je da fudbaleri Partizana tako postupaju to više priliči igračima prekoputaša.

Ne znam da li će ova očajna igra i forma biti dovoljna za pobedu protiv katastrofalnih kazahstanaca ali sve ispod pobede je kiks.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Opet dosta grešaka u odbrani -
Ostojić dva puta katastrofa reakcije, preskače ga lopta.
Šćekić ušao u igru, umalo da primimo gol zbog njega, katastrofa reakcija gde nas je iščupao Stojke.

Teren očajan, ali to ne opravdava da kontre igramo ovako. Mali Fića da malo više diže glavu, Asano mu sam ko duh, on daje Sadiku koji je u ofsajdu.

Sudija ne zna da vodi meč, nekoliko nepostojećih ofsajda.

3 boda, bravo za pobedu. Još uvek ne mogu da verujem koliko smo bodova prosuli u ovoj sezoni, kakva šteta.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Nazalost ne stigoh da odem pa gledao na gangreni, a fudbal uzivo i preko tv su dva sveta.. Suma zasluzuje da bude lider ove ekipe! Natha je umor pregazio ocigledno, a nije ni cudo decko igra svaku pa jos izrael.. Asano na prolece ce biti BOMBA! Lutovac solidan na beku (konacno sjajan centarsut sa desne strane), Sadik dao gol glavom, veceras sneg u Beogradu ako ne padne i nesto gore..,

Komentator na Ganagreni zasluzio bodove za ove silne transfer “informacije”

Napred Partizan!
 
Последња измена:
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.073
Reaction score
8.376
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Mali off ali koji je faktor ovaj LazarP na forumu? Jebe mater okolo svima i govori da su lažovčine a ne bude ni opomenut, ko mu odgovori dobija poene. Ovde kao i na većini foruma izgleda što veći staž imaš možeš više da laješ...

Odakle tebi to da on ne dobije ni opomenu a da drugi dobiju poene? Svaki put kad pretera bude sankcionisan, kao i ostali.

Ne znam šta je sa ovim tuzakanjem na forumu, postali ste ko neke nevladine organizacije, borci za zivotinje, zene u crnom...

Ti si sad upravo rekao da stariji članovi laju. I sad, s obzirom da dajes sebi za pravo da tumacis pravila i preispitujes odluke moderatora, verovatno znas da za to sleduju poeni. Kad ih budes dobio onda ces da kukas da te ugnjetavaju, da nema pravde i sl.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Slobodno mi daj poene...samo po zasluzi. Ali lik jebe i napušava što je jako ružno i ništa a onaj koji mu je odgovorio je dobio bananu. Ako ga znate dugo na forumu ne morate ga protežirati, ni mene ni bilo koga. Neću više gušiti temu a poene ako sam zaslužio slobodno daj.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.104
Reaction score
5.105
Локација
vezenemam
Tri boda se pišu, ostalo za zaborav.
Sledi Astana, hajde da tu Evropu završimo kako priliči i da to bude uvertira za sledeću godinu.
Pojedini stariji igrači (Tošić, Ostojić, Stojković) bi se mogli uhlebiti gde na Istoku, ili bi mogli dobiti koju funkciju u klubu, a da se naslednici polako spremaju za proleće.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
LazarP kao i svako drugi je dobio poene svaki put kad je nekog vredjao, tako da nema potrebe da se vise piše o ovome.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
0FDSVfd.jpg


Komentator sa Arene: "Da li je bio ofsajd... Tesko je reci..." I meni je tesko, bas tesko da shvatim kakva je uloga ovakvih "komentatora"...

Sto se tice nase igre, ne bih previse obracao paznju na ovo izdanje, niti na ono iz proslog kola. Igraci su mentalno u rascepu, imam utisak da je i strucni stab isto tako skroz neodlucan jer ne znaju sta da ocekuju od prelaznog roka. Treba sacekati kraj polusezone i onda videti sta cemo sa pojacanjima, definisati kratkorocne i dugorocne (ako je to uopste i moguce sa ovakvom upravom) planove... Bice dosta posla za nas strucni stab.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Slobodno mi daj poene...samo po zasluzi. Ali lik jebe i napušava što je jako ružno i ništa a onaj koji mu je odgovorio je dobio bananu. Ako ga znate dugo na forumu ne morate ga protežirati, ni mene ni bilo koga. Neću više gušiti temu a poene ako sam zaslužio slobodno daj.

Dobio je poene kao i svako drugi za svaki prekrsaj pa i to kad je drugog člana nazvao lopovcinom. Nema potrebe da se ova prica dalje širi a i ovo nije podforum za pitanja i kritike
 
Последња измена:

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Boli koliko zavisimo od Sume. Kao i svaki put stavili smo min 2 u mrežu. To bi trebalo da je dovoljno u našoj ligi za 95% da se ne izgubi a 90% za 3 boda.
Jos od kiksa protiv tsc-a sam rekao i to često i sam zaboravljam, da ce naša jednodimenzionalnost u napadu često nam se odbijati o glavu. Mi u skoku ne postojimo.
Evo ovaj put je Sadik dao gol glavom na centaršut i ja nisam mogao da dodem sebi, trljao sam oči, šta se to dogodilo. Drabe Lutovac zna da centrira, možda zna I Asano... Kada nema ko to da završi u mrežu.
Izguratu celu polisezonu sa jednim spicem koji je usput nema igru glavom je bila suluda ideja. To na zimu mora da se ispravlja.
Neka sadika još 6 mesecu, neka dođe od brojke 25-30 golova pa da ga šaljemo na neku egzotične destinaciju. Kada ga je suma izbacio 1 na 1 pred golmana, a ovaj skoro nije slomio kičmu preko lopte, plakao sam i smejao se u isto vreme.
Vise nisam siguran ni šta nam je prioritet. Promaja svuda. Čvrstine nigde. Ipak nadam se iskoraku u smeru ka boljem.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Bukvalno preživesmo ovu utakmicu. Ne što je Rad nešto posebno igrao, već smo imali toliko kikseva, uključujući i autogol glavom, da je čudo da smo ovo izvukli. Jasno mi je da je psihološki ekipa pukla posle AZ, negde se iščupala protiv Mačva, ali se naplatilo protiv Napretka. Mora tu ozbiljan reset da se napravi i da se sve to utegne do Astane.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Пантић је глас управе, па је глупо забрањивати преношење његових порука. То су поруке управе. Забрана би била забијање главе у песак. Из Пантићевих емисија се најбоље види какве су релације унутар клуба. Очито у овом тренутку постоје проблеми на релацији Саво - управа. Почело је то пецкање након АЗ-а. Пантић је њега кривио, а Стојковића бранио после АЗ-а (у добрим односима је са Стојковићем). Онда Савова изјава да га нико неће терати, да ће сам отићи, потврђује то.
Relacije unutar kluba...Ne znam da li je nekad nešto bilo unutar kluba van sportskog sektora a da je radilo u korist Partizana.
I posle Pantića biće Pantić,on je još najmanji problem.
Uvek imaš opciju da se nasmeješ,podrigneš i prdneš dok nešto kenja preko malog ekrana.
I to što je on trenutno najzastupljenije "glasilo"Partizana pa čak i grobarskog....
Ako nismo mi krivi ja ne znam ko je?
50 jebenih godina mi ne samo da nemamo naše glasilo već nemamo ni zajedničku tribinu.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Ovakve ekipe treba da resavamo sa dva tri gola razlike.Al' dobro ocigledno se vidi umor i nedostatak kvalitetnih zamena, prvenstveno mislim na napadaca, pa ne moze Sadik celu polusezonu sam da iznese. I opet smo strepeli do poslednjeg minuta da ne ispustimo pobedu. Fudbal po obicaju los za gledati, posle svake linglong odgledane utakmice moram prebaciti na bundesligu da odmorim malo oci.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top